Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

:@

 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitenes! Ar jauno mācību gadu man tik pamainīta viena profesijas priekšmeta skolotāja,gribu piebilst mācos Daugavpilī,priekšmets saucas Transporta pārvadājumu organizācija,veselu iepriekšējo gadu kad mācījāmies pie citas skolotājas teksti tika tulkoti un konspektēti valsts valodā un skaidrojums arī bij gan valsts valodā,gan krievu valodā! Šogad ir ārprāts grāmatas bāž krievu valodā,kontroldabi krievu valodā viss ir krievu valodā,sāku konfliktēt ar to skolotāju un saku ka es krieviski to nedarīšu un nesaprotu man vajag lai būtu latviešu valodā uz ko viņa man atbil ka materiālu latviešu valodā nav,pārādija man grāmatu kura saucas Правила размещения и крепления грузов в вагонах и контейнерах к соглашению о международном железнодорожном грузовом сообщении un saka ka šie noteikumi ir tikai krieviski,ka latviski viņu vispār nav nekur,nu kā tā var būt? Sanāk cilvēks kas nezin krievu valodu nevar strādāt uz dzelzceļa?? Vienkārši esmu nesaprasšanā!
17.09.2012 10:10 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
par materiāliem, varētu būt, ka nav...

kd/sesijai gan vajadzētu būt valsts valodā, ja vien studiju programma neparedz citādi
17.09.2012 10:15 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Daugavpilī jau krievu valoda ir standartiņš :D

Tas, ka materiālu nav latviski, tas tā ir, jo es arī bakalauram transportā rakstīju no krievu grāmatām. Bet nu lekcijām jau gan būtu jābūt latviski, nezinu, pasūdzies kaut kur, ne jau cosmo.
17.09.2012 10:18 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
sūdzies te - www.aiknc.lv


tik atceries, rakstot nebāz emocijas, bet normālus argumentus... formāli, smuki, kā jaunkundzēm pieklājas :D
17.09.2012 10:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits