Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekaitīgie bioilgilgviljnji?

 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
26.09.2012 10:34 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Vārds ilgviļņi un vārds nekaitīgs nu galīgi kopā neiet. Tas pats, kas biogēls, kas nebojā nagus, tas pats, kas matu pieaudzēšana, kas nebojā dabīgos matus u.t.t u.tjp.
26.09.2012 10:42 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Nu man arī tā šķita, bet gribētos dzirdēt reālu pieredzi. :) Varbūt kāda?
No biogēla un parastās pieaudzēšanas gan jāatzīst, ka mani nagi īpaši necieta un bija vērts likt, kad agrāk to darīju :D
26.09.2012 10:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.sudzibas.lv/coretti-c20099.html

Konkrētajā salonā varbūt labāk netaisīt, spriežot pēc atsauksmēm. Bet vispār, mani arī interesētu reāla pieredze. Man ir gari mati, un gribētos nevis aitiski cirtainus, bet lielām, viļņainām sprogām.

no delfi foruma:

Re: coretti - atsauksmes
Autors: Bella
Datums: 30.01.12. 13:05

Pēc sava apmeklējuma arī nevaru neko labu pateikt. Bija kupons uz bio - ilgviļņiem ,ļoti gaidīju šo pasākumi, jo ilgi nebija atlaižu kuponu tieši uz šiem ilgviļņiem. Vispirms jau meistares neapmierinātā sejas izteiksme un tad izrādījās, ka man vēl tikpat daudz jāpiemaksā, jo ir gari mati (kuponos parasti tādās nianses min, šajā nebija). Un ko es vispār esmu iedomājusies - princešu lokas sagribējusi, tādas taču nebūs! Nu jā, kas tad tie par bio ilgviļņiem, tāpat ķīmija vien esot, kaut saudzīgāka. Nu tad kaut kā vienojāmies par nogriešanu un nokrāsošanu - dārgs gan pakalpojums - 45 Ls(tāda bija ilgviļņu cena bez atlaides). Un bez visā tā, man kā klientam netika piedāvāts ne žurnāls gaidīšanas laikā, par kafiju/tēju nerunājot, kaut citiem tas tika piedāvāts. Protams, kā meistare viņa ir laba, bet viss ir attieksmē. nepatīk tāds darbs, tad nevajag strādāt. Nu neiešu es vairs tur un nevienam arī neieteikšu. Tāpēc visiem iesaku, uzmanīgi ar kuponiem!
26.09.2012 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
brrr, nu jā, par to coretti es citur arī lasīju sliktu atsauksmi. Negribētos domāt, ka tā visur ir ? :/

Es ari gribu princešu lokas! :D
26.09.2012 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits