Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzenes -maitas.

 
Reitings 421
Reģ: 03.07.2009
Pārcilājot visu savu pagātni -sapratu ka īsta draudzene man bija tikai bērnībā,ar ko dalījāmies it visā.
bet pārcēlos.. uz rīgu..
un tad viņas bija tik daudzas.. bet nu.. viena mēģināja puisi nocelt, vienai šikrmis aizvērās-mēģināja nosist, viena bojāja manas atiecības ar radiniekiem-īsi sakot "dirsa" aiz muguras, cita atkal aizdzērās-nav nekā kopīga,un protams daudzas mani vienkārši izmantoja-jo neesmu skops cilvēks.

pagāja laiks piedzima meitiņa. Satiku kādu vecu draudzeni,un viņai līdzi bija kāda meitene,pēc laika sarakstoties sapratām ka dzīvojam tieši viena otrai blakus-bet ne reizi nesaskrējāmies.. :D tad kādu reizi viņa uzaicināja mani uz kafiju.. tad nu sākās dienu dienā staigājām kopā-abas ar mazajiem,kamēr vīri pa darbiem.. viņai bija grūti palīdzēju no visas sirds. Bet tad viņa pārvācās uz citu pilsētu,pati iekārtojās strādā,bērns dārziņā-viss ir super. Protams priecājos, aizvien vel sazvanījāmies un pļāpājām par visu. Šodien viņa bija atbraukusi uz rīgu, apciemot mammu un tad pa ceļam pie manis, pastāstiju cik sūdīgi man šobrīd iet, ledusskapis nojuka -pārtika sabojājusies,ēst nav ko. Boileris salūza -ūdeņi tek pa visiem galiem. Un galu galā jāizvelk līdz pirmdienai. Bet viņa tikai nopūtās un izlikās ka neko nav dzirdējusi.. sasodīts... toreiz kad viņai bija slikti-devu naudu,lai ir ko ēst, palīdzēju ar zālēm kad viņa ar mazo slimoja, atbalstiju viņu kad viņas un vīra atiecības juka kopā... bet tagad saprotu ka atkal tiku izmantota... te nu bija dvēseļu radiniece.

Vai tiešām meitenes ir tādas maitas? Tagad atkal sēžu viena 4 sienās.. bezjēgā rakstu šito penteri... vienkārši gribas raudāt.
22.09.2012 19:47 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Man ir bijis līdzīgi. Atdevu draudzenei daudz - savu uzticību, devu naudu, kad gāja slikti, naktsvietu, kad nebija, kur palikt. Taču tad, kad man viņa bija vajadzīga visvairāk tīti emocionālā atbalsta dēļ, viņa man uzgrieza muguru. Deva priekšroku savām jaunajām n-tajām attiecībām.
22.09.2012 19:56 |
 
Reitings 135
Reģ: 28.08.2011
Tādas ir lielākā daļu meiteņu!!!! tā ir.
22.09.2012 19:59 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Man nav tādas pieredzes un manām draudzenēm ar viņu citām draudzenēm arī ne. Vismaz nav sūdzējušās.
22.09.2012 20:01 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.07.2009
tas nav viegli . Kad kautko vajag tad zin kur mani meklēt, bet ja man kādu vajag tad nekad nebūs laika. :(
22.09.2012 20:02 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Tas teikums ' saprotu, ka atkal tiku izmantota' - Tu tagad dusmojies, ka pati nevari izmantot viņas draudzību? Nesavtīgi palīdzēt ir negaidīt neko pretī, bet Tu gaidi gan. Ja draudzenei viss dzīvē nokārtojies vai varbū viņai ir kādas problēmas, par kurām Tev nestāsta, varbūt vienkārši negrib vēl savākt Tavas nedienas.
22.09.2012 20:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man tagad ir taa- negribu runaat ne ar vienu draudzeni!
Ir dziivee taadi posmi,kad cilveeki pazuud!Taa jau parasti saka-vai nu iet loti labi,vai loti slikti!Labaak nogaidiit!Es nogaidu,kad vareesu buut atklaata pret savaam draudzeneem!Zvaniit tikai pieklaibas peec, buutu nodeviiba!Iists draugs sapratiis...!:)
22.09.2012 20:13 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Es tevi saprotu - taa nu ir cilvekiem ar labaam sirdim.

Protams, abidna, ja tu pats esi centies un otram labu darijis, bet kad pasham vajag kautko, otrs neko nedara.

Turies, un visas nav tadas.
22.09.2012 20:21 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.07.2009
Queen - es arī esmu cilvēks un man arī kādreiz vajag palīdzību, un tad arī jautāju kādam kam esmu palīdzējusi. Iedomājies situāciju tu peldies kopā ar draudzeni ,tev sarauj kājas krampī, tu slīksti bet tava draudzene pat nemēģina neko darīt.
22.09.2012 20:21 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Te jau ir tas apburtais loks... labās meitenes vienmēr uzraujas uz izmantotājām/vnk muļķēm, un pēc tam cilvēkiem tā īsti vairs neuzticas. Draudzība, kas nākotnē veidota, zināmā mērā ir sekla, jo zemapziņā stāv negatīvā pieredze. Arī gadījumos, kad satiekas divas jaukas meitenes... Līdzīgi kā ar stopēšanu - neņemu stopētajus, jo bail, ka nožņaugs, tāpat arī nestopēju, jo bail, ka nožņaugs.
22.09.2012 20:33 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu varbut tev konkreti vajadzeja teikt-iedod naudu,lai varu salabot?
23.09.2012 00:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es arī esmu draudzenēm daudz ko devusi, līdz sapratu, ka labāk pateikt,ka tev nav naudas un nevari palīdzēt, neko nesaproti utt. var palīdzēt normas robežās tik, cik tev nebus žēl zaudēt. vnk tgd esmu atsevišinājusies no viņām, jo dzīvoju tgd patālu un kopā ar draugu,. jūtos daudz labāk, jo katru dienu kāds nezvana un neņerkst par savām problēmām. it kā nebija problēmu palīdzēt kaut vai ar padomu vai kopā pavadītām brīvdienām, kad draudzenei ir slikti, sastrīdējusies ar puisi utt, bet tad, ja pēc tam nozūd uz ilgu laiku un gandrīz neliekas ne zinis vai arī manas problēmas ir pie kājas, tad tgd man ir labi, ka viņu gandrīz nav. ir tikai palikusi 1, ar kuru pa reizei sazvanos un papļāpāju, bet arī tā saikne ir zudusi, kas bija agrāk
25.09.2012 14:21 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
hmm...es dodu naudu draudzenei.nedomājot par to,ka "kādreiz man tas atmaksāsies."
nezinu ar kādu mērķi tu gribi naudu tagad no viņas.
gribi,lai šō tev nopērk ledusskapi? boileri?
es domāju,ka to tu nesagaidīsi ne no vienas dradzenes,lai cik tu naudas būtu viņām atdevusi.
25.09.2012 14:30 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ar tiem kuri ļauj sevi izmantot tā notiek... man arī bija viena draudzene kur principā pati uzprasās lai visi viņu izmanto... un viņas labvēlību izmanto gan viņas draudznees, gan puiši viņu briesmīgi čakarē visu laiku... nu viņa tāda naiva un nezinu.. un cilvēki kuri viņu izmanto patiesībā nav nemaz slikti cilvēki un cvispār tā nedara, bet viņai kaut kāda aura laikam tāda, ka no viņas var bez sirdsapziņas pārmetumiem ņemt un viss...
25.09.2012 14:30 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
vispār esmu ievērojusi, to, ka tie cilvēki, kuri pie visa un visur vaino citus, redz katrā kaut mazāko skabargu, bet neredz baļķi savā acī!..
visu pirms padomā, kāda esi pati un vai tiešām esi TIK perfekta.pirms sāc nosodīt!

man ir viena ļooti ilga un tuva draudzība, pilnīgi stulba iemesla dēļ izjukusi, bet nu pa lielam es to cilvēku nevainoju, vnk varbūt nedaudz līdz galam nesaprotu, bet vispār es tās attiecības vienalga ar siltumu sirdī atceros.
25.09.2012 14:35 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
tāpēc vajag palīdzēt savādāk, nevis dot naudu.
dodot, kaut vai palīdzot ar naudu, var iegūt tikai ienaidnieku.
mēs nekad nevienai īpaši neko dārgu neizmaksājam vai nepērkam. jo ir tāds pamats, ka katrai ir SAVA nauda un ja vajag palīdzību, tad to sniedzam savādāk.
tāpēc jau ir otrās puses (draugs, vīrs vai vecāki), kas to finansiālo pusi var sniegt.
katrā ziņā man patīk savs modelis.
ja arī aizņemtos naudu vai kāda man dotu tāpat vien, jebkurā gadījumā censtos atdot, bet ne tā, ka neko.
25.09.2012 14:39 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Īstenībā, arī tavs domu gājiens nav pareizs. Tas, ka tu izvēlies kādam kaut ko dot, to kādu automātiski nepadara par parādnieku.
25.09.2012 14:42 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
viņa nav maita tāpēc vien, ka nedod naudu tavam boilerim :D tam ir domāti vīrieši!
25.09.2012 14:51 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses, var saprast tevi, tīri cilvēcīgi, protams, ka gribi, lai tev atdara ar to pašu, ja reiz esi palīdzējusi. Bet tas ir mazliet naivi uz to cerēt, jo būtībā dzīvē lielākoties jau var paļauties tikai uz sevi.
25.09.2012 15:07 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Diemžēl par daudzām savām "draudzenēm" varu teikt tā "Paēdušais neēdušo nesapratīs", tas jau liecina, ka tas nav nekāds draugs, ja grūtā situācijā nepalīz vai izliekas nedzirdam tavas problēmas!

Es jau esmu pieradusi, ka esmu bez draudzenēm, neticu patiesai sieviešu draudzībai. Tāpēc labāk viena, un savas problēmas stāstu draugam nekā ar draudzeņu baru, kuras aiz muguras apdirš, noskauž utt. Iespējams, ka pati vien esmu vainīga!
25.09.2012 18:09 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Īsti negribu piekrist Solviic viedoklim! Ne venmēr tas tā ir! :)
Man, piemēram, ir draudzene, kurai, ja vajag, varu mierīgu prātu aisdot kādu piecīti, jo zinu, ka man 100% atdos+zinu, ka līdzīgā situācijā tādu pašu atbalstu sagaidīšu no viņas!

Un ne vienmēr nauda visu atrisina! Varbūt viņas ir vienkārši pieradušas, ka tu esi gatava viņām dot, līdz ar to uztver tevi kā glābēju krīzes situācijā, bet aizmirst draudzeņu būšanu! :)
25.09.2012 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits