Gribas padiskutēt... - no draudzības līdz mīlestībai

 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Pa ilgiem laikiem tiešām radās vēlme izlikt te savu šī brīža situāciju un uzklausīt citu cilvēku viedokļus, pieredzi, ieteikumus, nosodījumu...

Situācija ir tāda. Esmu ļoti labos draugos ar kādu darba kolēģi. Kādus trīs mēnešus jau esam uzticības personas viens otram, nodibinājušās tiešām foršas attiecības. Viņš zina, ka man ir simpātijas pret citu vīrieti, savukārt viņam pašam - draudzene. Lieliski ar to visu sadzīvojām, līdz... Līdz sāka izskanēt joki par to, ka mēs esam kā radīti viens otram. Pa jokam, pa jokam, līdz paši sākām justies neērti viens otra klātbūtnē, apzināti vai neapzināti flirtēt, apspēlēt šo situāciju. Un tu ne nu sākas filozofiskā daļa. Neteiktu, ka man ir tas 'klikšķis' ar viņu, tomēr kā vīrieti tiešām novērtēju, arī sava vieda pārāk sirsnīgas jūtas sāk parādīties un zinu - ja viņš piedāvātu attiecības, neatteiktos. Viņš arī ļoti uzstājīgi pēdējā laikā izrāda savas, nu jau vairs neslēptās, simpātijas, ar attiecīgiem komentāriem, kas liek man saprast, ka mani viņš izvēlas pirmo, draudzeni nostādot otrajā vietā (viņu attiecības jau kādu laiciņu ir nedaudz apšaubāmas, jo tā īsti laiks kopā pavadīts netiek, daudz strīdu u.c.).
Lietas, par kurām gribas parunāties...
Vai jūs, zinot to, ka puisim ir tāda 'tieksme', esot ar kādu kopā, diezgan veikli iemīlēties citā (jo es neesmu pirmais gadījums), būtu gatavas ar viņu mēģināt veidot attiecības?
Kāda vispār ir
16.09.2012 14:14 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Royalty, tev pilnīga taisnība. Mans draugs reiz ēdot burkānu salātus ar ķiplokiem izspļāva, ka ir TIK ideāli, ka ar mani var kopā ēst ķiplokus un nesatraukties, ka smirdēs elpa, jo abi ēdam :D
18.09.2012 08:57 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
J_s robežas tiek novilktas, lai tās pārkāptu :D Vājuma brīdis? Iespējams, bet jebkurā gadījumā tas izmainīs Jūsu attiecības. Sasteigt nedrīkst .. Tāpat šī draudzība ilgs līdz brīdim, kamēr viņš neatradīs citu sievieti .. vai uzaicinās Tevi uz randiņu un .. nu saprati mani :D
18.09.2012 08:59 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Varu padalīties ar savu pieredzi. Iepazinos ar puisi, pēc tam ar viņa draugu, kurš bija aizņemts. Šis te aizņemtais draugs uzsāka ar mani kontaktu līdz mēs bijām kā labākie draugi, attiecības bija super foršas, arī viņa meitene par tām neiebilda. Līdz viņš satika mani bez draudzenes un itkā ieraudzīja citām acīm, viņš iemīlējās manī un loģiski, ka ar to meiteni viss pačibēja. Nu tā, nodzīvojām kopā 2 gadus, bet tie bija gan laimīgi, gan briesmīgi un pirms 1,5 nedēļas, viņš pats nolēma pārtraukt attiecības, jo nejūtot jūtas pret mani. Nonācām pie secinājuma, ka mums nevajadzēja uzsākt šāda veida attiecības, bet palikt kā labiem draugiem. Pēc šķiršanās, arī iktā nolēmām turpināt draudzīgas attiecības, jo kā draugi mēs saprotamies ideāli, bet kā pāris...
Bet nu izrādās, ka viņam jau ir uzradusies draudzenīte, kura tiek iegūtā tieši tādā pašā veidā kā es pirms 2 gadiem, būvējot savu laimi, noliekot ex draudzeni, bet tas jau ir cits stāsts.

Katrā ziņā, izlem pat, iespējams, ja jūs saskanat kā draugi, tad ne vienmēr saskanēsiet kā pāris, bet var jau arī paveikties.
No sākuma es domāju, ka tas ir mans īstais vīrietis, bet izrādās, ka arī ''īstais'' pievīla gan attiecībās, gan beigās kā draugs...
18.09.2012 09:01 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
PS No pieredzes varu pateikt, ka attiecības ar sievieti, kas vienlaicīgi ir labākais draugs, ir vienkārši satriecošas. Es vairs nemaz nespēju iedomāties savādāku attiecību modeli.
18.09.2012 09:02 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Nu puisis ar meitenei ka draugi muzam palikt nevar, kadreiz tas beigsies savai ta ar sakaru, vai attiecibam :)
18.09.2012 09:22 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Savā ziņā man pašai arī ir tāda pārliecība - ka ikviena noturīga draudzība kādā tās posmā iziet 'iemīlēšanās periodu' (abpusēju, vienpusēju, īslaicīgu, ilglaicīgu... vienalga, bet iziet). Tādējādi arī ticu, ka draudzība tomēr ir iespējama - pēc kāda sakara vai pirms, un tomēr ir, jautājums tikai, cik ilga...

Esmu domājusi arī par viņu tīri teorētiski kā manu potenciālo vīrieti. Gandrīz vai skumji ,ka tās dzirksteles nešķīst uz visām pusēm, jo visādi citādi tas tiešām varētu būt kolosāli. Bet nu redzēsim, kā situācija iegrozīsies :)
18.09.2012 13:46 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Kādas vispār ir jūsu domas par tām situācijām, kad draudzība nonāk līdz mīlestībai? Pieredze?

mans 'draugs" tagad ir mans sirdsdraugs, dzīvesbiedrs un dvēseles radinieks...2 gadi tikai draudzība....3 gadā un jau 3 gadi - lielā love.
18.09.2012 13:51 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Es ar savu tagadējo draugu sākumā bijām labākie draugi. Kādu gadu tusējāmies kopā, es stāstīju par džekiem, viņš par draudzenītēm :D kopā skatījāmies filmas, nu viskko. Un mums dr.lv vienmēr bija vēstuļošanās, tādi piedūrieni, vikšana uz zoba un man draudzenes jau sāka teikt – tu paskaties, ka viņš neiet ar draugiem kkur, bet sēž pie pc un sarakstās ar tevi, smejas utt. Tad mums bija kopīgs brauciens uz Igauniju projekta ietvaros, 3 dienas kopā visur ar vēl citiem draugiem. Vakarā kko sēdējām hostelī, skatījāmies filmas visi. Pēkšņi attapos, ka visi kkur iz pazuduši, un mēs sēžam divatā. Tajā brīdī es sapratu, ka tā draudzība ir beigusies :D tad nākamās nedēļas ietvaros arī ta kā sagājām kopā.
Man secinājums – viņam paralēli visu laiku bija draudzenītes, jo viņš bija nenormāls babņiks, bet redz, kur beigās tas noveda :D, un tā kā es tajā brīdī attiecības vispār ne cik nemeklēju, riksēju. 2.5 gadi jau tā pagājuši :)
18.09.2012 14:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu ar savu mīļoto arī bijām draugu, bet man viņš vienmēr bija paticis, tikai tā kā nekad nebiju domājusi, ka varam būt kopā, tad savas jūtas nekad nebiju atklājusi, bijām labi draugi, kuri tiekas reizi gadā, jo bija pārāk liels attālums, bet daudz runājāmies skypā un kontaktējāmies savādāk. Tomēr notika neticamais un sagājām kopā, tagad arī priecājos, ka pazīstu savu vīrieti ļoti labi, ka zinu visu par viņa pagātni un, ka viņš ir mans draugs un uzticības persona, jo ar viņu varu runāt par visu. Kopā jau gandrīz 5 gadus esam, kā arī domāju, ka viņš ir mans īstais jeb Mr.Big. :)
18.09.2012 14:03 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Bija slinkums izlasīt visus pārējos komentārus, BEt man jau šķiet, ja jūsu draudzība ir nonākusi līdz šim, tad nu ir tā, ka vai nu paliekat pāris un metat pie malas liekos, jo šķiet jums ir labi kopā kopējas intereses utt... JO draudzība šā vai tā jau ir pabojāta un vair snebūs tāda kā sākumā, šie flirti vai nu beigsies ar gultu vai beigsies vienkārši tāpat, jo abiem būs baigā pievilkšanās un tāpat vien jau vairs nespēsiet agri vai vēlu kontaktēties...
18.09.2012 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Censtos atsvešināties. Viņam ir draudzene, viņam jātiek galā ar savu draudzeni, lai bārstītu simpātijas Tev. Šaubos, vai Tu gribētu atrasties tās meitenes vietā.

Necenšos Tevi nosodīt, vienkārši tās ir manas domas un apstiprinās viedoklis,ka draudzība starp pretējiem dzimumiem nepastāv.
18.09.2012 14:29 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
Jocīgi,bet Tavs stāsts man atgādina 1 pazīstāmā čaļa stāstu.
Bija tam čomam 1draudzene,pēc ilgu gadu kopā būšanas ''it kā'' izšķīrās,atrada jaunu draudzeni(sakrita intereses saistībā ar darbu,mācībām u.c.),tagad arī nevar saprast viņu,jo arī it kā tā jaunā draudzene viņam nepatīk,mēģina pamest un tā,bet tik un tā pēc laika atgriežas;+savā darbā viņš draudzējas ar savu kolēģi.Ir tā,ka viņš reizēm pie 1.družkas aizbrauc,tad pie 2.Bet ar 3.''it kā'' draudzība,bet čalis cer viņu sakoļīt.
Tāpēc nezinu,simpātijas vai tur kas,bet kā tik nesanāk kārtējais fastlove vai aizlāpīšanās gadījums.Un lai arī ar kādiem mīnusiem būtu tās 2 draudzenes,tomēr viņa rīcība nav godīga pret viņām abām-jo abas māna,nelaiž vaļā.
Par savām attiecībām gan varu teikt,ka viss sākās tieši no draudzības,bet tolaik viņš bija brīvs,līdz ar to,jau no paša sākuma viss pamazām gāja uz nopietnu pusi.
Bet ar savu bijušo esam palikuši draugi un nekas vairāk.
18.09.2012 14:35 |
 
Reitings 528
Reģ: 09.03.2009
esmu kopā ar savulabāko draugu pusotru gadu :D bijām arī uzticības personas, bieži čilojām kopā, līdz sākām katrā ballītē bučoties. tad sapratām, ka tā labākie draugi nedara :D
18.09.2012 14:59 |
 
Reitings 93
Reģ: 25.06.2010
Interesanti, cik daudz stāstu patiesībā slēpjas šajā tēmā un cik daudz dažādi iznākumi ir iespējami :)
18.09.2012 21:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits