Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neesmu radīta attiecībām?

 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Sveikas... Šodien esmu darbā negulējusi...
Vakar ar savējo,nu jau ex, sastrīdējāmies par to, ka visu laiku jābrauc pie viņa radiem, bet pie maniem viņs negrib, nu protams, aizgāja vis tālāk. Domāju, ka tas ir parasts ikdienišķs strīds, līdz, darbā esot, iegāju draugos... Viņš bija mani izdzēsis, bildes ar mani, parādījis, ka ir brīvs... Zināja, ka esmu darbā ar bērniem...
Bet tālāk sekoja labākais. Ieraugu draugos jaunu beibi,kura pirms tam bija mani luurejusi. Jautaju,kas ta tada? Skola kopā mācījāmies, mani uzaicināja. Kā tad! Viņš viņu! Jautāju, kāpēc melo? Viņš atbildēja-es, un?! Viņa reāli visās bildēs pusplika, bet nekā neesot, vnk paziņa! KĀTAD!
Rezultāta man aizvērās un es sāku psihot jun viņu grūstīt, man vnk sākās panika-pēkšņi vienā dienā! Nekādas cieņas pret to, kas bijis! Līdz viņš mani sagrāba, iesita pļauku un vnk ielidināja istabas sienā un aizgāja...Līdz tam dievinājās, ka mīl utt,ka dzīvot bez manis nevarētu.
Es laikam NEKAD neticēšu, ka ir īsta mīlestība un ,ka ir vīrieši, kas mīl un ciena sievieti...
19.09.2012 08:55 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Bet ir taču variants, ka tu tiešām paŗspīlē un pagriez faktus visam par sliktu un tā patiesībā nav.. un pret sienu tevi meta tikai tāpēc, ak kļuvi nenormāla un kaut kā vajadzēja tavu vājprātu pārtraukt???
19.09.2012 09:04 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Varbūt atver beidzot acis un sāc vainas meklēt sevi, nevis visu laiku vainot vīriešus? Otrais, kas paceļ pret Tevi roku... Varbūt laiks aizdomāties?
19.09.2012 09:09 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka Tu nevis neesi radīta attiecībām, bet neesi dzīvē izvērtējusi, ko Tu no attiecībām vēlies, līdz ar to saņem tikai atbiras.
19.09.2012 09:09 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Man bija japriecājas, ka vinš pēkšņi pārtrauca jebkādus kontaktus? Mums reāli bija kopdzīve,man tagad jāmeklē dzīvoklis un paliks vien tas,kas mugurā. Man riebjas,ka man melo. Ka man justies,ka pēkšņi mani izdzēš un cita,plika vietā! Un skatās acīs man un smejās, kad raudu no sāpēm...
Ir pamatoti. Bija tēvu diena, viņa tēti apsveicām, aizbraucām, kad teicu,aizbraucam pie mana, man nav laika! Kaut reāli sēdēja un skatījās TV. Mani vecāki dzīvo tālu no Rīgas, nebūtu bijusi svētdiena būtu 1 braukusi,bet ja man negribās braukt pie viņa vecākiem, tad ir/bija trādirīdi.
19.09.2012 09:09 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Neuzskatu,ka ir kāds attaisnojums, lai sistu otru. Par ko es biju to pelnījusi,par to,ka iespējams,aiz mugura ņēma priekšā to pliko un vnk ātri atkratījās, atstāja mani uz ielas?
19.09.2012 09:11 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Royalti-piekriitu, bet sakaumaa visi ir ideāli, grib ģimeni, mīl utt...radziņi lien āra vēlāk.
19.09.2012 09:13 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Jā, pareizi pateici, ka Tev ir jāpriecājas, ka viņš pārtrauc jebkādus kontaktus.
Viņš
*melo
*ņirgājas
*neciena Tavu ģimeni
*smejas par Tavām asarām
*sit Tevi.

Neredzu loģiku stiept kaut ko ilgāk.
p.s. tas, ka viņam izlīda šādi ragi, kā saki, nenozīmē, ka visa pasaule pilna ar idiotiem.
19.09.2012 09:15 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Es jau neturpināšu, es vācos šodien ārā. 1sek atradu kur dzīvot caur sludinājumu,stulbi,bet arī to uztveru kā zīmi.
Tiešām ceru,ka nav. Redzu,ka ir daudz jauku attiecību. Bet kādu laiku man noteikti negribēsies neko.
19.09.2012 09:17 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Septembra Lilit ir raksts par sievietēm, kas izvēlas vīriešus, kas viņas nemīl utm. garā. Iesaku izlasīt. Ja vajag, varu ieskenēt un nosūtīt uz e-pastu.

Manuprāt, vaina nav visos vīriešos, bet tajā, kādus Tu izvēlies un kā pati izturies, domā un jūties attiecībās un pati par sevi. Jo, kā izskatās, Tu esi uzkāpusi uz tā paša grābekļa.

Ja pašai ir grūti tikt galā, visu izvērtēt un paskatīties uz sevi, situāciju no malas, tad šis būs tas gadījums, kad nepieciešama psihologa/terapeita konsultācija, kas palīdzēs visu salikt pa plauktiņiem. It sevišķi, ja bijušas divas tik rūgtas attiecību pieredzes.

Nav tā, ka neesi radīta attiecībām.
19.09.2012 09:18 |
 
Reitings 246
Reģ: 07.03.2009
man tiešām žēl tevis.novēlu tev izturību un ar laiku atrast sev labu puisi.
19.09.2012 09:19 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Priori...Es domāju pilnībā to pašu...Man vajag palīdzību no malas.
19.09.2012 09:20 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Nespried uzreiz par visiem vienadi,ok!?
Tas ka tev acim redzot nepaveicas ar puisi, tas nenozime,kad nu visi tadi ir.

Ja rokas pacelsanu pret meiteni es ar neatbalstu.

Bet iespejams,tu vinam jau kadu laiku esi apnikusi un vins vnk beidzot no teviim atkratijas. Ja iespejams,vinam ir ta otra meitene, kas ari izdara uz vinu spiedienu, tapec viss ta peksni. Varbut jau bija sen, vnk tu to nepamaniiji!

Kapec ta tu paliec tikai ar to kas tev mugura?

Un cik tad ilgi jus bijat un dzivojat kopa?
19.09.2012 09:20 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu bet priecājies, ka tas notika, tagad nevis tad kad jau ir īstas laulības, bērnu bariņš utt lietas... tiešām tev būtu jāpriecājas, ka viņš to pārtrauca un iespējams sāpina tagad tevi uz pusi mazāk nekā varēja to darīt vēlāk...

Būs grūti, bet domāju, ka tas ir tikai uz labu.... :D
19.09.2012 09:21 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nesen vienā raidījumā par attiecībām dzirdēju ļoti labu frāzi - ja vienu sievieti jau kurais vīrietis pēc kārtas sit/pamet/slikti izturas, tad tai sievietei ir pēdējais laiks paskatīties uz sevi un padomāt, kas pašas uzvedībā nav normāli.

Sišanai attaisnojuma nav, bet pati rakstīji, ka klupi viņam virsū pirmā. Vīrieši ar histēriķēm nemēdz auklēties.
Katra mēs esam ar savām blusām, bet lasot tavus komentārus par attiecībām un vīriešiem, ne reizi vien iedomājos - kā kāds bikšainis kaut ko tādu pacieš? Laikam viņam apnika. Uztver to kā mācību, paanalizē sevi un nākošreiz tā nenotiks.
19.09.2012 09:21 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Atvainojos par skarbumu, bet .. Dod sex reizi mēnesī un brīnies, ka vecis skatās uz citām? Pff .. ta ta brīnums! Cilvēks vienmēr meklē to, kas viņam trūkst un procesā neredz/aizmirst novērtēt to, kas viņam ir (diemžēl). Ar bērniem un ģimeni dzīve nebeidzas. Joprojām attiecības ir jākopj!
Iesita un pagrūda tikai tāpēc, ka savādāk nebija iespējams Tevi nomierināt. Aizgāja, jo saprata, ko izdarījis un kauns par sevi, ka pacēla roku pret sievieti .. Ja nemīlētu, tad droši vien sen jau būtu tālēs zilajās .. Bet būsim godīgi .. nu cik vecis var skriet pakaļ sievietei? Tādai, kas paniko, taisa strīdus un veic citas darbības, kas negatīvi ietekmē attiecības .. Un tas darbojas uz abām pusēm .. sieviete arī nespēj ilgi izturēt veci, kas viņai nes mājās tikai negatīvismu ..
Neticēsi, jo pati, acīm redzot, nekad neesi īsti mīlējusi un cienījusi vīrieti.
Nevajag man oponēt .. vienkārši padomā par tēmu un godīgi atbildi pati sev ..
19.09.2012 09:22 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es arī ieteiktu meklēt psihologa atbalstu. jo jau iepriekš lasīju kā tev neveicās. bet turies! ja līdzekļi atļauj tiešām aizej izrunājies, jo savādāk var gadīties , ka atkal nonāksi tādā pašā situācijā
19.09.2012 09:22 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Tas ir pilnīgi normāli, ka kādu laiku neko negribēsies. Un Tev pat ir nepieciešams šis laiks sev, lai apjēgtu, ka tas attiecību modelis, kas jums bija, NAV normāls. Ja lēksi no vienām attiecībām otrās, Tevī vēlaizvien būs tas aizvainojums un paranoja, ko iedvesa iepriekšējais.
Saku pēc savas pieredzes.
Atkopies, iegūsti pašapziņu, atceries, ka ir tik daudz no dzīves, ko baudīt, kas nav saistībā ar vīriešiem, pēc tam kārtīgi apsver, ko Tu vēlies no attiecībām.
Jo, ja Tu iekšēji nemainīsi domāšanu, pievilksi tāda paša tipa cilvēkus atkal un atkal.
19.09.2012 09:23 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Man vajag palīdzību no malas.

Veselības namā 5 ir RSU psihoterapijas (vai kā tur bija) katedra. Tur pieņem arī jaunie dakterīši par daudz lētākām naudiņām. Bet domāju, ka netā var atrast arī normālās cenās. Atceros, ka vienā žurnālā mājās bija raksts - dr. ar bildēm un cenām.
19.09.2012 09:23 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Iesaku šito grāmatu izlasīt... http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=300969
19.09.2012 09:24 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nezinu, es jau iepriekš esmu teikusi, ka Mardzita Sheep Tu esi negatīvs cilvēks, tāpēc arī pievelc visas tās negācijas, negatīvos notikumus, attieksmi.
Tu meties jaunās attiecībās, jo vīrieši ir stulbi, tizli, iespējams, bet Tev ir arī jāstrādā pašai ar sevi.
Un iespējams tagad Tev ir iespējas un laiks to sākt darīt! Jo pagaidām cik esmu redzējusi Tu vienmēr esi par kaut ko neapmierināta!

Vīrieti neapcelšu, jo redzu, ka Tev ir jāstrādā pašai ar sevi!!!
19.09.2012 09:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits