Nezina ko grib!

 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
Jā, jā, arī man ir tā, kā daudzām, ka satiekos ar čali, bet neesam kopā, jo viņš īsti nezina, ko grib. Un viņam ir labi tā, kā ir tagad. Ja sāks nepatikt, tad mainīšot kko. Satiekamies 2 nedēļas. Braucu pie viņa ciemos. Ir sekss, skūpsti, tāpat kopā pavadīts laiks (tas nozīmē, ka ne tikai pa gultu mīcāmies). Bet man gribētos kaut ko vairāk.
Kā jūs esat jutušās un rīkojušās šādās situācijās? Un kā tas ir atrisinājies?
28.09.2012 11:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pati vainīga, ka ar viņu meties gultā, pirms noskaidroji vsp viņa mērķus. varbūt viņš vsp negrib nopietnas attiecības. un jā, kas tu pēc 2 nedēļām jau sataisījies precēt viņu, vai arī lai viņš tev sola zelta kalnus? tas jau labāk, lai viņš tev saka, ka neko nezina, nevis, ka sasola un tu vēl paliec pie sasistas siles un kaudzi problēmām. 2 nedēļas ir tikai iepazīšanās laiks. principā tā nopietināk tu cilvēku iepazīsti tikai pēc kādiem 3 mēnešiem. un tad tu saproti un redzi kas ir kas. pa šo laiku arī parasti daudz kas izkristalizējas.
protams, te ir pietiekoši daudz stāsti, kur pāri ir sākuši dzīvot kopā pat no pirmās dienas, bet paturi prātā to, ka šis nav tas gadījums. pretējā gadījumā tu jau sen pie viņa dzīvotu.
vēl kas, visticamāk izskatās, ka tu viņam arī esi sexam un vnk izklaidei.
jūs satiekaties katru dienu vai tikai brīvdienās? viņš tev piezvana arī tad, kad jūs netaisaties tikties? vnk pajautā darbdienā, kā tu jūties un ko dari?stāsta vsp arī kko par sevi vairāk? tu zini, kā un kad beidzās viņa iepriekšējās attiecības (nu par šo iespējams viņš tev varētu arī vēl neteikt).
protams, ka pēc tik maza laika viņš tev neskandinās, ka tevi mīl un vsp vai viņš ir apzinājiesm vai tu viņam vsp patīc?
28.09.2012 12:34 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
ak dieniņ, 2 nedēļas kopā . tiešām ko tu gribi vairak? bildinājumu jau? es pec divu nedeļu satikšanās vēl arī neko neplānoju kopīgu un nekalu plānus par precībām
28.09.2012 12:27 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
Mans it kā vienkārši draugs arī pēkšņi bija sapratis, ka viņam gribas ar kādu "mīļoties", nu, tad es trāpījos pa ceļam. Problēma tur, ka man viņš kādu pusgadu jau patīk, ko viņam sākumā arī pateicu, viņš atbildēja, ka viņam tādu jūtu pret mani nav. Gāja laiks, viss forši, sāku jau aizmirsties, te pēkšņi, bladāc - sākās skūpsti, mīļošanās, pret ko man, protams, ir grūti pretoties. Tagad nedēļas nogalē dažādos reibumos sanāk mīļošanās, bučošanās utt., bet pa nedēļas vidu vairs nesarunājamies. Sākumā man arī likās, ka viņš nezina, ko grib..tagad esmu atskārtusi, ka viņš zina, ko grib, tā vienkārši neesmu es, bet ar pirmo domu es mierināju sevi un sēju cerības. Diemžēl. Nezinu, vai Tavs gadījums ir tāds pats, bet.. to esmu sapratusi es.
28.09.2012 12:09 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Es arī pēc 2 nedēļām nezinātu, ko gribu. Un neesmu zinājusi arī pat pēc pusgada! :D Nespēšu tevi nekādu nomierināt :D
28.09.2012 11:57 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
tieši tā..
28.09.2012 11:56 |
 
Reitings 65
Reģ: 02.09.2012
Royalty visu pateica. Lai paiet mēnesis un ienāc vēlreiz.
28.09.2012 11:54 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Jums ir sekss, skūpsti, kopīgi pavadīts laiks, bet gribas ko vairāk. Kas tad tas ir -vairāk? dzīvot kopā pēc 2 kopīgām nedēļām? apprecēties? :D
28.09.2012 11:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits