atšuvums

 
10 gadi
Reitings 620
Reģ: 21.01.2010
sveikas viela pārrunām..:D
kādā veidā jūs kkad ir atšuvis džeks pēc pirmā randiņa un vispār(nevis jus džeku,bet džeks jūs)..:D
pārbaudīsim vai vairākumā viņi visi ir vienādi..:D
06.09.2012 15:03 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Es biju kopa ar puisi apmeram menesus 4. Un tad kadu dienu vins pazinoja, ka vinam tagad dzive esot gruts posms, ar darbu problemas utml, tapec vinam vajadzigs vairak briva laika lai varetu visas problemas nokartot un vins veloties atpusties bridi no attiecibam. Ka neesot neviens citas, vienkarsi sobrid neesot laika attiecibam ka tadam. Ok. Ka velak izradijas (no kopiga drauga saruna nejausi uzzinaju) vins jau menesi bija sacis atkal tikties ar vienu savu bijuso, kura bija vinu kadreiz pametusi un ta uzzinajusi par mani un uzstadijusi ultimatu - lai pametot mani, citadi vina velreiz vinu pametisot. Vot tad gan man bija tadas dusmas, gribejas vinam pa gjimi iegazt. Kur var but sitik glevs cilveks ! Riebjas tadi melji.
06.09.2012 16:16 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Pēc pirmā randiņa,vai kāds būtu atšuvis,laikam jau ne.. vnk ir bijuši tādi,kas nejauši iepazīti kādos pasākumos,paņem nummuru,pasaka tur ka pazvanīs,liekas daudzsološi,bet tā arī pazūd no redzesloka ;)
Biju kopā 3 mēnešus,viņš nedēļu pazuda bez vēsts,necēla tel. ,neatbildēja uz sms... un tad draugos atsūtija atvadu vēstuli :D Izlasīju un ne asaru nenobirdināju,jo sapratu, tāds cilvēks nav ne nieka vērts..lai es te vēl ņemtu un raudātu.
Bet ja tā padomā cik nu dzīves laikā gadījies,visi viņi izvēlas pazust,nekā acīs pateikt,kas notiek..
06.09.2012 16:43 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Ir bijis ta ka lenam izkup sarakste! Aaa vienreiz viens dievojas ka chut ne mil mani un skirsies no savas meitenes, beigas protams ta ari neizskjiras, iekritu uz to jo man vinjs tiesam dikti toreiz patika!
06.09.2012 16:53 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Pirmaas nopietnaas attieciibas un lielaa miila. :D Peec nepilnu divu gadu draudziibas kaadu dienu piezvaniija un pateica, ka vinjsh sev esot atradis citu shkjiistu !!! meiteni :D (tiko bija atgriezies no sveetceljojuma uz Aglonu). Biju ljoti viilusies, ka ljoti viirishkiigs chalis (vismaz liidz tam es taadu vinju pazinu) peec divu gadu draudziibas nespeeja man aciis pateikt ka viss cauri, pat pa telefonu runajot vareeja just, ka vinjam bija nepieciesham liela deva drosmes, lai man to pateiktu, jo noteica vari suutiit chaljus, kas mani piekauj..... lol Un otrais viiliens par to, ka nevareeja pateikt patiesiibu kaapeec mani pamet, jo meitenes vinjam nebija, to es zinu droshi. No tiesas buutu jutusies labaak, ja taa meitene buutu vinjam bijusi.
09.09.2012 02:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jaa, klusee.... un es ar taa daru nu uzrakstis uzrakstiis, ne, nee.. neieshu jau skaidroties, luugties... man ar nepatik ta skaidroshanas... un biezi pati ienjemu kluseshanas poziciju...
09.09.2012 02:25 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Vienīgais indivīds, kurš atļaujas mani atšūt, ir Mīkstais!
09.09.2012 12:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits