Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Raudāšana vīrieša klātbūtnē

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lasot tēmas, es sāku domāt, cik jūs bieži esat raudājušas vīrieša klātbūtnē? un cik tas ir labi vai slikti jūsuprāt. vai arī psihošanas par tādām lietām, par kurām var aprunāties , nevis jābimbā un jāķērc, jāsit mantas.
es esmu raudājusi sava vīrieša klātbūtnē 2 reizes. tiesa gan, mēs tad tā kā nedaudz sastrīdējāmies un viņa izteicini bija tādi, kas mani vnk sāpināja. tas nebija nekas ļauns, bet sāpēja. bet peč tam bija patīkami, kad mani mierināja. bet es esmu šausmās, cik daudzas meitenes vēlamo cenšas panākt ar raudāšanu un psihošanu.
ja džeks aiziet ar draugiem vienu vakaru pasēdēt-telefonā jāraud.
ja neizdara pa prātam-jābļauj.
un visu laiku par katru ne tā pateiktu vārdu-atkal jāpinkšķ. vai tiešām tās, kuras to dara, domājat, ka tiek panākts kkas?
tā ir kāda iežēlināšanas taktika vai kā?man tā šķiet, ka pie asarām ar laiku pierod. es nezinu, vnk man uzdzina dusmas, ka man viena draudzene šitā darās pret savu draugu (nu jau īstenībā bijušo), un tgd pati raud, ka visam beigas. nu es par to vnk ar viņu nerunāju, jo manas domas par to ir savādās, bet negribu sastrīdēties
07.09.2012 08:50 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu cilvēki ir dažādi. Vieniem asaras nāk tikai tad, kad noticis kaut kas nu dikti šausmīgs, cits raud par visu. Es esmu ļoti emocionāla un raudu, skatoties pat padumjas filmas, lasot grāmatas vai redzot aizkustinošas bildes. Gandrīz katru reizi, kad mēs strīdamies, man "sakāpj" asaras un es sāku raudāt. Līdz ar to - esmu viņa priekšā raudājusi neskaitāmas reizes. Bet viens pluss tam ir, kad es raudu, viņš atmaigst un pārstāj strīdēties.
07.09.2012 08:58 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Libra- tad, kad esmu viena, tad arī paraudu pie aizkustinošām ainām filmās vai grāmatās, bet neizmantoju kā ieroci, lai vīrietis atmaigtu. nu nezinu, man tas nav pieņemami. tu arī raudi ja strīdaties pat tad, kad tu esi vainīga?
07.09.2012 09:01 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tam nav nekāda sakara ar izmantošanu - kas tās par iedomām, ka cilvēks raud tikai tāpēc, lai kādu iežēlinātu? Cilvēks raud, jo viņam ir bēdīgi un vai nav vienalga, kas tam ir par iemeslu.
Strīdi ir dažādi - ja esmu dusmīga, es neraudu, bet, ja esmu skumja - sanāk.
07.09.2012 09:06 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tavs piemēros skaidri parādās, kamdēļ tik grūti viedojās attiecības mūsdienās. Cilvēki negrib saprast otru, neciena otru un nav nekādas mazākās atbildības sajūtas. Diemžēl, bet attiecības neveido viens cilvēks, bet divi. Mūsu laikos sievietēm un vīriešiem lielai daļai valda uzskats, ai viņa/š man šītā, kamdēļ man tas jāpacieš, es taču varu dabūt un esmu pelnījusi 100 reiz labāku, un tā katrās attiecībās, kamēr 40 un vairāk sasniegti.. problēmu sakne, bieži jāmeklē sevī - kā risināt komfliktu, kā veidot attiecības.
07.09.2012 09:06 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
esmu raudājusi - gan skumīgos brīžos .. bet kādas divas reizes ar ķīviņos - es kaut kā noslēdzos tādos brīžos un neko nesaku .. vienkārši raudu ... bet protams, es mēģinu kaut ur nolīst vai ieslēgties kādā istabā - ķipa lai neredz...
07.09.2012 09:10 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
ak, un ja par raudāšanu, bet ja sāp , kāpēc tas ir jāslēpj? Mans pirmais komentārs bija vairāk par psihošanu, bļaušanu, roku palaišanu un vienkārši ārdīšanos.
07.09.2012 09:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Murr Murr tjipa lai neredz, bet lai zina :D

Libra - bet savas emocijas reizēm var pievaldīt, kas ir piemēram nevietā. ja es būtu vīrietis, man bieži raudoša sieviete sen jau būtu apnikusi un pašam kristu uz nerviem. manuprāt, pārlieku liela emocionalitāte arī nav nekas labs, un būtu jāvēršas pie psihologa, lai risinātu šo problēmu, lai pie mazākā sīkumiņa nesāktu pinkšķēt. nesaku, ja retu reizi sanāk, jo katram mums ir jūtas. arī uz mana pleca mans vīrietis man ir paraudājis, kas tiešām ir drosme un uzticība, bet ne jau tas notiek bieži
07.09.2012 09:15 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
vīrs mani raudam vairāk kā 2gadu laikā ir redzējis laikam 3x un tas arī bija grūtniecības laikā-hormoni gan jau pie vainas
07.09.2012 09:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
DIO- nu tev piemēram sāp kkas katru otro dienu, lai raudātu sava dzīvesbiedra klātbūtnē? es nebiju domājusi, ja tiešām ir noticis, kas sāpīgs.
07.09.2012 09:16 |
 
Reitings 106
Reģ: 19.06.2012
Agrāk biju stipra, nekad neraudāju puiša klātbūtnē,līdz ar mani notika KAUT KAS. Pēkšņi kļuvu emocionāla, līdz pat šai vasarai viņa klātbūtnē biju raudājusi kādas reizes 3. Bet šovasar jau ir bijušas n-tās reizes, bet tas nav tāpēc, ka es censtos kko panākt. Man vienkārši sirds ir pilna, emocijas iet pāri malām. Es varu sēdēt un tad vienkārši asaras sāk birt, vai arī, ja viņš netīšām pasaka kko, par ko es esmu sadomājusies. Un man riebjas, ka pašlaik nevaru sevi kontrolēt.
07.09.2012 09:17 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu redzi, tu neesi vīrietis, tev nav jāsadzīvo ar bieži raudošu sievieti (kas ir bieži? reizi dienā, reizi nedēļā, reizi gadā?) līdz ar to tev nav pamata tagad apcerēt citu cilvēku emocionalitāti un tās ārstēšanu.
07.09.2012 09:19 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Sany, ja tu dramatizē raudāšanu, tad tas aiziet pie pirmā komentāra, lai gan personīgi es nepazīstu sievietes, kas raud katru dienu spilvenā vai uz vīrieša krekla. Es biju domājusi raudāšanu, kas īr īsta, nevis mākslīga, savai iegribu apmierināšanai.
07.09.2012 09:19 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
kas Tev tā par stulbu iedomu, ka sievietes raud tikai lai iežēlinātu veci? un kā Tu vispār vari atšķirt- raud, lai iežēlinātu, vai raud, jo ir sāpināta? baigā eksperte esi ?
Tas ir stulbi, ja asaras izmanto kā ieroci, bet neredzu nekādu iemeslu nosodīt sievieti, ja viņa raud tāpēc, ka ir sakāpušas emocijas un jūtas sāpināta..
07.09.2012 09:25 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
es drauga priekšā esmu raudājusi neskaitāmas reizes.
nejau,lai iežēlinātu, bet es vienkārši tāda esmu...bērnībā es raudāju,pat ja man tētis uzbļāva vai salamāja,lai pie galda necūkājos, vai nestrēbju vai vēl ko..itkā nekas tāds, bet asaras jau bira kā pupas....man vispār besij ja uz mani kliedz,vai ja jāstrīdas,tāpēc man jau automātiski sāk birt asaras..un nekāda sakara ar iežēlināšanu.
strīdos tieši gribētu palikt ar dzelzs lēdijas seju un pateikt savu sākāmo un punkts, bet parasti sāku biļāt un no manas puses strīds ir beidzies...
tādi tie cilvēki ir..tāda es esmu..
07.09.2012 09:31 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Patiesībā ļoti bieži :( Mūsu strīdi ar to arī visbiežāk beidzās. Vispār esmu diezgan raudulīga un viegli ievainojama.
07.09.2012 09:33 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Dažas reizes esmu raudājusi (vairāku gadu laikā), bet ne jau par vienu pateiktu teikumu no vīrieša puses. Bet kad strīds jau notiek labu brīdi un no viņa puses ilgāku laiku saņemu tādus vārdus, ko ir sāpīgi dzirdēt no tuva cilvēka, tad vienā brīdī es salūztu, sāku raudāt un noslēdzos sevī. Viens mazs piemērs, kad es salūzu: es viņam uzdevu jautājumu, ko viņš darītu, ja es paliktu stāvoklī, jo hormoni tā īsti nav100% droši. Vienīgais risinājums viņaprāt ir aborts, es ilgi skaidroju, ka psiholoģiski es to izdarīt nevarētu, kā arī ir risks pēc tam netikt pie bērniem vispār utt. Bet viņš tāpat palika pie sava aborta. Tā mēs kādas 20-30 min strīdējāmies, līdz es salūzu un sāku raudāt, jo man tas bija sāpīgi, ka pēc 2 gadu kopā būšanas viņš var tā man pateikt.
07.09.2012 09:39 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Sany, savu viedokli jau izteicu mia diskusija. Asaras, ja ta nav telosana, nav nekads tragisks, bet parasta emocijas paradiba. Nju nezinu, vai ir cilveki, kas regulari raud. Pati ari esmu neskaitamas reizes raudajusi puisa klatbutne, jo esmu emocionala, seviski jau pms laika. Iemesli raudasanai parasti ir izmisums strida laika, kad tu nezini ko iesakt, neveiksmju posms, kad skiet tevi neviens necensas saprast. Nu un? Mans puisis no ta nav aizmucis un lieliski saprot manu emocionalitati.
Nevar cilveks but akmens, nejutigs. Un cik tu ilgi turesi visu ieksa?
07.09.2012 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
un jā - neraudu, lai iežēlinātu, bet tāpēc, ka sāp sirds un savādāk tai brīdī nevaru, tas pat nedomājot notiek.
07.09.2012 09:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Libra- es neesmu eksperte, bet nu tad pajautāšu, cik tad tev tas bieži sanāk?ja tu pati saki, ka tas ir bieži, tad tu to arī apzinies, nevis es pateicu, ka tu bieži raudi.

DIO- bet es nedomāju to, ja tas notiek brīžos, ja varu atļauties teikt, kad drīksti raudāt vai pie liela strīda. es nezinu, es nevēlētos būt kopā ar puisi, ja man dēļ kādiem pāris ne tā pateiktiem vārdiem būtu jāraud vai bieži jāstrīdās. DIO- bet es tādas pazīstu, un diemžēl, tas ir briesmīgi. nu varbūt ja ne katru dienu, bet nu katru otro noteikti.

lapsīgā-tu taču katru dienu vai reizi nedēļā cerams nejūties sāpināta? es šeit runāju par to, ka raud gandrīz katru dienu un ne par ko, tas ir, katrā ziņā lietas par kurām var aprunāties, nevis uzreiz raudāt un pasludināt otru par vainīgu.

zilbuliite-nevar aplikt arī ar dzelzs lēdijas seju un justies kā uzvarētājai. attiecībās nav jācīnās par to, kurš uzvarēs vai zaudēs bet jābūt vienotiem. attiecības tā jau ir trausla lieta pati par sevi, kur vēl apkārtējie citrreiz mēģina savu pirkstu pielikt, ko nevajag pieļaut. ne vienmēr pēdējais vārds nozimē to, ka jūs būs laimīgi. es gribu redzēt savu vīrieti laimigu un justies pati laimīga, to sajūtu dāvāt viņam un saņemt to pašu pretī.

Mežāze-kāpēc tev sp ir vajadzīgas tādas attiecības?esmu lasījusi tavas diskusijas. labāk būtu izšķirties, nevis bieži strīdēties un raudāt
07.09.2012 09:45 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Raudu bieži, jo savas emocijas nevaru savaldīt. Esmu pārāk pat emocionāla.. Raudu pie katra sīkuma.. Nu, bet protams, nejau katra strīda laikā bimbāju, ja viņš man sāk kaut ko pārmest, kas mani aizvaino, vai, ja pasaka kaut ko nesmuku, tad izplūstu asarās.. Un tad viņš sāk mierināt un lūgt piedošanu, saka, ka tā neesot nemaz domājis un tt..
Nekad nav bijis tā, ka speciāli sāku raudāt...
07.09.2012 09:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!