Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

maināmies tāpat vai dēļ attiecībām?

 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
atskatos uz 10 gadiem un varu secināt, ka esmu ļoti mainījusies. gados 18 liekas bija tik interesanta aizraujoša un adrenalīna pilna dzīve. varēju naktī ar mocistu baru braukt uz jūru pa pliko peldēties. varēju viena nedēļas nogalē aizbraukt uz londonu. atceros man bija sarkani mati, uztaisīju tatoo un varēju būt nomodā visu nakti un nākamā dienā iet uz skolu.

salīdzinu ar šodienu... kārtīga biroja darbiniece, nekādas vaļības, nekādas trakulības. no darba uz majam taisīt vīrietim vakariņas. vakara filma un gulēt. visu laiku gimene un vīrietis pirmajā vietā. tāda garlaicība :D
un ka tā padomā, tas viss uz so gāja līdzko uzradās attiecības. tomēr tās brīvās meitenes dzīve daudz interesantāka

kā jūsu dzīve ir mainījusies līdz ar attiecībām?
07.09.2012 16:52 |
 
Reitings 2660
Reģ: 31.03.2012
manuprāt, ja esi ar otru cilveku, tad kkā visas pagātnes izdarības apklust...esi tāda kā mājsmainiece utmkl kluvusi :D
07.09.2012 16:53 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Man tieši otrādi. Adrenalīna pilna dzīve kopā ar vīrieti. :D
07.09.2012 16:53 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
salīdzināji gan - 18 un 28 gadus...cilv\eki mēdz izaugt un pieņemties prātā. tad nav brīvs diendienā, bet ir jāstrādā, jāpelna nauda, jāmaksā komunālie, jāidzīvo pašam uz sava rēķina, jāmaksā nodokļi utt...
cilvēki izaug...
07.09.2012 16:56 |
 
Reitings 803
Reģ: 23.05.2011
lai cik dīvaini nebūtu, liekas, ka pirms nopietnajām attiecībām biju laimīgāka. kāpēc? jo varēju darīt ko gribu, atļauties ko gribu, uzmanības no vīriešu kārtas pārstāvjiem bija vairāk. cits ar citu konkurēja. visādas trakulības. tagad tā nav. kāpēc nešķiros , ja tik ļoti patika tā? jo mīlu savu vīrieti. man ir labi ar viņu, tiešām ļoti labi. bet kkas trūkst, bet gan jau mēs kopā ar to visu tiksim caur un viss būs tik tap forši kā bija sākumā.
07.09.2012 16:57 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Man gan tieši otrādi. Esmu ļoti mainījusies! Biju pelēka, garlaicīga, bez sava viedokļa, plūdu pa straumi. Tagad daru visu, lai dzīve nebūtu garlaicīga, vairs nepiekļaujos apkārtējo viedokļiem, māku pastāvēt par savu taisnību. Nezinu gan, cik liels nopelns tam ir attiecībām, cilvēks taču gadu gaitā vienmēr mainās!
07.09.2012 16:59 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mana dzīve noteikti ir mainījusies. Paskatos uz to, kāda biju 18 gados un kāda tagad - ir redzamas atšķirības. Desmit gadi gan vēl pagājuši nav, bet nu :D Taču, manas pārmaiņas saistāmas nevis ar attiecībām, bet ar studiju laiku. Kad sāku studēt, tad es mainījos. Attiecības mani nav daudz mainījušas. Tās ir mainījušas kaut kādus manus paradumus, jo nu man jādzīvo ar kādu kopā utt, taču tās nav mainījušas manus uzskatus vai raksturu. To mainīja un nostiprināja studiju laiks :)
07.09.2012 17:03 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Es esmu mainījusies un izēdusi no sevis visus tos netikumus, kurus pati sevī nemanīju, kad biju brīva. Bet vispār nekad neesmu mācējusi būt brīva, man patīk būt attiecībās, kad esmu viena, man ir garlaicīgāk nekā esot attiecībās.
07.09.2012 17:03 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
jā par vīriešiem jo īpaši. biju tāda koķete un flirtētāja, pavadinātaja riktīgā :D Kā man patika kacināt džekus un likt viņiem mani iekārot :D
Tagad tas viss ir apklusis, jo vīrietis pie sāniem. protams es viņu mīlu un škirties netaisos. bet pietrūkt tā asuma, action!
tiešām kā tāda paklausīgā mājsaimniece. vīrietis arī greizisrdīgs, nevaru pa kreisi paskatīties :P
07.09.2012 17:05 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
piemērs no šodienas. ir 5dienas vakars. tūlīt pabeigšu darbu. iešu uz veikalu iepirkt produktus, pēc tam uz mājām, gatavošu vakariņas, sagaidīšu mājās vīrieti, paēdīsim, paskatīsimies kādu filmu, gulēsim.

ko es darītu, ja būtu brīva? droši vien negatavotu nekādas vakariņas :P aizvestu sevi uz restoranu. vai arī dotos uz randiņu. brauktu skatīties zvaigznes debesīs..........
07.09.2012 17:13 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Uh, esmu mainījusies.. tieši attiecības mani ir vedušas pie prāta. Nevar salīdzināt, kāda esmu tagad un kāda biju tajos 18-20 gados.

20 gados domāju tikai par sevi, nostādīju sevi pirmajā vietā, izklaidējos, spēlējos ar vīriešu uzmanību, randiņperiods bija ar vairākiem vienlaicīgi:D un jā, ar šādu uzvedību pazaudēju ļoti fantastisku cilvēku, viņš neizturēja!

Tagad apzinos, ka otrs cilvēks nav spēle būs vai nebūs, esmu daudz mācījusies no savām kļūdām un mēģinu viņas nepieļaut turpmāk.
07.09.2012 17:14 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man ir tieshi tas pats. Kaut kur ir pazudis tas bezrupigums un jaunibas maksimalisms. Nezinu, vai pie vainas ir attiecibas, vai vnk laiks un gariga izaugsme, bet es vairs neesmu ta traka meitene, kas bija pirms 8-9 gadiem. Tagad darbs, majas. Nav jau ari tik traki, kaut kur jau ejam, kko jau daram, bet pietrukst spontanas ricibas un piedzivojumi. Viss notiek it ka pec plana, bet man ta vien gribas padarit kko traku. Vnk gribas atlaist grozus. Nu ta ka Rihannas "we found love" klipa.
Vispar man ari bail no ta, ka esmu palikusi ari konservativaka un aizspriedumaina. Ka lai to bezrupibu atgust?
07.09.2012 17:26 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Mana dzīve turpina ritēt savu gaitu tajās sliedēs, kuras man patīk :) Kā pirms 10 gadiem man patika skrituļslidot, slidot, braukt ar riteni, tā es daru to joprojām attiecībās esot. Bet, kas attiecas uz kaut kādām negatīvām izklaidēm kā tusiņi visas nakts garumā ar dzerstīšanos un appīpēšanos, to es nekad nebiju atbalstījusi un neuzskatu, ka ar to būtu jālepojas.
Oranžsarkani mati man ir joprojām, kas ir liels bonuss manā ārienē, jo tieši sievietes vecumā no 25 gadiem uz augšu, ar tādiem spilgtiem matiem kopā ar elegantu stilu, izskatās patiesi seksīgi, iekārojami un ekstravaganti.
Ko esmu atstājusi pie malas - pagājušā gadā atvadījos no sava maksimālistiskā rozā stiliņa, pateicu bye, bye saldajai rozā lellei un devos jaunā stila ērā, kuru nebūt nepataisīju par pelēko peli :D
Un jā, arī esmu tagad mājsaimniece, sagaidu vīru ar ēdienu no darba, bet visu dienu līdz šim es realizēju sevi dažādos hobijos, nodarbēs ārpus mājas, tagad plānoju pierakstīties uz baseinu vēl :)
07.09.2012 19:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
attieciibas un lauliiba nenoziimee to, ka uzreiz ir jaaiesliigst rutiinaa. ja cilveeks ir iistais, tad varat kopiigi izklaideeties, izveeleeties restoraanu gatavoshanas vietaa, dazkaart ljauties spontaanaam trakuliibaam un baudiit dziivi. :) jaa, ir laika limiti un atbildiiba, bet taapeec jau nav jaapaarveeshaas par pirmspensijas vecuma paari ar maajas - darbs - maajas- panoraama - guleetieshana vai arii jasataisa pusmuuzja sievietes matu sasuka.
07.09.2012 19:24 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
dažreiz patiešām jūtos kā tāds vecs pensionāru pāris :D Bet kā lai pielauž uz to jaunības trakumu?
dārgais, ejam uz restorānu - ai, nav ko naudu tērēt
uztaisām vīna vakaru - ai, man vīns negaršo, labāk aliņu pie TV pasūkšu
braucam zvaigznes skatīties - ai, man nepatīk pa tumsu braukt ar auto, un pie tam ir auksts
07.09.2012 21:27 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Esmu par sito domajusi, bet nu tas, manuprat, vairak ir del ta, ka jauniba ir vairak laika. Jo tu vecaks paliec, jo atbildiba klust lielaka, jastrada daudz, lai sevi normali var uzturet, cilveks ari nogurst, ka ari paradas citas vertibas. Uzskatu, ka attiecibas, pamata ir rupes vienam par otru, tas ta daba radits, lai cilvekam nav jasitas vienam, ka ari pecnacejus vieglak izaudzinat :D . Vispar attiecibu gaisotne loti atkariga no aboiem partneriem.

Man sak likties, ka katras attiecibas tev ir jazaude dala sevis otra del, nevar dzivot ta, it ka tu butu viens uz sis pasaules, ir jarekinas ari ar otru. Ja to dara tikai viena puse, tad ir skumji.
07.09.2012 21:33 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es varēju darīt, ko gribu tad, kad biju viena. un kas man no tā? ar laiku apnīk. visu mūžu nedauzīšos riņķī pa pasauli, bet gan gribēsies vakarā pieglausties mīļotajam cilvēkam un dzirdēt vārdus = es tevi mīlu. un tas nenozīmē, ka mēs brīvdienas neatpūšamies tā ar vērienu. ikdienā esmu tāda, kādu man prasa būt darbs. es nemaz negribu skriet riņķī ālējoties visu laiku, jo tam nav viena svarīga lieta- gandarījums. es tiešām jūtos gandarīta pēc gardi uztaisītām vakariņām, kad man vīrietis pilnīgi smaida ar acīm. nevajag to pat atkārtot ar vārdiem. jūtos laimīga, ka garie un tumšie ziemas vakari nebūs jāpavada vienai (izņemot tos, kurus viņš strādās) un mēs tos pavadīsim kopā.
11.09.2012 14:43 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
tas jau laikam kā visām.. man gan trakulība sākās līdz ar iepazīšanos ar puisi.. tā kā viņš bija tik ļoti ļoti aktīvs.. mēs vienkārši nemitīgi bijām apritē.. klubiņi, baļļuki, pasākumi, draugi.. draugi.. draugi.. un viss no sākuma... sešos gājām gulēt un astoņos gāju uz matemātikas eksāmeniem.... :D
Tagas abi esam galīgi mierīgi palikuši.. darbs.. mājas .. dažkārt āds izbrauciens ... nebūtu mums tādi traki draugi.. vispār būtu mietpilsoņu dzīve...
11.09.2012 14:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nepierakstīju klāt to, ka mainījies ir tas, ka viena es nekur izklaidēties neeju, kā arī ar draudzenēm nepavadu visu vakaru. ja ir vēlme mums satikties, tad var atbraukt ciemos, bet savādāk manam draugam nepatīk, ja es vakaru pavadu kur citur, nevis mājās. tā kā pēc dabas neesmu super kārtīga, tad sekoju līdzi, lai netīšām kādreiz kkas netiek izmētāts, jo mans vīrietis uztur mājās kārtību.
11.09.2012 14:53 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
nu tā tas ir un tur neko nevar darīt,
būtu dīvaini,ja vīrietis mājās un tikmēr gar jūru staigā ar vienu un vēl ar trešo izvizinies ar moci.

man liekas,ka viss ir sadalīts tādos kā periodos,paiet trakulību periods un sākās ģimenes laiks. labāk tā,nekā sažuvušu seju un drausmīgos papēžos un mini 45gados tusēt pa klubiem. to vajag izdarīt 20 gados un 45 iet vakariņot uz restorānu ar savu vīrieti.

labākais,kas var būt ir vidusceļš,ja ar vīrieti kopā ir jautri, nezinu cik daudz ir tādi vīrieši,bet man tikai patiktu,ja mans vīrietis pārsteigtu,izdomātu nakts vidū doties pastaigā uz jūru,saplānotu spontānu ceļojumu ,man,piemēram,vienmēr ir gribējies sakrāmēt koferi,aizlidot uz Frankfurti un no turienes uz jeb kuru galamērķi,kur ir sliti,izdomājot to uz vietas :D

visam ir sava romantika,gan trakulībām kopā ar vīrieti,gan filmu vakariem un vakariņām. tikai jācer,ka ir no visa kā mazliet,lai nav garlaicīgi ;)
11.09.2012 14:54 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es mazāk esmu mainījusies attiecību dēļ, bet arī attiecības mani ietekmējušas, tomēr lielākoties es mainos apkārtējās vides dēļ. Mana vide aug un mainās, līdz ar to arī es pieaugu, kļūstu savādāka. Mani mainījusi ir augstskola, darbs, tomēr tas vairāk intelektuālajā ziņā, bet tas nenozīmē, ka sēžu tikai mājās un tēloju sēni. Nē, ar draugu ejam gan uz klubiem, gan pavadam laiku savādāk kopā.
11.09.2012 15:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits