Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nomest no svariem

 
Reitings 35
Reģ: 13.03.2012


http://veselibas-skaistums.blogspot.com/2012/08/notievet-veseligi.html


Priekšā atkal svētki, bet svētku dienas ir viskarstākais laiks svaru rādītājam. Tas lēkā pa kreisi un labi, un nofiksēt to vajadzīgajā stāvoklī ir grūti. Sākumā mēs ievērojam pēcsvētku diētas, pēc tam dedzīgi degustējam salātus un siļķi kažokā, pēc tam ieturam atslodzes dienas un atkal, nespējot noturēties, mielojamies ar svētku kūkām. Mūsu padomi palīdzēs rādītājam palikt vajadzīgajā pozīcijā bez īpašām pūlēm no jūsu puses.

Visā pasaulē aptaukošanās ir kļuvusi par epidēmiju. Galvenie iemesli – imūndeficīts, orgānu un sistēmu funkciju traucējumi, kā arī bīstamais patērēto kaloriju pārsvars pār iztērētājām. Neviens lieko kilogramu zaudēšanas veids nenostrādās, kamēr netiks novērsti norādītie iemesli. Dabas likums ir nepielūdzams un taisnīgs: pazūd iemesls – aiziet arī sekas.

Atdalīt iemeslus no sekām viegli ir tikai teorijā, jo cilvēka organismā, tāpat kā dabā vispār, viss ir cieši savstarpēji saistīts. Bet, ja runa ir par aptaukošanos, nosaukt „sliktos puišus” vārdā nav nemaz tik grūti: pienācīgas fiziskās aktivitātes trūkums, daudz bezvērtīgas, neveselīgas pārtikas, kas piebāzta ar ķīmiju, cukuru, piesātinātājiem taukiem, hormoniem, un kurā nav neaizvietojamo bioloģiski aktīvo komponentu.

Tauku nogulsnējumi – signāls par traucējumiem organismā, tie ir tā stratēģiskā, stresa rezerve. Mēģinot ātri „atņemt”, veidojas jauns stress un tiekšanās uzkrāt vēl vairāk, katram gadījumam. Rezultātā pasaules aina ir tāda:

ikgadu vismaz 2,6 miljoni cilvēku mirst dēļ liekā svara vai aptaukošanās;
vairāk kā 42 miljoniem bērnu vecumā līdz pieciem gadiem ir liekais svars;
pusotram miljardam pieaugušo ir liekais svars. No tiem vairāk kā 200 miljoni vīriešu un gandrīz 300 miljoni sieviešu cieš no aptaukošanās;
44% diabēta saslimšanas gadījumu, 23% išēmiskās sirds slimības gadījumu un līdz 41% dažu vēža slimību gadījumu izraisījis liekais svars un aptaukošanās. Šeit jāpievieno neizbēgamās kaulu un muskuļu aparāta, uroģenitālās un kuņģa un zarnu trakta, seksuālās disfunkcijas problēmas.

http://veselibas-skaistums.blogspot.com/2012/08/notievet-veseligi.html

09.09.2012 15:46 |
 
Reitings 80
Reģ: 20.08.2010
Jā , tā tik būtu veselīga tievēšana :D
09.09.2012 15:51 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.03.2012
vannilla- Vispirms jāpalasa rakstus un pēc tam var kaut ko komentēt ........ Ja nesi iepazinusies ar produkciju un no kā viņš ir cēlies ,tak ko tu te virinies , kā veci vārti sory , ka tā , bet es zinu ko jūs te krūšat sev iekšā kaut kādu sūdus. Ja palasa tad brīnums , ka jūs no tās ķīmijas vel staigājat
09.09.2012 16:18 |
 
Reitings 80
Reģ: 20.08.2010
Kas tur var būt veselīgs - rijot kkādus pulverus ,tabletes , eļļas vai vēl kautko. Iesaki vēl šito sūdu grūst iekšā? :D :D
Ja nespēj pieņemt kritiku, komentārus ,tad nav ko šeit reklamēt.
A šitam nenāk klāt hulahup riņķis vai taurenītis ? Tad es labprāt :D
09.09.2012 16:30 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
riņķis ar svaru ir labākais, kas izdomāts , diemžēl viņa reputāciju krietni pabojājušas tv analogu reklāmas )
neviens preperāts , kas nomāc ēstgribu , nav veselīgs !
par otru 'banku" nezināsu teikt . bet tas, ka google par šiem izmet tikai šāda paša tipa reklāmas, nevis reālas atsauksmes, neliek domāt, ka tas būtu ieteicams.
09.09.2012 16:42 |
 
Reitings 1
Reģ: 18.02.2014
Acai Berry - http://acaiberry900.lv Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Acai Berry. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.
18.02.2014 13:21 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
18.02.2014 13:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!