Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojums atvaļinājuma laikā

 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Sveikas!
Īpaši ceļojusi neesmu, izdevīgākos piedāvājumus un izdevīgākas&labākās ceļojumu aģentūras nepārzinu, taču esmu droša, ka jums ir plašāka pieredze šajā jautājumā. Zinu vienu - nākošajā vasarā noteikti kaut kur došos, taču kur, ar kuru ceļojumu biroju, kā u.t.t. nezinu. Atvērta visiem ieteikumiem, padomiem :-)
05.09.2012 18:41 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es ieteiktu Tev apskatīties šeit - www.altebo.lv

Ērta mājaslapa un izdevīgi tas, ka vari atmaksāt ilgākā laika periodā, ja nu uzreiz negribas/nevari samaksāt. Māsa jau izmantoja viņu pakalpojumus un bija ļoti apmierināta - viss draudzīgi, korekti, forši. Pati arī gribu nākošvasar kaut kur aizbraukt, kad būs atvaļinājums. :)
13.09.2012 01:08 |
 
10 gadi
Reitings 3256
Reģ: 29.01.2009
Viss atkarīgs, kur tu vēlies braukt un kā. Kas patiktu tev vislabāk?
Ar grupu apskatīt pilsētas vai vnk atpūsties kādā kūrortā. Vai labāk viena pati (vieni paši) pa dažādām vietām utt.
Es laikam plānotu pati, meklētu lidojumus, galamērķus, viesnīcas. Nepatīk braukt lielās grupās.
13.09.2012 01:16 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.09.2012
Apskatījos to Altebo,man šķiet, ka izvēloties nākošo ceļojumu došos pie viņiem. :) Man patīk ceļot bet tā, lai par visu jau ir padomāts un es varu vienkārši izbaudīt. Un tiešām baigais pluss, ka var samaksāt vēlāk. Paskatījos piedāvājumus un siekala tek, visur gribas. :D
13.09.2012 15:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits