Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai varētu būt kopā ar mākslinieku?

 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Sveikas!

Gribētu dalīties pārdomās par vīriešiem māksliniekiem. Vai jūs spētu būt kopā ar vīrieti mākslinieku?

Esmu kopā ar tādu, un neteikšu ka ir viegli. Visu laiku tā bohēma... Agrak nodarbojās ar gleznošanu, bet tagad pārsviedies uz fotogrāfiju. Bet pats grūtakais, ka viņam mainās tie periodi. Tad bija portereti, tad daba, bērni. Bet tagad... kailfoto. Viņš saka, ka bilde viņam vairs nešķiet interesanta, ja tur nav pikantuma.

Es pati esmu mākslas kritiķe un it kā jau man tas viss būtu jāsaprot, bet kad tas skar tevi pašu privāti, tad tās jūtas ir dalītas. Neteikšu ka esmu priecīga par to, ka ar kailām sievietēm viņs pavada vairāk laika nekā ar mani. Ok citus ta bildēt vēl tā, bet nesen uztaisīja studijā savu pašportretu kopā ar 2 kailām sievietēm. Un man tas sāp... Bet vai par ko sāpēt?

Varbūt te ir kāda, kurai vīrs ir mākslinieks vai bohemists un kaut ko no šī visa saprot? Kā justies viņa otrajai pusītei?
20.09.2012 08:49 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Es personiski nevarētu būt kopā ar mākslinieku. Man patīk tādi cilvēki, bet priekš attiecībām tas man šķiet par nestabilu. Nav tās paļaušanās, drošības sajūtas. Un te es nedomāju faktu, ka fočē kailas meitenes, bet to brīvo, sapņaino domāšanu un dzīvesstilu.
Bet vispār jocīgi, ka Tu kā mākslas kritiķe nespēj saprast sava vīrieša mākslu :D
20.09.2012 08:56 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Nē, pilnīgi noteikti nevarētu būt kopā ar mākslinieku, nekad arī neesmu bijusi. Pati esmu pilnīgs pretstats mākslas cilvēkiem, droši vien nebūtu par ko runāt ar māksliniekiem.
20.09.2012 08:57 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ir bijis gadījums ne gluži būt kopā, bet nu pavadīt laiku. Viņam bija sieva un bērni(ko uzzināju pēc tam, lai gan tam nav nozīmes, mani neinteresē nosodījums), par kuriem viņam acīmredzot bija vienalga, jo gulēja ar sievietēm pa labi un pa kreisi. Cilvēks lielisks, bet nu uzticamība 0. Protams, vārdu nesaukšu, Latvija maza.
Plus LV vairak ir pseidomākslinieki, kas domā, ka izliekot savas gleznas Istabā kļūst nenormāli slaveni u.t.t., bet tas jau cits stāsts.
20.09.2012 09:00 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kur ir Tava problēma? Nu laikam ne jau viņa darbības virzienā kā tādā.

Izskatās, ka Tu uztraucies par uzmanības un laika nepievēršanu Tev, darba dēļ. Tāda attieksme iespējama jebkurā darba jomā, kur vīrietis, kā prioritāti nostāda darbu.

Ko darīt? Runāt! Pie sevis pukstot nav iespējams neko vērst par labu.
Bet runāt konstruktīvi, ar priekšlikumiem, ne pārmetumu blāķiem.
20.09.2012 09:00 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
laikam nevarētu, tur tikai retā ar mākslinieku var būt kopā, tur ir cita domāšana cilvēkam, viņš redz to,ko parastie cilvēki neredz.

Par foto ar kailām dāmām-tavu sašutumu nesaprotu,jo esi mākslas kritiķe, tad jau bija jāsaprot, ierosini kailfoto tu+viņš veikt.
20.09.2012 09:01 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
UN viņš ķemmēja matus 1x mēnesī, nopietni! Tas lūk bija pretīgi - jo kāds sakars-vai lai būtu mākslinieks ir jāsmird? Savā bijušajā skolā arī to novērtēju, visi baigie mākslinieki jutās, zemās bikses, humpalu krekli un mati copēs+nemazgāi..
20.09.2012 09:02 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es varētu būt ar mākslinieku,bet tādu,kuram uzdzīve ,grādīgo lietošana nav pārāk aktuāla,kurš nelieto zālīti, spēj pats nopelnīt ar savu darbu dzīvei naudu , ir darītājs neviss runātājs, neceļ sapņu pilis vien.
20.09.2012 09:05 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vēl viena nianse - mākslinieka darbs nav ne tuvu bohēma, ja gribi izsisties, ir mežonīgi daudz jāstrādā!
20.09.2012 09:07 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Savās attiecībās māksliniece esmu es.. Un mana otra puse ir tik ļoti pacietīga un mīloša, tas ir vēl viens iemesls, kādēļ viņu tik ļoti mīlu un apbrīnoju.
Kad zīmēju viņš parasti atstāj mani mierā, tik atgādinot, ka nu ir laiks paēst, vai pamasē plecus. Esmu jau viņam teikusi, ka viss mans progress ir tikai pateicoties viņam. Viņš ir tas, kas mani nomierina, ja sāk termiņi "spiest" un mana modrā acs, kas pasaka, ja novirzos no kursa.

Galvenais ar māksliniekiem ir pacietība. Tāpat iespējams, ka tavējam šis posms pāries un sāksies nākamais - meitenes čandrās.. :D
20.09.2012 09:08 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Tur jau tā lieta, ka pati sevi līdz galam nesaprotu... Esmu studējusi makslu, visus pasaules slavenos kailfoto, kas man patīk.
Bet līdzko tas skar tavu privāto dzīvi - vairs nespeju skatīties uz viņa darbiem objektīvi.
Tāds kā iekšējs aizvainojums, mazvērtības sajūta, bailes......
Man nav neviena cilvēka, kam būtu tāda pati piredze un padalītos ar to. Kā būt mākslinieka sievai
20.09.2012 09:10 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.06.2012
Zinu, par ko tu runā.. Pirms dažiem gadiem biju kopā ar dzejnieku.. Sākumā lidoju - viņš mani iedvesmoja, aizrāva ar savu individualitāti un dzīves uztveri (pati nebūt neesmu mākslinieka tips).. Likās,ka viņš ir visu varens un pārgudrs.. TAČu ar laiku es sapratu, ka tā visa ir vnk tukša plātīšanās.. Mākslinieki dzīvo citā pasaulē.. Par naudas pelnīšanu viņi nedomā, reālā dzīve viņiem ir kas svešs.. Apvārdot viņi prot, bet ne dzīvot.. Mazliet diskriminējoši izklausīsies, bet ir atšķirība, vai mākslinieks ir vīrietis vai sieviete..

Nezinu pat, ko tev ieteikt.. Ja jau mīli, tad jādzīvo nost, bet, ja ne, tad labāk jau laikus mainīt savu dzīvi pretējā virzienā. Patiesībā ir daudz jauku vīriešu - nav tā, ka visi pazuduši no zemes virsas vai aizņemti..
20.09.2012 09:20 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Oi, paldies Dievam manējam ar higienu viss ir vislabakajā kārtībā :)
Par krapšanu arī it ka neturu aizdomās
20.09.2012 09:20 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Nav jau tik viegli... kopā esam piecus gadus. Bet tagad man nepatīk šis kailfoto periods... tas manī nez kāpēc iedveš kaut kādus mazvērtībus kompleksus, kaut arī apzinos savu skaistumu un pievilcību, bet tik un tā.......

Un vēl viens interesants aspekts...... Es viņu it kā apskaužu. Jo viņam ir tā drosme sevi izpaust pilnībā. Man liekas, ka es arī varētu kaut ko lielāku bet manī mīt kaut kādi stereotipi, aizprisdumi ka es neuzdrīkstos. Un līdz ar to apslāpēju savu liesmu. Un tāpēc iekšienē krājas tāds kā aizvainojums.

Nezinu vai sapratāt manus murgus :)
20.09.2012 09:27 |
 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
Esmu kopā ar mūziķi. Nu vismaz nekādu kailfoto nav, bet ik pa brīdim jāklausās cik ļoooti labi kāda grieķiete spēlē un tad vēl tur tas un šitas viņai, ka mani tas dzen kompleksos, bet saprotu, ka viņam interesē tikai profesionalitāte un viss, bet drausmīgi vienalga. :D
20.09.2012 09:32 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
jā esmu bijusi. bija forši sākumā, bet ar laiku sapratu, ka man vajag kādu, kas nav pa gaisu, bet reāli domā un strādā. mākslinieks- tas tāds vairāk mīļākā nevis vīra tips :D
20.09.2012 09:36 |
 
Reitings 244
Reģ: 18.09.2012
Man daudzi draugi ir mākslinieki, bet lai ar tādu dzīvotu kopā-nē paldies. Bet mēdz būt jau visādi cilvēki un nevar spriest tikai pēc tiem ko pazīstu.
Man ik pa laikam sanāk klausīties kā meitenes sūdzās par to, ka VIŅI nevelta laiku pietiekami daudz, visu aizmirst, visu mājās izmētā( jo redz viņam iedvesma uznāca tieši tajā brīdī), nerēķinās ar otro pusīti un kavē vienmēr. :)
Bet priekš manis-nē, paldies. Man vajag cilvēku ar nopietnu darbu un kārtīgu.
20.09.2012 09:39 |
 
Reitings 73
Reģ: 20.09.2012
Eh... ka varētu parunāt ar tādu sievieti kā Bogdana Kondrašina. Cik esmu redzējusi viņa ir ļoti mierīga, skaista un harmoniska. Un cik esmu lasījusi par viņu, ļoti atbalsta sava vīra Sergeja Kondrašina darbību, kurš ir pazīstams tieši ar saviem kailfoto. gribētos zināt kā viņa to visu var?
Un ir ģimene, bērns, pēc visa spriežot loti laimīga ģimene
20.09.2012 09:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja tā ir patiesība, tad neko neizdarīsi, bet varbūt viņš ar savu bohēmu tev vnk sprauž batonus ausīs. izskatās, ka viņš pats nezina, ko grib.tad to, tad šito. cerams, ka viņš attiecībās nav tāds. ceri, ka tas viņam pāries. ja nē, tad šķiries, jo nepiespiedīsi tādam cilvēkam rīkoties, kā tu gribi.
20.09.2012 09:57 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
man pat gadijumsakar dzheku gruuti ir uz ielas veerot, ka shis ar citu komunice, kur nu vel brivmakslinieki ar kailfoto un ja vel tas vis jaredzz... sory nevareetu :D
20.09.2012 10:10 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Māksliniecisks cilvēks nāk komplektā ar lielu emocionalitāti. Man grūti paciest iltermiņā šādus cilvēkus.

Atbildot uz jautājumu - uz noteiktu laiku spētu būt kopā, bet nespētu samierināties ar to sajūtu, ka maķasla ir svarīgāka par mani.
20.09.2012 10:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits