Smaga tēma, attiecības, sex!

 
Reitings 12
Reģ: 21.09.2012
Šeit vēlētos redzēt vairāk viedokļus no tādām kurām situācija līdzīga kā man, bet, izsakaties jau arī visi pārējie. Esmu precējusies, nu pat būs jau 10 gadu, ir bērni, materiāli nodrošināta, vīrs ļoti mīl bērnus un rūpējas par viņiem, ir saimniecisks, atklāti sakot, ne es viņam speciāli ēst gatavoju, ne gludinu drēbes, īsāk sakot, pats ar visu tiek galā un arī māju uzkopj. Esmu diezgan seksuāli vēsa,(pēc dzemdībām kaut kā viss mainījās, lai gan bija ķeizars) sex mums ir labi ja 1x mēnesī, man to vairāk vienkārši nevajag, gribu būt mīlēta, lutināta, bet, lai sexu man neprasa. Protams, saprotu ka vīram to grūti pieņemt un šķiet ka viņs skraida pie citām jo viņam vajagot vismaz 2-3 x nedēļā, būtu priecīgs ja butu katru dienu, bet es tad ātri vien nobeigtos! Jautājums ir, cik daudzām no jums, kuras dzīvo kopā ar vīrieti, sex ir 1x mēnesī un retāk un kas ir Jūsu iemesls/ptoblēma jūsuprāt? Cik daudzas no Jums dzīvo kopā ar vīrieti tikai tāpēc ka nav kur iet, ir bērni, man 3, bērniem vajag ģimeni, man manu esošo dzīves līmeni jo nestrādāju?
21.09.2012 16:35 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
iespējams,ka tev negribas seksu,jo jums netīšām sanāca 3bērni. viņš teica,lai nebaidies ,viss būs labi un tad iznāca... pēc pirmās pievilšanas reizes jau vajadzēja sākt domāt vai var paļauties uz vīrieti, vai arī labāk sākt lietot tabletes, prezīšus
21.09.2012 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Jā, visticamāk ir tas, ka negribi atkal iekrist ar grūtniecību. Cik jums bieži agrāk bija sex?
21.09.2012 18:42 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kā netīšām var sanākt trīs bērni? Ja jau nevarēja paļauties uz vīrieti, tad pati arī varēja domāt, kā izsargātoes. Jo tā ir abu atbildība.
21.09.2012 18:42 |
 
Reitings 12
Reģ: 21.09.2012
Anne!
Algotam darbam nesanāk laiks, no rīta 7,30 dārziņš, tad skola, apmēram 12.00 beidzas skola jaunākajam, tad 14.00 vecākajam, tad 18.00 dārziņš, pa dienu piekopju māju, izdaru kādas savas darīšanas, pagatavoju ko bērniem, ja paliek pāri tad arī vīram. Rakstīju ka vīrs arī kopj māju, īpaši jau tad kad man grūtās dienas. Anne, nu neesmu jau es tik tizla, līdz bērnu dzimšanai strādāju, ir augstākā izglītība, muļķe neesmu!
21.09.2012 18:42 |
 
Reitings 12
Reģ: 21.09.2012
sniegpulksteniite!

Pirmo gribējām abi, ļoti, tas bija gaidīts, otrais, nu, tā, ok, trešais par daudz, visi dzima ar ķeizaru, tas vien nozīme ka organismā kaut kas nav!
21.09.2012 18:46 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Protams, katram savs. Jā, ja man būtu trīs bērni, varbūt es arī gribētu nestrādāt. Bet tad es to dzīvi iedomājos savādāk - rūpes par bērniem un par VĪRU, protams, neaizmirstot arī sevi. Bet, manuprāt, ja reiz vīrietis nodrošina ģimeni, tad sievas pienākums ir gādāt par harmoniju mājās, kas ietver gan gatavošanu, gan vēlmi (nevis pienākumu) sagaidīt vīru ar smaidu/ mīļu vārdu. Un mīlēt viņu (un sekss ar mīlestība, jo vīrietis nav mazs bērns, kuram pietiek ar galvas paglaudīšanu).
21.09.2012 18:50 |
 
Reitings 19
Reģ: 27.08.2012
tev tā bijis vienmēr-sekss otrajā plānā? vai tikai ar tagadējo partneri?vai vispār viņš tev ir pirmais? varbūt tev vienkārši neinteresē sekss. ir tādi cilvēki un viņi var funkcionēt normāli,ja vien atrod otru tādu pašu sev līdzās. bet mocīties pašai piespiežot sevi vai atkal mocīt vīru,kam gribas un vajag seksu, tā nav normāla dzīve.

šķiet,tev vienkārši jātiek skaidrībā ar sevi.iesaku parunāties ar ārstu (bet ar labu speciālistu,citādi dzirdēsi to pašu,ko šeit ''neesmu normāla,visiem jābūt seksam'' ) .veiksmi! :)
21.09.2012 18:51 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Es nevaru iedomaaties kaa var negribeet sexu. Es celjos katru dienu 3:30 naktii, maajaas esmu ap 17. Sakaartoju maaju, gaidu saveejo maajaas, vinjsh atnaak ap 19. Lai agri pieceltos un nenaaktu miegs no riita man jaaiet vismaz 21:00 guleet, bet es protams neaizeju, jo skatamies kopaa tv, kautmko apeedam, es veel paskatos vai kaadas dreebes jaapamazgaa. Citreiz ir taads nogurums, ka gribas tikai guleet. Naktii no aizmugures biezhi vien es juutu ka vinjsh saak liist pie manis klaat un es nekad neatsaku, vinjsh vnk nespeej man blakus guleet, loti uzbudinaas jo mees neguljam katrs savaa stuurii ar pidzhammaam kaa pensionaari. Es uzskatu ka taveejais ja pat par to nerunaa un neiebilst ka jums tik reti sekss tad es uzskatu ka vinju tas nemaz neuztrauc jo vinjsh vinju dabuj kaut kur citur. Biezhi vien sievietes ir tik aklas un neko neredz. Nevajag taa domaat ka maneejais jau ne kur. Es pat ar saveejo esmu kopaa 4 gadi bet loti labi apzinos ka vinjam vareetu sanaakt mani piekraapt , kaut vai sekss mums ir katru otro dienu.
21.09.2012 18:53 |
 
Reitings 12
Reģ: 21.09.2012
grecia!

Neesmu tam pievērsusi uzmanību, nedomāju ka biežāk kā 1x nedēļā, varbūt retāk, agrāk biežāk centos vīru apmierināt, tagad kaut kā negribās. Arī vīrs reiz teica ka jūtot to ka man negribās un ja negribot tad labak lai vispār nedarot! Esmu emocionāla, ja kaut kas kaut kur neiet, kāds mani aizvainot, vīrs kaut ko ne tā izdara vai pasaka, atceros agrāk kad strādāju, ja darbā kaut kas negāja, tas viss man izpaužas uz sex, un negribās. protams grūtās dienas, tad nekad mums nav sex, ja vēl ņem vēra pm sindromu kas man ir īpašs, kad tad biežāk var, bet tas jau no dabas, un es esmu atklata un rakstu ka ir. Arī, cenšos nemelot ne sev ne citiem, ja negribu tad negribu un neuzskatu to par kādu slimību.
21.09.2012 18:55 |
 
Reitings 12
Reģ: 21.09.2012
JJ

Vīrs man ir pirmais un vienīgais, citu (sex) partneru nav bijis un nevajag!
21.09.2012 18:58 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
slimiiba varbuut ne gluzji, bet iisti normaali tas nav. taapeec jau arii var izliidzeet speciaalists, kursh atradiis, kur tev ir galvaa bloks pret seksu un paliidzees tam tikt paari. iemesli var buut 1001 - beernu klaatbuutne maajaas, kauns no savaam peecdzemdiibu reetaam, viirs kaut kad sen ne taa kaut ko pateicis un aizvainojis, iestreegusi peecdzemdiibu depresija, bailes palikt staavoklii, nespeeja atsleegt smadzenes no probleemaam, skumjas peec ieprieksheejaas briiviibas un dusma uz viiru par taas atnjemshanu, zemapzinjas nojausma, ka viiram ir cita un taa taalaak.
21.09.2012 19:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
un viiru arii vaig iesaistiit tai viziitee pie seksopataloga,ja probleema nav tevii - varbuut sameejais vispaar nezin, kaa sievieti gultaa apmierinaat!
21.09.2012 19:03 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Es nesaprotu kā var negribēt sexu :D Man šķiet, ka tas attiecībās piedod to odziņu. Tu izbaudi tuvību ar otru cilvēku un jūties viņam tuvāka.

Un kā vēl sexa laikā var padomāt? :D
21.09.2012 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
A tu nevari kaadu dienu beernus iedod kaadam citam pieskatiit?? Panjem sapuceejies, paseedi vannaa. Aizejat abi kaut vai uz kiniiti un kaut kur paaeest un tad ejiet maajaas un iededz sveces un meegini atslaabinaaties. Panjemat kaut ko iedzerat ..vismaz meegini un neboree sev ka negribi, negribi, negribi...Izsvied beernus no praata. Es ar saveejo plaanojam pirmo beerninju naakoshgad un vinjsh loti grib bet vinjsh man taa arii pajautaaja vai tad kad piedzims beerns es par vinju aizmirsiishu? Lai vai cik tavs viirs buutu labs un izpaliidziigs, vinjsh to dara taapeec ka juusus miil bet viirietim vajag sexu un ja tu neko nemainiisi un veel staigaasi pa maaju taada nekaada nesapuceejusies, neuzkraasojusies tad nu vinjam var uzpeldeet cita un biezhi saaksi no vinja dzirdeet ka vinjsh ir tur un tur, saaks naakt veelu maajaas un tu vinjam naivi ticeesi ka vinjsh straadaa bet iisteniibaa izklaideesies ar savu jauno aizraushanos. Taa kaa apdomaajies, tev ir jaauzbudina savs viirietis ne tev vinjam tas jaadara. Ar mums ir vieglaak panjem uzsplauj iekshaa un loceklis iesliidees a vot ja tavam viirietim necelsies tad gan varees saprast uzreiz, vai vinjsh tevi iekaaro vai nee.
21.09.2012 19:04 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
rigule
Cik biezi un kads bija sekss pirms berniem un pec pirmaa berna?
21.09.2012 19:04 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Vispar man si situacija liekas loti loti pazistama (Peteris un Zane ibio!)

rigule - neesi tu izdzivojusies! 10 gadus viens partneris, 3 berni un izskatas, ka divi tikai tapec, ka financiali var nodrosinat, bet morali isti nevar pavilkt.

Virs tev protams izklausas forsh, bet man liekas, ka vins ir garlaicigs.
Varbut tev vajag milako?
21.09.2012 19:14 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka elementāri - šeit vairs nav mīlestība, bet pieradums... ir bērni, ir drošibas sajūta, ka jumts virs galvas, paēduši... Otrs cilvēks arī blakus, ir uz ko paļauties... Pieņemu, ka ir laba draudzība, bet ne mīlestība... Pilnīgi nepiekrītu autorei, ka bērnu audzināšana atņem tik daudz spēka, ka tādēļ ir nogurums... Arī trīs bērnus var audzināt + strādāt algotu darbu, kopt māju un atrast laiku seksiņam... Ja negribas, tad nav jāmeklē attaisnojumi pie bērnu audzināšanas, bet jāizvērtē kapēc negribas, vai tā ir morālā barjera, par to ka atkal iekritīs un būs jau kvartets, vai kas cits... Katrā ziņā vīram ir taisnība, ja Tev seksu negribas, tas nav jāliek par pienākumu. Labāk, kamēr nervi tur un nav aizskrējis pie citas, lai sit sev kulakā, nekā ņem priekša sievieti, kurai no tā ne bauda ne prieks.
21.09.2012 19:19 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
krista

skumjas peec ieprieksheejaas briiviibas un dusma uz viiru par taas atnjemshanu


pilnigi manas domas!
21.09.2012 19:20 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Ja vīrietis vari sevi piespiest atturēties no seksa, TEVIS dēļ, kādēļ TU nevari sevi piespiest vīrieša pēc sniegt viņam baudu?????
21.09.2012 19:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Saprotu autori loti labi!Vienai sievietei 3 beerni neko nenoziimee...Turpat otra jau nogurusi peec viena,cita vispaar knapi velk attieciibas bez beerniem!
Mees esam tik dazaadas!Es noteikti aizietu pie aarsta un pakonsulteetos!Varbuut vaina ir hormonos,varbuut emocionaals nogurums!Man beerni ,bija liels darbs!Es maajas noguru daudz vairaak ,kaa straadaajot slimniicaa 24 st!Godiigi!
21.09.2012 19:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits