Uztriniet mēslu dakšas!

 
Reitings 218
Reģ: 20.09.2012
Jau trīs gadus esmu precēta vīrieša mīļākā. Jā, apzinos, cik tas ir nožēlojami, jo es neesmu no tās šlakas, kuras vienkārši bauda mirkli vai vismaz pasaulei stāsta, ka bauda mirkli, lai foršāk no malas izklausās, es savos 24 esmu absolūti emocionāli "pielīmējusies" šim vīrietim.

Pakaļ es viņam esmu skrējusi tieši nevienu reizi, kaklā kārusies neesmu, raudājusi, lūgusies, manipulējusi arī neesmu. Nē, nē, es neesmu baltā meitiņa-peciņa, jo laikam jau tādas ar precētajiem nemaz nepinas, tomēr fakts paliek fakts – vīrietis vienmēr ir meklējis mani, man tikai ķīseļa raksturs, tāpēc esmu atsaukusies.

Pa šiem gadiem esmu mēģinājusi no viņa šķirties daudzkārt. Vienmēr gan bijis tā, ka noturos amplitūdā no trim dienām līdz divām nedēļām, tad atkal atbildu uz vienu zvanu, otru, pieņemu ciemos (nu kā gan es tā varu viņu ar visiem lakstiem pasūtīt uz ķemertiņu, vai ne?) un tad aidā, viss atkal vecajās sliedēs.

Šobrīd es ceru, ka ir pienākusi pēdējā izrāde, pēc kuras neviens uz bis ne viņu, ne mani neizsauks. Esmu nedēļu diezgan pieklājīgi noturējusies, ignorējot viņa personu, BET vakar viņš pēc darba sagaidīja mani pie namdurvīm. Nu, parastais komplekts – vainīga suņa paskats, asaras acīs, ūētētē. Ieaicināju šamo iekšā, centos runāt par nebūtiskām lietām, viņš tikai slapjām suņa acīm blenž. Stāstu viņam kaut ko par darbu, viņš ņem un nometas zemē, apķeras man ap kājām un sāk tās mīļot un bučot. Jutos neveikli, ļoti neveikli, bet teikšu atklāti – tas mani atkal darīja vāju. Rezultātā – jumtu noraujošs sekss tobrīd bez mazākās nožēlas. Šodien cenšos būt tikpat stipra un oficiāla kā pirms vakardienas vakara, viņam, protams, šoks, jo domāja, ka viss pa vecam, bet, kad es šodien uz viņa zvanu (trešo, ja gribam būt precīzi) atbildēju pieklājīgi, bet vēsi, viņa "Čau, manu mīļum!", šķiet, iesprūda kaut kur rīklē.

Ko es ar šo gribēju teikt? Es jūtos diezgan nesaprotami – kad vakar viņš izgāja pa manām durvīm, es jutu atvieglojumu, goda vārds! Piepildījumu un atvieglojumu, lai cik mauciski tas neizklausītos. Tajā pašā laikā tas nenozīmē, ka šodien man atkal kādā brīdī kaut ko atceroties neizstiepās ģīmis kā skumīgs gurķis un nevilka uz ņuņņām. Vilka, vilka.

Tad nu, bēdu māsas, kuras nebaidās atklāti dalīties pieredzē, kā un kur jūs atradāt burvju podziņu, kas palīdzēja šitādu bardaku no dzīves kancelēt vai vismaz ar godu atstāt aiz muguras?
20.09.2012 17:07 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Un bļāāā, atkal te kāda piesauc demogrāfiskās hu..as. Nu ja gribi piesaukt,Hanna, iepazīsties ar statistiku. Beibei 24 - viņas vecumā krāniņu ir vairāk! Un kādu laiciņu vēl būs!
20.09.2012 18:16 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Šāda veida attiecības ir ārkārtīgi destruktīvas. Tās liedz tev satikt cilvēku, kurš tevi patiesi mīlētu un cienītu. Tās grauj pašapziņu un ticību cilvēkiem, spēju uzticēties. Tās no tevis paņem daudz vairāk nekā dod.

Mīļā meitene, tu neesi lelle, neļauj ar sevi manipulēt, neļauj vīrieša egoismam pakļaut sevi, savu dzīvi un laimi. Ja viņa ģimenes dzīve nav izdevusies, tas nenozīmē, ka viņam ir tiesības likt šķēršļus tavām (turpmākajām) attiecībām un nākotnes ģimenei. Tu noteikti esi jauna, skaista, izglītota sieviete - neiznieko laiku, dāļājot to kādam, kuram nospļauties par tevi! Tu esi pelnījusi kādu, kuram patiesi rūp, nevis emociju vampīru, kurš uzrodas, kad pašam ērti, uzlādē savas baterijas uz tavas pieķeršanās rēķina un aiziet, cepuri pacēlis. Tā nekad dzīvē nevajag būt.
20.09.2012 18:42 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
O, Deco, prieks Tevi redzēt!
20.09.2012 18:44 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Pilnībā piekrītu Deco teiktajam. Labāk nebūtu pateikusi.
20.09.2012 18:48 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
lana ;)

Vēl komentārs autorei - man šķiet, ka šajā gadījumā nav lieki jādomā, kā iziet no situācijas. Tajā mirklī, kad reāli sapratīsi, ko šādas "attiecības" tev nodara, nogriezīsi visu kā ar nazi. Kam tu esi parādā paskaidrojumus? Vienīgais cilvēks, kura priekšā tev jāatbild, esi tu pati.
20.09.2012 18:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
no praktiskajiem padomiem - nomaini tel.nr., ja tas iespeejams, izdzees vinja nr, noblokee vinju sociaalajos tiiklos, uz kaadu laicinju aizej padziivot pie draudzenes, vecaakiem, lai tev nerastos kaardinaajums vinjam atveert durvis un briizos, kad domaa - tuuliit saluuziishu, nekautreejies zvaniit draugiem, vecaakiem un tiecies ar vinjiem , lai noveerstu savu uzmaniibu. iesaakumaa buus gruuti, bet veelaak paliks vieglaak.
20.09.2012 18:59 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Tā ir Tava vienīgā dzīve, ko Tu te iznieko, kamēr Tev blakus mīlējas cilvēki, kuri mīl viens otru, kuri ir viens otram blakus ikdienā, izjūt rūpes un atbildību viens par otru, kuriem ir nākotne. Tev šajās attiecībās tādas nav un nekad nebūs. Neej savu emociju pavadā. Tās Tevi ved uz bezdibeni.
20.09.2012 19:03 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Parasti pret šādiem cilvēkiem izturos skeptiski, bet nu man patika tavs rakstīšanas stils.
Kapēc piemēram nenomaini telefona numuru un nenomaini dzīvesvietu kaut vai te pat lv :) tā lai viņš neko nezin. Mēģināts jau nav zaudēts.
20.09.2012 19:05 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
nē, Lolly_pOp pareizi saka - vaja citu - savu lielisko veci, kurš ir tikai savs. Tad arī saņemsies neatvērt šim krāpniekam tās durvis uz visiem laikiem.
Kā gudrs latviesu sakāmvārds vēsta - "ar ko saslimi, ar to ārstējies" - tātad, ja mieru neliek vīrietis, ir jāatrod cits vīrietis!
20.09.2012 19:06 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
jā, jā, Samaara, nākamo neiegūstamo. Tas tāds veceņu tips vienkārši.
20.09.2012 19:09 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Arī es esmu mīļākā, tiesa, uz tavu fonu - tikai gadu...
arī es esmu mēģinājusi visu pārtraukt, bet nevaru un dažkārt arī negribu, jo man nav neviena cita...
20.09.2012 19:12 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Pēc rakstītā saprotu, kad tu dzīvo viena, ja piemēram dzīvotu ar vecākiem vai ar omīiti nu labi kaut vai ar draudzeni, tad drošivien jau viņš tā nenāktu pie tevīm
20.09.2012 19:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Uzskatu, ka šādu situāciju var atrisināt vienīgi pašai atrodot un veidojot attiecības ar brīvu vīrieti! Tikai tad viņš sapratīs, ka starp jums visam ir beigas un tevi interesē cits. Līdz ar to - kaut vai samelo viņam, ka tev ir cits, ka esi iemīlējusies citā. Bet nu diez vai tu to gribēsi darīt un spēsi izturēt, jo sāpīgi jau būs
20.09.2012 19:17 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Vot es esmu reizēm domājusi - kā tas vispār notiek? Nu nav taču tā - ieraugi, bezprātīgi iemīlies, tad uzzini, ka precēts, bet....jau par vēlu. Nu tā taču nē.....Kā vispār var aiziet līdz tam, ka izveidojas attiecības ar aizņemtu?
20.09.2012 19:19 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Vienkārši ir klikšķis. un ir vienalga, vai aizņemts vai brīvs...
20.09.2012 19:21 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
es arī šito nevaru saprast, pirms sāku lūrēt uz večiem pārbaudu vai šim nav gredzens, ja ir tad uz tādiem nelūru.... :D paskaidrojiet man arī šo lietu.
Redz, es pat sāku ar garumzīmēm rakstīt, ko agrāk te nedarīju :D
20.09.2012 19:22 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Lana, taadi viirieshi ruupiigi sleepj to, ka ir aiznjemti/preceeti... Tad, kad pasaka, jau parasti ir par veelu ko mainiit...
Autorei - nomaini numurus, noblokjee visur... Buus gruti, tas tiesa.
20.09.2012 19:24 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tāpat kā skype, ja netīk kāds cilvēks, tad izdzēš laukā un nobloķē un tad vairs netraucē. Bet autore šķiet ka pati to nevelas :(
20.09.2012 19:32 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Tāpat kā autore ir nosolījusies nekad vairs netikties ar vīrieti, tapat es biju nosolījusies neko šeit vairs nerakstīt, ņemot vērā pēdējo laiku asās diskusijas par jebkuru tēmu.

Bet šis raksts, stāsts mani piesaistīja, jo ir skaisti pasniegts no autores puses, ir lasāmi un patīkami komentāri (arī negatīvie), nav rupjību un lamu - tas priecē. Tāpēc arī varu padalīties sava pieredzē, pie reizes oponējot dažām šeit komentētajām.

Ir man bijusi pieredze ar precētu vīrieti, taču tā vienmēr ir tikusi ātri pārtraukta, jo vienmēr jau sievietei gribas kaut ko vairāk, ar laiku pienāk tas brīdis, kad vairs negribas dalīties, gribas no restorānuu un ziedu kalnu burvības pāriet uz remotndarbiem vecmāmiņas dāčā, krustbērnu dzimšanas dienas ballītēm utt.
Jā, tāda man pieredze bija līdz dabūju zibens spērienu, es to saucu vēl par likteņa pirkstu, jo tieši tajā vakarā es tik ļoti nevēlējos būt tajā vietā, kur biju. Mani mocīja nežēlīgs nogurums, vienīgā doma bija gulta un miegs, bet biju attapusies ballītē dažu solījumu dēļ. Kad ballīte jau gāja uz beigu galu, es ieraudzīju viņu, viņš mani, kad acis sastapās, tad likās, ka laiks ir apstājies, cilvēku apkārt nav. Pa visu vakaru mēs pārmijām tikai divus teikumus - viņs atvainojās, ka pirms daudziem gadiem salauzis man sirdi, es viņam atbildēju, ka nu to izdarījis vēlreiz, jo ir apprecējies. Nodejojām līdz rītam, nerunājām, un katrs aizgajām uz savu pusi. Bet protams, zinot mūsu gadsimta lieliskās komunikāciju iespējas, tagad vari kādu atrast arī tad, ja nezini telefona Nr.
Mēs satikāmies vēlreiz, un tad vēlreiz - un ar katru reizi aizvien vairāk sapratām, ka esam bezgala laimīgi, kad esam kopā, jo mīlam viens otru - jā, jā, mīlam, tā kā zibens spēriens no debesīm.
Pēc pāris nedēļām viņam uz kādu laiku bija jādodas prom, un gaidīšanas laiks pārvērtās par nemitīgu vēstuļu rakstīšanu, sazināšanos pie katras iespējas, tas bija tik skaists un taja pašā laikā sāpīgs, jo gribējās to cilvēku blakus, gan man viņu, gan viņam mani. Pēc laika bija laimīga satikšanās, ka skrienot pretī likās, ka skrienu 5 metrus virs zemes. Un tā mēs nolidojām divus mēnešus bezgala laimīgi un smaidīgi, un tad bija reizes, kad ar solījumu neraudāt, bet smaidīt mēs redzējām viens otru pēdējo reizi... Viņš izvēlējās ģimeni, jo nebūtu pareizi viņus pamest, es izvēlējos necīnīties, jo uzskatīju, ka man nav tiesību atnemt bērniem tēvu un būt egoistei. Taču mīlestība nav beigusies vēl joprojām... Vismaz mana nē, un domājams, ka arī viņa nē...
Tas bija skaisti un bija to vērts!

Un ar šo es domāju, ka atbildēju arī tām meitenēm uz to, ka saka, nu iemīlies taču neprecētā - neviens jau speciāli neiemīlas apgredzenotā putnā, iemīlas jau cilvēkā un tur neko nevar padarīt, nekas to neapturēs - ne gredzens, ne atomkarš, nekas...

Jauku vakaru visām :)
20.09.2012 20:19 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Misssssss tev arī Jauku vakaru. Ļoti smuki uzrakstīji :)
20.09.2012 20:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits