Par to, kā puiši izgāzušies randiņos ar jums? :D

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tikko atcerējos, ka vienreiz es satiku puisi, kurš dzīvoja gulbenē, bet brauca pie radiem uz rīgu un vienu no tām brīvdienām atbrauca pie manis ciemos, pastaigāties u.tml.
nu ko mēs tagad staigājam, es jau pārsalusi galīgi, bija ziema, bet šis tik grib apskatīt apkārtni, cik skaisti utt. ejam garām baznīcai. šis tagad man jautā - tas arī ir kāds lielveikals? es domāju, ka viņš jautā par tiešām veikalu netālu esošo, bet viņš norādīja uz baznīcu. es vnk šokēta atbildēju, ka tā ir baznīca. šis - aaa. beigās vakarā tiku arī kur siltumā kafejnīcā, bet nu jā ilgi smējos. lieki teikt, ka tā bija mūsu pirmā un pēdējā satikšanās reize, bet viņš gan man kādu gadu nelika mierā. un pirmo mēnesi pēc tā atgadījuma zvanījās pa 10 reizēm dienām, kaut gan es biju pateikusi, ka mums nekas nesanāks
06.09.2012 15:58 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man viens puisis -- smuks kā bilde, studēja diezgan sarežģītā jomā -- stāstīja par saviem hobijiem: "nu, man patīk slēpot... ar slēpēm" :D

nekas traks jau, bet bija ļoti jāsavaldās, lai nesāktu smieties :D
06.09.2012 18:12 |
 
Reitings 106
Reģ: 19.06.2012
Ui, es pastāstīšu, kā izgāzos es. :D Ar puisi (tagadējo) bijām tikušies jau reizes 20, ja ne vairāk, tas glāba situāciju. Jaukā rudens vakarā viņš izdomāja man parādīt savas mīļākās bērnības vietas- nonācām pie ezera, pastaigājāmies un tad, kad bija jākāpj mašīnā, mani ''apsmirdināja'' tāda vabole, nosaukumu viņai nezinu. Tas bija šausmīgi- braucam, bet es visu laiku diezgan pamatīgi smirdu.:D Vēl tagad, atceroties, abi rēcam:D
06.09.2012 19:58 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos pashu pirmo randinju, toreiz vel interneta man nebija, t.i., vel nebij tik populars, tad pa radio bij viens sludinajums ka puisis mekle meiteni, nu ko riktiigs izgaziens.
Pirmo reizi saņēmu pukji no puisha un nezinaju kur likt, ziniet es biju tiik nikna ka man tas puisis nepatika,beigas netalu no savam majam, kapnju telpa skjiet izmetu ara to pukji, tad vel maajam nebij nekadi kodi.
Protams pec tam nesanjemu nekadu zinju no ta puisha.
Pec tas reizes es iepazistos tikai internetaa ar puishiem :D un uz akliem randinjiem negaaju vairs.
Un tagad no visiem randinjiem kas man ir bijushi otrs puisis tik man uzdāvināja rozi, to gan saglabaaju un sakalteeju :)
06.09.2012 20:36 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nevaru iedomāties tādus stāstus no savas dzīves, bet turpinot amias iesākto tēmu par rozēm - randiņa laikā man tika uzdāvināta roze, nejauši sanāca to nomest un mēs abi uz tās uzkāpām. Vēl esmu skaistu rozi salauzusi uz pusēm, verot vaļā mājas durvis.
06.09.2012 20:42 |
 
Reitings 439
Reģ: 02.10.2011
aklais randiņš no interneta.. bija šoks kad sarunātajā vietā sastapu savu brālēnu :D viņa šoks bija tik pat liels kā mans :D no tā reizes bez foto nav sarunu :D un kur nu vēl aklie randiņi... bet tas jau bija tik sen ui :)
ā un vienreiz uz randiņu ieradās divi džeki, jo viņi abi bija ar mani runājušies klubā un nebija sapratuši kuru tad es uzaicinu tikties , uz otro randiņu jau naca tikai viens!
vispār ir vēl kadi 5 LOL stāsti bet apnika rakstīt :)
06.09.2012 20:44 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Biju jau rakstījusi, ka Jaunajā gadā aizbraucu pie viena džeka, šis pasaka, ka arī māsīca pie viņa ciemos, nu neko - lai jau ir! Kad ārā laukumā sākās svētku salūts, ieraugu, ka šis ar to "māsīcu" laizās :D
06.09.2012 21:42 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
man bija tā, ka caur internetu sarakstījos ar puisi. satikāmies dzīvē Vērmaņdārzā.
pirmais,ko viņš pasaka,ka esot aizmirsis maku mājās, jo loti skrējis, pļāpājām , protams bija interesantas sarunas. OTRU reizi viņš uz MAĶĪTI :D:D uzaicina. pirmo kafiju neizmaksā. es, ok, sev nopērku. viņš piedāvā pēc tam otru izmaksāt, es saku, ka negribu vairāk kafiju, viņš saka, ka varot ko citu izmaksāt. (VNK TĀDS SKOPULIS) ieliek mani slimnīcā, viņš atnāca apciemot, pašam rokās maza pudelīte dzeramā, man pat puķes neatnesa, neko!
vispār tas bija pēdējais, vairs viņu redzēt negribēju. un kkad nesen satikāmies vēlreiz, viņš izmisīgi gribēja savu kļūdu labot.atnāca un uzdāvināja vienu to, nu kā sauc to puķi, kas skaista ir bet nesmaržo. tad solījās aizvest uz kino utt. lieki piebilst,ka sasolīja un neko neizdarīja. :D un pēc vizuālā likās it kā baigais simpatjaga.
06.09.2012 21:53 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
un pats briesmīgākais, viņš stāstīja par savām alerģijām un teica, ka viņam pampstot galva.
es vienkārši uz pauzes paliku.:D nekad vairs nespēju iedomāties, ka varētu ar viņu skūpstīties vai kko vēl trakāku! :D
06.09.2012 22:09 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Pirms daudziem,daudziem gadiem gāju uz randiņu pēc interneta sarakstes. Pirmajā randiņā ar to puisi nu bija itkā viss labi,runājāmies iespēju robežās,nolēmām gar jūru pastaigāt. Te nu viņš pēkšņi izvelk no kabatas apelsīnu un man to piedāvā. Es atteicos,šis sāk ēst un saka ''Ja nu tomēr pārdomā,tad viņš joprojām būs man mutē, vari izvilkt.'' :D

Biju pietiekami jauna un naiva,lai nākamajā dienā dotos ar viņu uz otru randiņu. Tad mēs izdomājām iet uz kīno. Līdz filmai bija vēl kāds brītiņš, tāpēc šis aizvilka mani uz savu mīļāko apģērbu veikalu, bet palūdza man pastāvēt ārpusē, jo es novēršot viņa uzmanību. Ok, stāvu, gaidu, dusmīga pamatīgi. Iznāk ārā, fiksi uzstīvē tikko nopirktu kreklu un jautā, vai es nevarētu visiem viņa draugiem pateikt, ka tā ir mana dāvana viņam :D

Žēl protams, bet vairs netikāmies :D
06.09.2012 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
man bija laikam 16 vinjam 19. satikaamies purvciemaa pie tirgus. es vinjam prasu, ko daram, braucam uz vecriigu? vinjsh atbildeeja, sorry man nav naudas transportam ( tad biljete maksaaja kaadus 20 santiimus) lol. gaajaam pie manis.. kaadas pasakas vinjsh staastiija, man ausis viita.. vinjsh gribeeja satikties veel, es gan nee. :D
viens puisis uz randinju bija panjeemis liidz putukreejumu flakoninjaa.. un visu laiku meegjinaaja mani pavedinaat :D
06.09.2012 22:21 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
ta jau labak butu panjemis iezbiezinato piena bundzhinju, neko tie puishi nejedz :P
06.09.2012 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Man tādi feili nav gadījušies, bet randiņa vieta gan reiz bija maksimāli interesanta - siena šķūnis netālu no manas mājas laukos :D
06.09.2012 22:25 |
 
Reitings 13
Reģ: 29.01.2009
Satikos ar kaut kadu baigo reperi kursh visu randinju man megjinaja ieberzt, ka vinjsh tuse ar Gacho un Ozolu, un, ka ja es velos vinjsh mani pie vinjiem uz konci uzaicinas :D a, un vel vinjsh man megjinaja lasit savus tekstus, dikti rupjus un piedauzigus krievu valoda :D Shausmas!
06.09.2012 22:56 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
Mans pats pirmais randiņš bija sarīkots ar interneta čali.
Kad pirmo reizi tikāmies bija dubultrandinjsh (droshiibas peec, ja nebuus, ko runaat).
Staigaajaam pa mezhu chetrataa, bija ziema, auksts..
visu laiku vinjsh staigaaja ar savu draugu un es ar savu draudzeni- vinji pa priekshu, mees kaadus 50m no pakaljas staigaajaam :D
Ok, izdomaaju, ka jaameegjinja veelreiz, bet shoreiz divataa.. kad tikaamies otro reiz, izraadiijaas, ka vinjsh izbijis narkomaans u.t.t. ... paldies. Taa bija peedeejaa reizi, kad ar vinju tikos.
06.09.2012 23:24 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Man bija tā,ka sarakstījos ar puisi un beigās satikāmies.
Nevienai meitenei kad nebija dāvinājis rozes,bet man atnesa uz randiņu 3 garās,sarkanās rozes.Es biju šokā.
Randiņa beigas mums sanāca baigais feil...aizgājām katrs uz savu pusi,pat neatvadījušies.Braucu uz kojām un no dusmām vnk rozes salauzu un iemetu konteinerī.
Un pats labākais,ka vēl joprojām ar šo puisi esmu kopā,bet viņš nezina,ka viņa dāvinātās rozes 1.randiņā es izmetu :D
07.09.2012 00:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Mežāze- tas varētu būt pat ļoti romantiski. es gribētu piemēram ar savu puisi sēdēt siena šķūni sienā un vnk kaut vai tikai runāties :) domāju, ka tas būtu tik jauki :)
Murra- un labāk nestāsti arī :D

nu man vēl bija tā, ka sarakstījos ar džeku internetā, bildē redzēju tikai pusseju, bet nevarēja pateikt, ka viņš ir rižs un nesimpātisks (vismaz man), nu ko izlēmām satikties. es ieraugot viņu, aizmuku :D nu viņš man zvanījās, es necēlu, par to jau sākumā rakstīju BET mums tieši tādā pašā veidā iznāca vēl viens randiņš, tikai viņam bija cita bilde un es to viņa vārdu arī neatcerējos jo tā mukšana bija pirms gada, ja diviem :D nu tā, ieraudzīju viņu un atcerējos, ka tas bija tas un mukt man nebija kur :D gājām pastaigāties uz parku. viņš tjipa mācījās par fotogrāfu. mēģināja bildēt mani, bet viņam viņas nesanāca, jo nu es pat labākus rakursus varu paņemt ar parastu fokiku bez zināšanām. kādas 2 reizes viņš jautāja, vai mēs kkur neesam tikušies vai nav kopīgi draugi, ka liekos pazīstama. es protams teicu, ka nē un nē, bet man smiekli nāca. aizsūtīju draudzenei sms lai zvana, ka atbraukusi viņa tjipa māsīca un lai dodos mājās. nu ko devos ar :D pa vidu viņš man vēl līda bučoties, bet fuj viņš nepatīkami skūpstījās. nu katrā ziņā nebija nekas, kas man viņā būtu iepaticies. devos prom un vairāk viņam necēlu tel. nezinu,es kkā nekad nespēju pateikt acīs. laikam jau tādēļ ka negatīva pieredze bija, ka pēc tam vēl trakāk zvanās un neliek mieru. nu tgd es viņu atcerē\šos vnm :D vēlāk kkad viņš atkal man mēģināja rakstīt, bija pārveidojis profilu bet es neuzķēros vairs :D
07.09.2012 08:36 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Sany, jā, bija romantiski, ņemot vērā, ka tā bija mana pirmā simpātija un abiem gadi 15-16 :) Atceros, ka mamma mani sauca mājās, kalniņā pakāpusies, jo vecmamma sākusi uztraukties, ko es tik ilgi šķūni ar puisi darot, bet mēs tak tikai fočenes skatījāmies un šokolādi ēdām:)
07.09.2012 09:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Mežāze- tas tiešām domāju, ka ir jauki, mīļi un nevainīgi :) super, ka esi ko tādu piedzīvojusi :)
07.09.2012 09:48 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.01.2009
Uiiiii - Labdien :)

- šādi rakstiņi ir biežāk japopularizē, lai uzlabotu garīgo :D riktīgi pārsmējos :)

- jauku dienu visām ;) !!!
07.09.2012 09:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits