Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laiks,ko velta jums

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Šovakar nedaudz sadusmojos!
Tās,kuras nedzīvo kopā ar saviem puišiem,jūs bieži sazināties un veltāt laiku viens otram?
Manējais mani nokaitināja...nedēļu nesazinājāmies,jo viņam tāds darbs,ka mētājas pa visādām pilsētām.Ok,viss saprotams un darbs ir darbs.Sazināmies arī tad,bet nu pavisam īsi.Tagad nu bija iespēja,ka varam ilgāk tagad parunāties,jo rīt atkal brauc projām uz nedēļu,bet nekā!!!Gribot jau ento reizi paēst un kādu filmu noskatīties...tas man iedūra sirdī!
Jā,teiksat,ka uzvedos kā maza meitene (arī no viņa saņēmu līdzīgu komentāru,ka esmu palikusi ietiepīga),bet man tomēr ir svarīga tā sazināšanās arī plašākā mērogā,kā tikai,kā iet,ko dari!Vienu dienu nevar tam noziedot?
Jā,teikšu godīgi,sāku apšaubīt šīs savas attiecības...vienai ir apnicis censties!
18.09.2012 22:46 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Viņš itin nemaz nebija sailgojies pēc Tevis?
18.09.2012 22:51 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Laikam jau puišiem nevajag daudz.Vismaz ne tik daudz kā meitenēm.Bija jau sailgojies,bet laikam jau ne tik ļoti,kā es!Vai tas viss ātri norimās!
18.09.2012 22:53 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
viņš strādā fizisku darbu ikdienā?
18.09.2012 22:55 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Viņam sanāk darbs ar klientiem,pie viņiem jābrauc.Tikai tādā ziņā fizisks.
18.09.2012 22:56 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
tad vins vnk ir noguris no komunikācijas.. varbū vnk kopīgi pabūt kopā ar tevi kaut vai klusējot kopā pie TV un šņākājoties visadus gardumus viņam ir vislabākā atpūta pēc ta visa :) Ja TU viņu mīli esi saprotoša, nav runa par uķināšanos un uzmanības izrādišanu, ir svarīgi just to ka viens uz otru var paļauties un būt atbalsts.. ja gribi no viņa aktivitātes uzvelc seksīgu veļu un tici man pat pats sagurušākais būs aktīvs :D bet neprasi no dzeka tagad ar Tevi pavadīt aktīvu vakaru sarunās ... nu es tā domāju :)
18.09.2012 23:04 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Mēs tagad esam katrs savās mājās.
Šodien viņam bija brīvs,man bija darbs,bet viņš nespējīgāks ir runāt,nekā es!
18.09.2012 23:06 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man vispar liekas, ka dzekiem tie ukji-pukji nav vajadzigi.
18.09.2012 23:07 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
ir divi trīs varianti: izlikties ka nekas nav noticis un turpināt kā ir; izrunāt ar viņu šo tēmu rakstiski mutiski vai nez vēl kā lai viņš tevi nostāda fakta priekša ir saguris vai Tu viņu neinteresē, vai trešais variants klusē tu ar tagad ilgi ilgi lai domā ka esi pametusi :D
18.09.2012 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu,nez...man jau nu galīgi nešķiet, ka tas ir saguruma dēļ.
1. vai nu viņš ir cilvēks, kam nepatīk ne runāt, ne sazināties, ne mīļoties vai
2. viņam Tu neinteresē tik , cik viņš Tevi.

Pārāk daudzi mīl daudzas lietas norakstīt uz nogurumu, laika trūkumu utt. ja grib, visu var.
18.09.2012 23:09 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Negribējās nekādu tur virtuālo mīlināšanos,bet vairāk parunāties,kā kuram pa šo laiku gājis,kas sadarīts,bet izskatās,ka viņam tiešām nevajag vai nav svarīgi!
Sanāca viņam nedaudz sabraukt augumā,bet ne bez iemesla..vēl pateica,ka nākošo reizi sazināsimies tikai nākošnedēļ,tad man vispār bija kā ar bomi pa galvu.Aizvien vairāk sāku sliekties uz attiecību pārtraukšanu...
18.09.2012 23:10 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Es jau tieši jautāju-negribas ar mani runāties?
Atbilde - es neesmu vispār neko tādu teicis!
Muļķības...otram vienmēr var laiku atrast!
18.09.2012 23:12 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
viņam ir cita.... ja ne fiziski tad galvā ...
18.09.2012 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 521
Reģ: 29.01.2009
Nezinu,nepiekrītu,ka sievietēm vairāk ir vajadzīga uzmanība un mīļums. Man ir bijis tieši otrādi,ka džeki 100x dienā prasa, zvana kā man iet,ko daru utt,kad pašai tas jau liekas par daudz,pat ar tādiem, ar kuriem no manas puses ir tikai nenopietnas attiecības,vienalga zvana,raksta utt. Ar to gribēju pateikt,ka nav gluži tā,ka vīriešiem nepatīk runāt utt.,ja vīrietim ir liela interese,tad viņš zvanīs pat lai vnk papļāpātu,lai dzirdētu Tavu balsi. utt. Ja katru ienu tiktos,tad varbūt nē,bet nedēļu neredzēties un neinteresēties, ko esi darījusi,liekas dīvaini. Viņam pat nav neleila greizsirdība,ka varbūt es bijusi kkur ballēties utt,nu vispār. Drusku vienaldzīgi izkausās. viņš tāds vnm vai tikai pēdējā laikā?
18.09.2012 23:24 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
vai ēst un skatīties filmu viņš gribēja viens pats vai ar tevi? vīriešiem tā runāšanās nav tik svarīga, viņi izbauda kopā būšanu arī vienkārši kopā skatoties filmu. Ja gribēja viens pats, tad tur tiešām kaut kas nav kārtībā.
18.09.2012 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Sveika!! Es ar saveejo esmu kopaa apmeeram 4 gadi. Nedziivojam kopaa un kontakteejamies loti biezhi. Vinjsh peec darba brauc pie manis, nomazgaajaas un apmeeram no kaadiem 18-21:00 vinjsh ir pie manis un taaa katru dienu. Skatamies filmas, paaeedam, citreiz ja vinjam nav jaastraadaa tad ejam uz kiniiti. Meenesii varbuut 3-4 dienas netiekamies. Es zinu ka maneejais citreiz kaajas pavilkt nevar bet taapat atbrauc pie manis un paseezh. Mums vnk ir taa pierasts vienam pie otra ka savaadaak nevaram. Tikko pat maneejais aizbrauca uz maajaam un visu laiku gultaa runaajaamies, vinjam taa naaca miegs bet tureejaas. Citreiz man ir dusma uz vinju ka skataas kkaadu filmu kura man neinteresee un tad es vinju bakstu . Ir dienas kad vinjsh ir ar mani un vienkaarshi klusee visu vakaru , tad es arii pukstu un dusmojos. :) Manupraat ja jau vinjsh bij pie tevis, tad jau neesi vinjam vienaldziiga. Biezhi vien mums meiteneem ir taa ka savaa galvinjaa safantazeejam visu uz priekshu kaa nu buus un ja taa nenotiek tad ir nesaprashana kaapeec taa.. Ar viirieshiem ir jaarunaa. Mums pa shiem gadiem nekad mav taa bijis ka es kaut ko citu daru un vinjsh skataas TV viens pats. Vienreiz es kraameejos pa savaam somaam un meetaaju aaraa visus vecos chekus , shis uzreiz saprata ka kaut kas nav riktiigi, ka esmu par kko dusmiiga. Vieniigais kas ir tas ir vinjsh biezhi neatbild uz maniem zvaniem , jo zin ka bezsakaraa kko runaashu un ja kaut kas svariigs man vinjam ir sakaams kas notiekaas loti reti un ja tad necelj tad man ir liela dusma :):) laikam vnk vajag visu uztvert maigaak. Es tagad paardomaaju savu rakstiito un sapratu ka es biezhi vien pukstu bez iemesla. Laikam jaasaak mainiities :)
19.09.2012 00:07 |
 
Reitings 182
Reģ: 07.08.2011
manējais ir ļoti nekomunikabls pa telefonu. viņš var 1dienas rītā iedot man buču un pateikt "5dien atbraukšu tev pakaļ pēc darba" un viņam tiešām pietiktu ar vienu zvanu šo 5 dienu laikā, tikai, lai uzzinātu, vai esmu dzīva un elpoju. sākumā es nedaudz dusmojos, bet tagad kaut kā.. vienalga. mēs daudz strādājam līdz ar to es pati reizēm dodu priekšroku siltam ēdienam un kādai filmai, nekā ļarkstēšanai pa telefonu no tēmas "gribēju tikai dzirdēt tavu balsi"
19.09.2012 00:30 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Tai, kura teica,ka vot viņam ir cita,ja ne fiziski, tad galvā - bieži vien ir vnk kā šajā anekdotē->

Pāris guļ gultā.Viņš skatās grieztos.Klusē.
Viņa domā:"Klusē. Skatās grieztos.Negrib runāt.Noteikti vairs nemīl.Ir cita.Šķirsies.Ko darīt?BEIGAS!
"Viņš :Muša pie grieztiem.Nez kā viņa tur turas ?"

Ar to gribu teikt - ne vienmēr jebkāda problēma nozīmē,ka viņam 100% ir cita!! Dažām tā vispār ir diagnoze nr.1, ko pateikt..
19.09.2012 00:52 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man bija tieši tāda pati situācija kā Tev.... Draudzenēm - bērni, jaunas attiecības, vīri, randiņi utt utt...

Viss beidzās ar to, ka sastrīdējos gandr;iz ar visām draudzenēm, kādu laiku pat nekontaktējāmies.... un tad es sapratu, ka ne jau meitenēs ir vaina, vaina ir sevī (nesaku, ka Tava vaina, runāju par sevi personīgi), es pati biju vainīga...

Šobrīd? Piedod, lai viņas nu man.. laika nav man... man ir dejas, gleznošanas studija, esmu aizrāvusies ar dekupāžu, mājas remontu utt utt...
Es Tev ieteiktu pievērst uzmanību vairāk sev, uzlako nagus, pazvani mammai, brālim, satiecies ar ģimeni, jo jā, diemžēl ir tā, ka laikam ejot draudzeņu čalošanas notiek vai nu virtuālajā vidē - draugos utt. vai sazvanoties....

Neķer krenķi, draudzenes ir un paliek draudzenes, lai vai kādas! Viņas tak, jebkurā nakts stundā Tevi uzklausītu.... Rīt pat aiziej ārā paskrien, pastaigājies, palasi grāmatu... un draudzenes pašas pēc Tevis sailgosies, jo būsi beigusi čīkstēt! :)
19.09.2012 01:14 |
 
Reitings 895
Reģ: 29.01.2009
Zanda, iebrauci nepareizajā diskusijā vai arī nesaprati, par ko ir bēda meitenei.

Nevarēšu laikam neko ieteikt, jo neesmu bijusi tādās situācijās, parasti puiši paši raujas pie manis, lai kā tas reizēm nekristu uz nerviem. :(
19.09.2012 01:39 |
 
Reitings 200
Reģ: 27.03.2012
Šobrīd jau puisis ir prom no manis 5us mēnešu, bet zvana gandrīz katru dienu... nezinu, man nav par ko runāt! un kļūstu īgna!
Iespējams, tas ir nejaukii no manas puses, bet vienmēr viņš grib runāties pusstundu! Lai gan pasaku,ka nevaru vai man ir jastrādā, un ja tā ir otrā dien pēc kārtas, tad pasaku,ka var būt arī normāla, īsa telefonsaruna!
Man ļoti nepatīk runāt pa telefonu, un vismazāk,ja nav par ko. Un visu laiku saka mīļas lietas, bet ar laiku tas vnk noved pie izmisuma... it kā otrā pusē vairs nebūtu vīrietis... :( tikai tāda čīkstēšana, un dūša apsitas..lai gan pēc profesijas vajadzētu būt vecim ar normālu emocionālo stāvokli,manuprāt!!!

Man nav cita, bet vienkārši reizēm besī ārā.
19.09.2012 02:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits