kurš vainīgs?

 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
Vakar sākās "grūtās dienas", saku draugam- man sāp vēders un gaidīju, ka mani samīļos, bet nekā, sadusmojās un teica, ka lai beidzu uzvesties kā mazs bērns un pieaugu beidzot. es sāku raudāt. nu kā tā var? nekādas līdzjūtības pret mani.
vai tiešām es esmu vainīga šajā situācijā un uzvedos kā nebūtu jāuzvedās?
09.09.2012 18:11 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Citāti no dora_

Šodien pārbaudot datora vēsturi atklāju, ka kamēr vakar nebiju mājās draugs izmantoja brīdi un paskatījās draugos vienu no ideālā randiņa meitenēm. jūtos nodota, ka tiek izmantots laiks, kad es neesmu , lai skatītos internetā uz citām meitenēm.vai man šodien kaut ko teikt par to viņam?
- tas bija viņas izveidots temats...

Sēžu darbā un sprāgstu no dusmām!
Vakar skatos Ideālo randiņu un domāju, kāda uzmanība tiek meitenēm, ziedi, komplimenti, vizināšana ar jahtu!
kad pēdējo reizi mans vīrietis atnesa ziedus tāpat vien? un uznāca tādas dusmas!!!!!!!šodien gribas vakarā uzrīkot scēnu, pateikt visu.. cik nelaimīga esmu dēļ visa tā.

palika laikam viegālāk uzrakstot šo uz lapas!

veiksmīgu Jums dienu
- vēl viens slimais...

Un vēl ja palasa, ko viņa citu meiteņu izveidotajos topikos raksta.... Nu kur citas sūdzās par saviem čaļiem... šī vienmēr pieraksta cik viņas arī ir briesmīgi izturējies :D

NABAGA ČALIS :D
10.09.2012 11:56 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Tās,kas šeit saka,ka sievietes tikai čīkst mr laikā un,ka vīrietis ir nabadziņš ,laikam,izdabā visam,ko viņu vīrieši dara. Man pašai mr ir tik sāpīgas,ka es ģībstu un pat trīs tabletes ibumetīma ne vienmēr palīdz. Tādās dienās vajag,lai vīrietis ir saprotošāks. Mēs esam sievietes un mums nav jābūt stiprākām par saviem vīriešiem. Sievietei ir jājūtas vājai un pasargātai,nevis pašai būt Herkulesa lomās. Un pēc tam brīnas kāpēc čāļi viņas pamet.
10.09.2012 12:05 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Bet ļoti daudz, lai neteiktu vairāk, ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem, viņu attiecībām. Ja meitene katru mēnesi saka viņai sāp, tad puisis to uztver kā fakta konstatēšanu, ka viņai atkal sāp un viss, ja vien viņa nav pateikusi, ka grib, lai viņu samīļo.
10.09.2012 12:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tad jau viss skaidrs par šo meiteni. viņa vnk grib, lai viņas puisis viņu nepārtraukti aptekalē utt. bet ir vīrieši, kuri nav tik ļoti romantiski. es nezinu pat vai gribētu tādu, kurš nepārtraukti ir pielipis man, saldi vārdi būtu vienīgais mūsu temats. ar laiku arī ziedi šādai meitenei būtu par maz (runājot par viņas iepriekšējām tēmām). varbūt arī viņai ir bijuši tikai tādi vīrieši, kas apber viņu ar ziediem un komplimentiem. bet kādēļ tad viņi ir bijušie, nevis esošie?
es nevarētu teikt, ka es darītu visu. es arī vīrietim lieku kādu darbiņu padarīt, kas man būtu pa spēkam, bet, kāpēc, lai to nedarītu viņš? kā arī teikt vīriešu darbi vnm ir izdarītu, un mums nav jāstrīdas par gadu gadiem pilošu krānu. ja es pieprasītu ziedus katru dienu un izbraucienus ar jahtu, tad es domāju, ka viņš to ilgi nepaciestu. nu ir vīrieši, kuriem vajag praktisku sievieti un ir vīrieši, kuriem vnk vajag lelli, kuras galvenais uzdevums ir skaisti smaidīt.
10.09.2012 12:28 |
 
Reitings 258
Reģ: 30.05.2012
Tavs vīrietis viss ticamāk ir reālists. Es arī esmu reālists un es uzskatu, ka vēdera sāpes utt... ar mīļošanu neizārstēt. Tas tik tiešām ir bērnišķīgi, gribi lai Tevi samīļo? Beidz kunkstēt! Saki kā ir! Jūtos slikti, gribu lai samīļo! VISS! Pasniedz pareizi savu vēlmi.
10.09.2012 12:34 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Prieks Dope, ka esi no azbesta un tev nav nekādu sāpju un emociju. :)
Cilvēki ir dažādi, es esmu emocionāla un man vajag, lai mani apčubina, samīļo un pasaka kādu labu vārdu, tas dod enerģiju un "mazina sāpes", ja kaut kas sāp, un man nav 15. Es nesaprotu , kāpēc nevarētu savu reizi pačīkstēt un pažēloties, sanāk, ka visu laiku jādzīvo ar akmens seju un iestudētām darbībām? Emocijas ir attiecību sastāvdaļa un ir nepieciešamas, lai saprastu kā otras jūtas.
Sviests kaut kāds.
10.09.2012 12:36 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
Roxy ir pacentusies nomelnot:D
10.09.2012 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits