Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neciešu viņa izklaides un draugus

 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
Es ļoti mīlu savu draugu, tiešām, bet es vienkārši nevaru ciest viņa izklaides - dzeršanu , un viņa draugus.
Katru nedēļu viņš pazūd ar saviem ''vīriem'' patusēt - iedzert, ākstīties, blandīties riņķī, viņa veču kompānijā ir pāris meiteņu, kuras tā teikt mīl ņemt uz krūts, 1l vienai ir norma. Naktī mājās nenāk, var pazust uz visu nedēļas nogali... es uz brutālu dzeršanu nepavelkos, man tas liekas stulbi un es fiziski neturu līdzi.Viņa draugi katru nedēļu viņu velk ārā.
Es ar to esmu cīnījusies, strīdējusies, gājusi prom... pa nedēļu viņš ir fantastisks, lielisks, mīļš un gādīgs. bet nedēļas nogalēs..
Es vairs nezinu ko darīt, esmu izvēles priekšā, pēdējo reizi - iet prom vai palikt.
varbūt vēl kādai meitenei ir līdzīga situācija - kā tikt vaļā no viņa draugiem un šīs ''izklaides''.
es esmu jau mēģinājusi piedāvāt citus atpūtas viedus - līdz uz nedēļu.
es mēģinājusi iesaistīt viņu citā draugu lokā - līdz uz nedēļu - divām..
esmu likusi izvēlēties - stulbi, bet neiedarbīgi.
ir kādi citi paņēmieni? iet prom?
jau iepriekš paldies par padomiem.
19.09.2012 23:27 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
maini chali :D
19.09.2012 23:31 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
nu ko es velejos ar to sacit ir tas,ka,ja es butu mierigais tips,es nevaretu but kopa ar chali,kas nedeljas nogales dzerstas.
Tapat ja es butu tada,kurai patik izklaideties,es nevaretu but ar chali,kuram patik sedet majas.
19.09.2012 23:33 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.02.2012
Pateiktu pēdējo reizi-nesadzirdēs, dodies prom ;)
19.09.2012 23:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ta tiesam ir. jums vienkarsi nesapas, un nu nemokies!
19.09.2012 23:49 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Mans pirmais draugs bija tieši tāds pats. Nelīdzēja ne mana izrunāšanās, citu alternatīvu piedāvājumi, mana uztraukšanās, raudāšana, ignorēšana, ultimātu uzstādīšana attiecību beigās. Lūdzās, lai nepametu, solījās laboties, apgalvoja, ka situāciju ir sapratis. Gribēja mani precēt, veidot ģimeni un dzīvot laimīgi...
... nekas nemainījās. Es aizgāju.

Tā nu tagad pēc šiem 4 gadiem, kopš esam šķīrusies. Viņš savos teju 27 gados, uztaisījis vienai meitenei bērnu, pats aizvien tusējas apkārt, zinu, ka guļ arī ar citām periodiski, liek savu dzerstiņu bildes dr.lv albūmos. Žēl man to meiteni un bērniņu. Priecājos, ka aizgāju laicīgi.
20.09.2012 00:05 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Man ar vīru ari tāda problema, bet ne tik lielā apmērā :D

Arī kā nedēļas nogale klāt, tad grib skriet pie draugiem :D Bet nu pusnaktī vai bik vēlak nāk mājās, vai vnk piezvana ja būs ilgāk.

Vienīgais + mums tas, ja nebūtu mazā jāskatās, tad ietu ar viņu, jo mums abiem patīk paballēties.

Vienreiz runājos ar vīra māti un viņa teica, ka vīrieši līdz 30 gadiem mīl skraidīt apkārt, ka tas ģimeniskums parādās tik pēc 30..
20.09.2012 00:27 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Man bija ļoooti līdzīga problēma pirms daudziem gadiem ar mīļoto pašu attiecību sākumā. Cīnījos ar to kādu 1,5 gadu. Pēc tam bijām šķirti vairāk kā gadu un pār viņu nāca apskaidrība šajā jautājumā :) Priecājos, ka tā, jo ļoti daudzas reizes gāju prom no viņa. Taču, lai teiktu, ka tavs puisis mainīsies, būtu ļoti naivi. Ta diemžēl notiek ļoti reti - vai nu sadzīvo, vai aizej.
Ja drīkstu izteikties - aizej. Tici man, ļoti daudz nervus saglabāsi.
20.09.2012 01:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu iespējams tas ir arī atkarīgs no sievietes. mans draugs ar iepriekšējo draudzeni, kad dzīvoja kopā, brīvdienās arī mājās nebija. kad palika vecāks, it kā vairāk laika pavadīja mājās, bet tik un tā. un tā kā bija vietas, kur viņa negāja līdzi, tad viņš gāja viens.
pašlaik mēs izklaidēties ejam tikai abi. tās ir katras otrās vai trešās brīvdienas. 2 dienas tas ir tad, ja kur tālāk aizbraucam. un jā, cik saprotu no viņa stāstītā. tad tā apziņa arī nāk tikai ar gadiem. viņš tagad saka, ka tad, kad vairākas dienas notusējās pat neko nesaprazdams, ir zemē nomests laiks.
nu redz kā dzīvē iznāk, viena sieviete audzina, un nekas nemainās, bet nākošajai tiek jau daudz uzlabotāks un nepielaiž vecās kļūdas. manā gadījumā tas ir labi, bet apliecinās laikam tas, ka tikai nākošajās attiecībās mēs visbiežāk mainamies
20.09.2012 12:21 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
sakrava chemodaanu un skaties kada reakcija, ja nekada tad tinies prom :D
20.09.2012 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 10
Reģ: 20.09.2012
Favel
Vari luudzu nosaukt taa puissa vaarda pirmo burtu!?Manliekas zinu vinnu :D
20.09.2012 12:43 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
aaaij. ka es saprotu autori.

man ir gandrīz tas pats. nevaru izturēt vairs. viss ir ok, līdz uzrodas viņa debīlie draugi kam nav savas draudzenes, dzīves, kuri dzīvo uz vecāku rēķina tikai un katru otro dienu dzer un drāž vecenes vienu pēc otras. :@ tik nodzirda manu puisi un sataisa viņam nepatikšanas. Runāt ar viņu ir tāpat kā runāt ar sienu. Kad mājās kaut kas ir jāizdara tad saka ka ir noguris, slinkums kaut ko darīt utt, bet te pēkšņi pazvana draugi un saka ejam, un viss viņs aptuveni 15 minūšu laikā ir jau prom un pārrodas nākamās dienas vakarā.
šķirties negribu jo kad netusējas ar visādiem lohiem tad ir mīļš, kārtīgs, visādi citādi jauks puisis. bet kad runa aiziet par viņa tusēšanos, tad atkal sākas kašķi.
20.09.2012 12:44 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Saki, lūdzu, cik ir bijis ilgākais laiks, kad esi aizgājusi? Lai vīrietis saprastu, tev jārīkojas tā, kā saki - ja saki, ka pamet, tad dari tā! Ar laiku viņi domā, ka tu tikai draudi, bet nekur jau neiesi. Nelīdzēs, ja aiziesi uz nedēļu. Vajag patiešām ilgu laiku, lai viņš saprastu, ka tu nejoko. Ja ātri padosies, tad nebija lemts.
20.09.2012 12:46 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
latvieši ir dziedātāju tauta, pat ja viņi skaļi nedzied, pie sevis tāpat dzied. tas ļauj justies mazliet virs zemes. esam mazliet noguruši, jāmācās laiku labāk saplānot, nevis sēdēt netā :D
20.09.2012 12:55 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
uij sorry :D:D:D
20.09.2012 12:55 |
 
Reitings 76
Reģ: 07.06.2012
Blondīne - man ir stipri līdzīgi tavai situācijai, vienīgi manējais parasti kaut kad naktī ieveļās mājā. Bet fakts kā tāds, ka arī - ja kaut ko palūgšu izdarīt vai vienalga ko - visu laiku tikai kaut kādas atrunas. Kolīdz piezvana `draugi`, tā divreiz nav jāprasa - uzreiz ir gatavs kaut kur doties, kaut ko darīt! Domājams, ja tiem čaļiem pašiem būtu draudzenes vai kāda nodarbe, tad varbūt liktu mierā! Dusma.
Bet, par laimi, tas viņam nav tā regulāri. Kaut kā uznāk un tad kādu laiku ir miers, bet nu tāpat, kaitinoši :D
20.09.2012 12:58 |
 
Reitings 391
Reģ: 24.04.2009
Tev nervi nav galīgi čupā?
Es šitā iedzīvojos veģetatīvajā distonijā.. Tagad tākā mierīgāk ir bet vienalga no viņa tādi gājieni nav beigušies.. Tieši tāpat kā Tavējais vīrietis, arī mans mēdz nozust ar saviem draugiem un ierasties mājās kad vien viņam sagribas .. Un viņš kopā ar mani dzīvojot neuzskata par nepieciešamību kaut vai mani painformēt un tādā garā..
20.09.2012 12:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 04.05.2010
Piekritīšu Kapracei.
Arī ir bijusi šāda situācija. Draudēju, ka iešu prom un ko tik vēl ne, nekas nelīdzēja.Ja saki, ka aiziesi, tad arī ej uzreiz. neļauj aizrunāt ausis.
Es vienu reizi atriebos.. Es gan nepiedzēros, bet vienkārši ar draudzeni pasēdējām. Piecos no rīta atnācu. Samais nemaz nebija gulējis, gaidīja.Saprata, ka vairs nejokoju, un ja vēl reizi atkārtosies kas tāds, tad viss būss cauri.
20.09.2012 13:04 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
varbūt vēl kādai meitenei ir līdzīga situācija - kā tikt vaļā no viņa draugiem un šīs ''izklaides''


Briesmīgi, ka tu tā domā. Nu, ok, dzeršana nav forša, bet tikt vaļā no viņa draugiem?!?!

Es īsti nesaprotu, ko tu gribi, lai viņš dara- sēž ar tevi brīvdienās mājās, uz dīvāna un tur rociņu?

Man jau šķiet, ka tad, ja viņš grib izklaidēties šādā veidā, lai taču to dara. Nav jau pāriem jāpavada 24/7 kopā. Ja aizliegsi, nekas labs nebūs. Ja nevari izturēt, jāiet prom.
20.09.2012 13:04 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Ej Prom!!! ;)

ok, lai ari viņš dzer, tuseejas utt, bet tv nav NEKĀDU tiesiibu mainiit otru cilveku! Neviens nevienam nepieder! Ja viņš tev nav pietiekami labs, tad varbūt kāda cita meitene par tādu balleetaju,kaa tavu draugu tikai sapņo!;)
20.09.2012 13:05 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Sany piekrītu Tavam viedoklim un novērojumiem - esmu dzīvs piemērs Tavam aprakstītajam modelim, tik man tā dzeršanas/draugu būšana beidzās ap 19g vecumu, kad sapratu, ka nav pa ceļam ar viņiem un, ja gribu dzīvē ko sasniegt, tad tas nav dzīvesveids, kas mani pie tā novedīs .. Un katras nākamās attiecības paliek kvalitatīvākas un kvalitatīvākas.
Tiesa zinu arī vienu 39g vīrieti, kas ir mans labs draugs, un viņš man teica apmēram sekojošu domu - Iepreikšējās attiecībās esot sevi izsmēlis romantikas un mīļuma ziņā un tagad viņa tagadējā sieviete esot to pelnījusi, lai viņu lutina un uz rokām nēsā, mīl un lolo, bet viņš gribot vairs nespēj būt tik romantisks un mīļš, kā reiz bijis.
Sakarīgiem vīriešiem pienāk dzīvē moments, kad ģimene/mīļotā sieviete kļūst svarīgāka par draugiem un izklaidēm, bet tas notiek katram individuālā vecumā un prāta briedumā .. dažiem vispār nekad :D
Tagadējie draugi ir visi ar savām otrajām pusītēm, ģimenēm un bērniem. Kopā tusējam reti, bet ar visām ģimenēm. Lielāko ties tie ir izbraucieni pie dabas, uz kalniem vai vienkārši kāds divdiennieks kāda mājā :D Tikai veči mēs sportojam kopā .. atpūšamies ar ģimenēm/sievām/bērniem/draudzenēm(kas vēl nav precēti) :) Manuprāt, tas arī ir normāla vīrieša attiecību modelis ar draugiem - ģimene pirmajā vietā, bet pa reizei var arī labā kompānijā atlaist un visi kopā patīkami pavadīt laiku kompānijā ar ģimeni + draugiem.
20.09.2012 13:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits