Smaga tēma, attiecības, sex!

 
Reitings 12
Reģ: 21.09.2012
Šeit vēlētos redzēt vairāk viedokļus no tādām kurām situācija līdzīga kā man, bet, izsakaties jau arī visi pārējie. Esmu precējusies, nu pat būs jau 10 gadu, ir bērni, materiāli nodrošināta, vīrs ļoti mīl bērnus un rūpējas par viņiem, ir saimniecisks, atklāti sakot, ne es viņam speciāli ēst gatavoju, ne gludinu drēbes, īsāk sakot, pats ar visu tiek galā un arī māju uzkopj. Esmu diezgan seksuāli vēsa,(pēc dzemdībām kaut kā viss mainījās, lai gan bija ķeizars) sex mums ir labi ja 1x mēnesī, man to vairāk vienkārši nevajag, gribu būt mīlēta, lutināta, bet, lai sexu man neprasa. Protams, saprotu ka vīram to grūti pieņemt un šķiet ka viņs skraida pie citām jo viņam vajagot vismaz 2-3 x nedēļā, būtu priecīgs ja butu katru dienu, bet es tad ātri vien nobeigtos! Jautājums ir, cik daudzām no jums, kuras dzīvo kopā ar vīrieti, sex ir 1x mēnesī un retāk un kas ir Jūsu iemesls/ptoblēma jūsuprāt? Cik daudzas no Jums dzīvo kopā ar vīrieti tikai tāpēc ka nav kur iet, ir bērni, man 3, bērniem vajag ģimeni, man manu esošo dzīves līmeni jo nestrādāju?
21.09.2012 16:35 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Tu lieto hormonālo kontracepciju? Dažām, to lietojot, samazinās gribēšana...citām palielinās..
21.09.2012 19:31 |
 
Reitings 45
Reģ: 29.01.2009
Tai meitenei, kura te raksta, ka diendienā 3 bērni - tas nekas, nav nogurums utt. Varbūt Tev nav, bet, piemēram, man būtu. Reiz paņēmu pieskatīt radinieku bērnus, kamēr šie ceļojumā, pēc tām pāris dienām biju gandrīz beigta :D pārgurusi un nosolījos, ka man bērni būs ar lielāku gadu starpību, jo katru dienu bariņu līdzīga vecuma bērnu būtu ļoti grūti izturēt.
Autorei - varbūt Tavs vīrs vienkārši nemāk Tevi apmierināt. Kaut gan iespējams esi no tiem cilvēkiem, kuriem seksu vajag mazāk. Pamēģini kaut kā uzburt to dzirksteli, kā jau meitenes te iepriekš rakstīja - mazliet romantikas un varbūt gribēšana parādīsies. :)
21.09.2012 19:32 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Dārgā Rigule, es arī neesmu ar seksu apmātā, bet esmu sapratusi to, ka, jo biežāk mīlējās, jo vairāk gribās! Iesaku aiziet pie ginekoloģes, paskaidrot situāciju un veikt analīzes, varbūt kaut kas ir par maz un kaut kas par daudz hormonos u.c. tāpēc negribās. Ja tas nelīdz, tad jau ieteiktais seksopatalogs, kas spētu palīdzēt. Varbūt Tavs libido ir jāuzlabo - aptiekās ir nopērkami dzeramie līdzekļi, kas uzlabo libido. Ja Tev zemapziņā ir bailes, ka varat netīšām uzmeistarot ar vīru vēl kādu bebiku, lietojiet prezervatīvu, lieto kontracepciju - izsargājieties, lai nebūtu vairs mazu, skraidošu pārsteigumu.
Spāņu mušiņu neieteikšu, jo tas nekam nelīdz :)
Manuprāt, arī ieteiktās masāžas palīdzētu, kaut vai vienu reizi aizej, tas atslābina, uzlabo omu utt. :)
Vēlu veiksmi un neatstāj to tā, kā tas ir tagad. Tas, kas Tev seksa laikā griežas pa galvu ir jānoskaidro, jāizrunā, nevis jāmaļ savā prātā un jāvārās savā sulā.
21.09.2012 19:32 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja zina, ka vairs bērnus negribēs, pietiek ar trim, tad jau ir arī diezgan radikālas izsargāšanās metodes.
21.09.2012 19:36 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Ir jāceļ savs libido. Jāārstē veselības kaites un visi pirms MR sindromi, tas ir risināms. Vīru nevar vainot visādās klapatās, dzīve nav rožu dārzs, vienmēr var atrast grēkāzi un kur nu vēl turēt vilšanos, ka bērni ir pieteikušies viņa vainas dēļ. Arī pati vari un varēji darīt visu vajadzīgo, lai izsargātos, nevajag visu paļauties, gaidīt no vīra. Vienmēr vajag paturēt prātā, ka vari vīru pazaudēt, viņš var sākt krāpt. Un tad vilšanās būs vēl lielāka un pajautā sev vai tas tev ir vajadzīgs? Vai arī tad jāmaina dzīve, jāmeklē tomēr darbs, kā nekā ir sievietes, kas strādā arī ar 3 bērniem. Un nemaz neiedomājas sevi kā upuri, cietēju. Mums arī attiecībās sexs nav viss, citreiz arī negribas, citreiz veselība izsitas. Bet tādās reizēs IR jādomā par otru. Es parasti nopērku kādu skaistu apakšveļu vai smaržas, sveces vai uztaisu relaksējošu vannu, kompensēju laiku, kuru vīrietis ir cieties manas vainas dēļ (jo ir jāapzinās sava vaina nevis jājūtas upurim un jāuztver sexu kā pretīgu, otrs arī ir tikai cilvēks ar savām vajadzībām. Tikpat labi ēst vīram varētu netaisīt, neko nedarīt, necelties no rīta no gultas, nerūpēties par bērniem, jo man vienkārši negribās un neviens nedrīkst mani piespiest utt. tā var aizdomāties līdz absurdam) un, kad jau viss ir sagatavots, tad arī noskaņojums uzrodas. Ja pati neko nemainīsi un nedarīsi ar savu dzīvi, neizvērtēsi ko vēlies, tad brīnumi nenotiks. Nav pamata tiem notikt.
21.09.2012 19:58 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
Redzi, ja Tu meklē atbildi šeit, tātad gribi kaut ko darīt lietas labā. Bet mēs šeit neesam nedz ārsti, nedz gaišreģi, tapēc prātīgākais ko Tu vari darīt ir iet pie speciālistiem, kā jau meitenes te minēja. Viss ir tikai un vienīgi galvā un neviens cits nav vainīgs, ka nav gribēšanas - arī nogurums ne. Turklāt, ja jaujums ir 3 bērni, tad agrāk arī Tev pašai sekss patika, ne? Mēģini atsaukt atmiņā tās sajūtas, kad vēl ar to nodarbojāties regulārāk.
21.09.2012 20:13 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
butterflyLady :D diez vai lieto OK, ja sex reizi meenesii :D:D:D

man ar bijusho bija taa, peedeejo pusgadu, jo vnk es vinju vairs nemiileeju un negribeeju...
21.09.2012 20:56 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Uzdevu savam vīrietim jautājumu - ko viņš teiktu par seksu vienu reizi mēnesī. Viņš atbildēja, ka būs grūti, bet tad jāizpilda šodienas norma - jo logā spīd jauns mēnesis. :D
21.09.2012 21:12 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Man grūti spriet, jo gribu katru dienu. Iespējams, ka tev problēmas ar hormoniem un vajadzētu tomēr pakonsultēties ar ārstiem!
meitenes te rakstīja, ka vajadzētu kādu vakaru kādam palūgt pieskatīt bērnus un veltīt laiku tikai jums abiem...tam es piekrītu. Divvientulībā pie vīna glāzes....
21.09.2012 21:27 |
 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
Nu, godigi sakot, ari manejais gribetu kaut katru dienu, kad vins ir LV, piemeram uz Lieldienam vai citam garajam brovdienam, mums ir katru otro dienu apmeram, bet man, protams, tik biezi nemaz nevajag, man pietiktu 1x nedela, bet menesi pat es nevaretu :D
21.09.2012 21:34 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
varbūt tiešām vīrietis nespēj tevi apmierināt, nav orgasma un tādēļ negribās?
21.09.2012 21:41 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ja jums ir labi, jautri kopā un ja tu pieņem, ka viņš guļ ar citām un viņš pieņem, ka nestrādā un neguli ar viņu, tad jau nav tik traki. bet labāk jau sāc iet kādos kursos kaut vai grāmatvedības vai kko tml.
21.09.2012 23:39 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ja jau ir augstākā, tad kursus nevajag. izskatās, ka vnk esi nogurusi. atpūties un aizbrauc kkur viena
21.09.2012 23:56 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Patiesībā meitenēm visām ir TIK labi padomi. Piedod, bet būsi totāla muļķe, ja neņemsi vērā.
22.09.2012 00:08 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Es JAU no Taviem komentāriem piekusu, visu laiku tikai atrunas un to, ka viss ir tiiiik grūti....
Parūpējies par savu vīrieti kā nākas, jo viņš savus pienākumus pilda, grib to vai nē...ģimene nodrošināta, visi apģērbti, Tu vari nestrādāt un rūpēties par Jūsu bērniem. Ģimene tā ir savienība, kur netikai jāņem , bet arī jadod!

Bet nevis tapēc, ka tas jādara, bet tāpēc , ka tas ir forši sagādāt otram prieku, baudu un likt otram justies mīlētam arī pēc 10, 20 un 40 gadiem!
22.09.2012 00:13 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Un ... pielnīgi piekrītu Geno komentāram.
22.09.2012 00:16 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Katrs cilvēks, neatkarīgi no tā sieviete vai vīrietis, ir atšķirīgi. Vienam vajag sexu vairākas reizes dienā, nu citam ir labi arī 1x mēnesī - par to nebūtu jāšausminās un jāsaka , ka tas nav normāli, jums tas neliekas normāli, bet tam cilvēkam tas ir pieņemami.
Protams ka pēc 10 gadu laulības dzīves viss ir jau nedaudz pieriebies, tev savs vīrs liekas pievilcīgs gan ārēji, gan sexuāli?
22.09.2012 08:37 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Tev neliekas, ka tu sevi par daudz žēlo? Tev ir trīs bērni un vīrs kurš dara mājasdarbus, un vēl pietam pacieš to, ka tu viņu gribi tikai vienreiz mēnesī? C'mon ! Tu saki, ka tev ir daudz ko darīt jo tev ir trīs bērni. Es ļoti labi pazīstu vientuļo māmiņu ar 4 bērniem, nez kāpēc viņa nesūdzas- māja vienmēr tīra, bērni pabaroti, apģērbti un pati vēl uz ballīti paspēj aiziet! Es uzskatu, ka Tu vienkārši nenovērtē savu vīru un man gribas Tev pajautāt- Tu viņu vispār mīli?
22.09.2012 09:14 |
 
Reitings 511
Reģ: 04.08.2011
Autore, palasi kaut ko par aseksuālismu, par aseksuāliem cilvekiem, varbūt tas ir Tavs variants, bet bez ārsta palīdzības to neuzzināsi!
22.09.2012 10:53 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Infinity - tad kaapeec tie ar savu 1x meenesii iesaistaas attieciibaas ar taadiem, kam vairaak vajag un cakeree otru cilveeku? visjaukaakais tai staastaa, ka saakumaa jau piespiezjaas uz biezaaku, lai to otru ieedinaatu un peec tam kachaa pravas. lai tad tie aseksuaalji paarojas ar sev liidziigajiem.
22.09.2012 17:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits