Cīņā ar celulītu, kā? Pieredze un atsauksmes.

 
Reitings 49
Reģ: 12.09.2012
Meģinaju vakuuma masāža dažadas salonos, varu teikt ka ir effekts, ne uzreiz, bet 3-5 reizes apmekleju un redzeju, ka labak izskatijos :D
varu parekomendet labu salonu un kur var nopirk tagad ar atlaide so proceduru
https://www.kumi.lv/lv/akcija/vakuumnyy-massazh-massazh-anticellyulitnym-ili-toniziruyushchim-kremom-v-problemnyh-zonah-v2
13.09.2012 10:32 |
 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
_paris

Ne ne nesmu nekada pusaudze.
nu es laikam, vnk par so lietu nekad ta iisti nesmu interesejusies. ;)
Zinu,kad nesmuks man tas dibens paliek kad nesportoju un viss :D

Tiko izlasiiju so rakstu http://www.figuura.lv/?p=exp&art_id=69
Laikam bus jaizmegina. :)
13.09.2012 12:34 |
 
Reitings 70
Reģ: 26.03.2010
neesmu meginajusi nekadas masazhas bet man palidzeja - nometu svaru , daudz seksa, udens un reizi vaidivas nedelja kontrastdusha - karst, auksts.. tieshi uz tam vietam kur ir. un tagad vispar nekaa nav :)

Kitty Liene - celuliits var but jekada vecumaa - es ieprieks ari domaju, ka jabut vecakai, bet kad ieraudziju 7gadigai meiteniitei, pat uz vedera celuliitu, sapratu ka vecums nav skjerslis. Lielakoties viss ir partikaa un sporta aktivitasu daudzumaa :)
13.09.2012 12:44 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
ja veselīgi ēdat, sportojat, ejat uz vakuumasāžām un tā tālāk, bet nekādu izmaiņu nav, tad vaina nav vielmaiņā, bet gan hormonos... "jāārstē" tie (jānormalizē) un tikai tad parādīsies pozitīvas izmaiņas uz celulīta skartajām zonām
15.09.2012 16:33 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
njā tā ir cīņa diezgan nopietna. Ir meitenēm no 12 gadiem jau, ir sieveite 40 gadi un ne miņas no celulīta..un neteiktu ka tas veselīgākais dzīvesveids viņai. ļoti daudz kas no ģenētikas.
Mana kliente nāca ar šo problēmu, un mēs uztaisījam 10 reižu kursu ar vakummasāžu un ietīšanu. 2cm no katras kājas un dibena bij nost. Āda stingrāka un tvirtāka.Ja vien viņa vairāk būtu paklausījusi mani par ēšanu un sportu es ticu ka būtu vairāk cm nost. bet nu vīņaman tāda dāma, pa viesībām un restorāniem vien :) tā kā tā pat tas bij labs rādītājs.
PAr tām banciņām mājās, man arī tādas reiz bij, grūti kontrolēt stiprumum un bieži vien bij diezgan sāpīgi un arī protams zilumi-kam īstenībā nav jabūt. Jo tad organisms atdod visus spēkus lai tiku galā ar tiem asinsvadu pīsumiem, nevis strādā uz šūnu viemlmaiņas uzlabošanu.
bet tas ir labs mājas lietošans līdzeklis, tikai vajag pratīgi.
17.09.2012 10:57 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Skaarleta - ou,jā..es ar tām banciņām no sākuma nu galīgi nesapratos.:D man ir tās ķīniešu, un ar tām ir daudz vienkāršāk. tik roka jāpiešauj un būs oke..es palietyoju mēnesi un rezultāts bija..nejau 100%, bet uz pusi točna, ja vēl rūpīgāk parevidierētu ēdienkārti ganjau būtu oke...tik jāpiešaujas..
17.09.2012 11:13 |
 
Reitings 48
Reģ: 16.09.2012
Jābūt uzņēmībai, lai tiktu vaļā no šīs sērgas, it īpaši, ja tas notiek mājas apstākļos.
Esmu mēģinājusi medus masāžu - ķēpīgi un nogurdinoši, jo problemātiskā vieta jāpliķē intensīvi 10-15 min. no vietas. Pēc tam āda mīksta, gluda, bet daudz zilumu.
Melnais māls ar ietīšanos - karstā ūdenī izšķīdina pulverīti, uzklāj uz ādas, ietinies. Efekts mīksts, bet piņķerīgs, dārgs, netīrs process, kurš jāatkārto čerez dienu.
Kontrastduša - kasts, auksts, karsts - vienkārši, bet prasa saņemšanos.

Krēmiem neuzticos, daru pašas spēkiem. Tikai visa uzņēmība pēc mēneša man zūd.
17.09.2012 11:29 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
zilbuliite
pareiz, ja ir apņemšanas tad jau super.. uztaisi kursu vairākas reizes nu labāk ja taisa ik pārdienas un tad tik profilaksei reize vai divas reizes mēnesī. bet to nevajag nekad pamest ;)
man ir vieglāk jo esmu pati kosmētiķe un man pašai aparāts ir, bet citreiz tās apņemsānas nav tik daudz cik vajadzētu :)
17.09.2012 11:30 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
Skaarleta - nu es taisīju ik pa 2 dienām..nē..sanāk,ka 1 starpā un tad l\idz stilbi un dupsis sārts, bet man bija ieplānots atvaļinājums pei jūras un man toe llīgo zilumu dēļ nācās apstāties,jo nu - kauns jau ar tādu pleķainu pēcpusi kaut kur iet.kur nu vēl pelčukā...
mēģināju medus masāžu, bet nu liela ķēpa un efektu neredzēju.un daudz sāpīgāk, bet pieļauju,ka arī japierod.
17.09.2012 11:35 |
 
Reitings 1
Reģ: 01.11.2013
Tabletes pret celulītu - http://cellinea.lv
01.11.2013 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits