Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlēt sevi

 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009
Jap, kārtējā diskusija par šo tēmu, bet man tiešām jau ir apnicis, ka nespēju sevi tā pa īstam iemīlēt. Šī vienmēr ir bijusi mana lielākā dzīves problēma - nespēja sevi mīlēt, novērtēt, pieņemt. Un nav jēgas ieslīgt sīkumos, kāpēc tā - jā, morālie pāridarījumi agrā bērnībā, bet šis nebūs gadiem ilgs psihologa kurss, tāpēc par to nav vajadzības runāt.
Man ir reāli apnicis, ka sevi vsp nenovērtēju, ka nespēju sev saskatīt skaistu nākotni, ka neticu, ka cilvēkiem patīku, jo laikam jau pati sev nemaz nepatīku. Un pat nav tā, ka nepatīku vispār. Laikam vienkārši nepatīk pietiekoši. Bet galvenais, man šķiet, ka citiem nepatikšu nemaz, kas liek man juties nedrošai un baidīties pat komunicēt ar cilvēkiem.
Gribētu dzirdēt no meitenēm, kam bija tāda pati problēma, bet kas to pārvarēja - kā? Jo es vnk esmu apjukusi un nezinu ar ko lai sāk. I'm clueless.
Un lūdzu ne tos ''pārgudros komentārus'' kā ''vnk iemīli sevi''. Pareizi, kāpēc gan es to jau agrāk neiedomājos?
17.09.2012 23:27 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Pārprogrammē savu zemapziņu. Man palīdzēja.
Un sāc ar pavisam vienkāršu lietu - izkāpšanu no savas komforta zonas. Tas tev liks uz sevi un dzīvi paraudzīties mazliet savādāk.
17.09.2012 23:31 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009
Esmu ievērojusi, cik milzīgas sienas esmu uzbūvējusi komunicējot ar cilvēkiem, īpaši vīriešiem. Apņemos, nākošreiz tā vairs nedarīt, bet pēc tās nākošās reizes attopos, ka neko neesmu mainījusi. Nopietni, ja man kāda varētu instrukciju ar pakāpeniskiem soļiem iedot, es viņai dāvanu nopirktu :D
Libra, piemēram vari pastāsti, kas bija tava diskomforta zona un kā no tās izkāpi?
17.09.2012 23:38 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Uzraksti sev vēstuli par to, kāda tad vēlies sevi ieraudzīt, kas būtu tās īpašības, kas tev liktu sevi iemīlēt.
17.09.2012 23:39 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nevis diskomforta, bet komforta. :) Katram mums ir sava komforta zona - pierastas lietas un vietas, kas liek justies labi un droši. Izkāpšana ārpus komforta zonas nozīmē pārkāpšana pāri ierastajām robežām. Katru dienu izdari kaut ko tādu, ko nekad iepriekš neesi darījusi. Uzvelc kleitu, kādu esi gribējusi, bet neesi uzdrošinājusies, ej uz darbu pa citu ceļu, pusdienās neej uz ierasto kafejnīcu, bet kādu citu utt. Tā tu paplašināsi redzesloku un sapratīsi, ka uzdrīkstoties un riskējot, atklāj sevī kaut ko jaunu. Sākumā ar sīkām lietām, pēc tam ar lielākām. Kad redzēsi, ka izdodas, noteikti jutīsies labāk.
17.09.2012 23:42 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
nu nebus ta,ka tu tagad iziesi ielas un visi uzreiz tev liks pie kajam ziedus un vel nez kas notiksies,cirks saksies un muzika fona!
neviens tev instrukciju iedot nevar,tev ir jadara preteji tam,ka dzivo tagad,ja neruna un neflirte ar viriesiem,tad ej un esi satriecosa.
ja tusinja sedi mala un skaties,ka citi izklaidejas,tad ej iesaisties.
arpus skolas/studiju/darba aktivitates palidzes,piemeram,ej dejot,ej uz kori,ej uz citiem pulcinjiem,tur satiksi vel cilvekus.
pamaini gardarobi,matu krasu,aksesuarus.
Ja nestaiga svarkos,bet vnm esi velejusies,tad sac to darit.
nav tada plana,kas tev paskaidros visu step by step vnk jaiet un jadara un jamaina sava dzive
17.09.2012 23:42 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009
es pat īsti nezinu kādas īpašības. tur tā lieta, ka itkā esmu jauks cilvēks (pašai tā šķiet :D ) bet vnk nespēju to izrādīt. no manis, manuprāt staro negatīvisms, jo esmu ar kko dziļi sevī tik ļoti neapmierināta. Viena draudzene pat teica ''tev ir jāiznīdē tā iekšējā sāpe''.
Bet ideja par vēstuli ir laba. Pamēģināšu, kaut vai lai kādreiz atkal uzraktu un atcerētos, un varbūt uz vēl vienu dienu kļūtu kaut nedaudz labāka.
17.09.2012 23:43 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009
Brīžos, kad it kā esmu gatava paflirtēt vai kaut kā izrādīt uzmanību interesējošam vīrietim, mana pirmā doma, kas galvā iešaujas - es viņam neinteresēju, viņš padomās, ka esmu dīvaina un pasmiesies par mani. Un tad pilnīgi rokas nekustās neko darīt poker face mode ir activated. Man šķiet, es nemaz neprotu flirtēt, vai nu esmu pārāk tieša vai vsp neko neizrādu.
Bet paldies, meitenes, ka kko iesakat. Vnm vieglāk ir par problēmu parunāt, un, cik esmu novērojusi, šāda tipa negatīvās diskusijas parasti laiž gar ausi.
17.09.2012 23:53 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
un viens liels liels padoms,mazak doma vairak dari ;)
nevajag dzivi uztver tik saspringti.
nu ja nepatiksi kadam nepatiksi,patiksi kadam citam,neesi dolars,ka japatik visai pasaulei
17.09.2012 23:56 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009
saprotams, bet tāpēc jau man tik ļoti svarīgas ir citu domas par mani un respekts, patika pret mani, jo pašai tādu nav. uz kkā jāsāk to būvēt.
laikam jāsāk katru rītu ar vienu balderjāņu vai kādu vieglāku nomierinošo tableti un pāris šotiņiem, lai vieglāk visu pa dienu uztvertu. protams, drīz vien nonākšu AA, bet hēeej, tur vismaz var cilvēkus satikt :D
18.09.2012 00:01 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Visi uzceltie muuri kaadreiz sabruuk. Arii es kaadreiz biju uzceelusi sev apkaart muuri un nelaidu nevienu sev klaat, nevienam neuzticeejos, nevienu nepienjeemu kaa draugu/draudzeni. Man riebaas komuniceet ar nepaziistamiem cilveekiem, runat pa telefonu, uzstaties publiski. Tad es sapratu, ka nevar ta dzivot, japacelj galva uz augshu un jaaizsviitro no dziives tos, kas dariija paari. Nomainiiju dziivee visu, piespiedu sevi mainiities, iipashi paliidzeeja doma - lai tad tie paris cilveki redz, kas es esmu...tas gan bija daudzus gadus atpakalj...tagad gribetu pateikt vinjiem paldies, ka paliidzeeja man kljuut par to, kas esmu.
Tapeec - meegini pieraadiit visiem, ka tu esi paarliecinaata par sevi, jauka, smaidiiga -nu taada, kada tu veelies buut, maini savu ikdienu peec iespeejas vairaak, untu pati pamaniisi izmainjas. Un tad arii apkaart uzradiisies iistie cilveeki!
18.09.2012 00:01 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
tie,kas bus tavu draugi/miljotie/gjimene domas par tevi labas domas neskatoties ne uz ko,tie,kas dirsis acis vai aiz muguras nebus istie cilveki tava dzive un vai tad tiesam ir baiga vajadziba visiem izpatikt?
18.09.2012 00:03 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
turklat neviens tevi necienes un nerespektes kamer tu pati necienisi un nerespektesi sevi. Tapec ari neviens tev shis 2 ipasibas nelidzes celt. Ja necieni sevi,citi to jut un kaps tev uz galvas,jo nebusi spejiga pielikt kaju pie gridas,nebus sava nostaja un nespesi pastavet par savu viedokli. Ta luk,viss jasak pashai ar sevi. Cilveki tev apkart,var tevi pacelt tikai tad,ja pati to velies un dari kaut ko lietas laba
18.09.2012 00:06 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
Jānomet svars, tad arī kompleksi beigsies..

P.S Ieteikums par vēstuli ir ļoti tizls:( Gandrīz apvēmos kaut ko tādu iedomājoties...
18.09.2012 00:07 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009
nav, nav, bet sāpīgi nepatikt tiem, kas patīk tev. muļķīgas domas, bet te nu viņas ir, konstantas manā galvā. kad saproti, ka nepatīc kādam cilvēkam, kurš tev patīk, kuru vēlies savā dzīvē, ka tu jūties, reaģē?
atcerējos, ka biju tak uz 2 psihologa seansiem un jau pēc pirmā viņa man teica - visā, ko saki, jūtu bailes būt nepieņemtai, nosodītai, pamestai.
Bet paldies, meitenes, tagad vismaz jūtu kaut kādu sparu mainīties. Galvenais nepazaudēt.
18.09.2012 00:10 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009
kendruci, katrs otrais komentārs no tavas puses ir par svaru. un lai arī zinu, ka esi lame ass fake, vieni un tie paši joki paliek bezgala garlaicīgi.
18.09.2012 00:12 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
agrak likas ka visa pasaule sabruks tikai tapec,ka kadam nepatiku,bet tas bija 15,16 gadu vecuma,tagad ja es kadam nepatiku,nu un,lai jau! Visiem nekad nevares izpatikt un nemaz nevajag,labak izpatikt sev. Un tavam psihologam ir taisniba.
18.09.2012 00:13 |
 
Reitings 53
Reģ: 02.12.2009
nazic, tātad jāsāk ar savu labo ipašību izcelšanu gaismā un apzināšanos, kā arī dažu slikto likvidāciju, lai vispār būtu iemesls sevi respektēt. :)
18.09.2012 00:14 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
tad neprasi padomu, ja negribi to dzirdēt!!!!!! tev ir mazvērtības kompleksi un pat to tu neatzīsi??????
18.09.2012 00:15 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
labāk klausies padomus par labo īpašību izcelšanu, nekā uzklausi kādu reālu padomu! gribu redzet, kā izcelsi tās labās īpašības un kam viņas izcelsi???
18.09.2012 00:16 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
kendruci kapec tu doma,ka visas ir resnas? :D
18.09.2012 00:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits