Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laba daudz nevajag jeb kas par daudz, tas par skādi?

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tā laikam arī ir.
Manuprāt, ja mēs otru pusīti redzam ikdienā teiksim vismaz 5h, tad mēs viņu sākam uztvert kā pašsaprotamu, gaidam arvien kko vairā, prasības aug, bet, ja varbūt kādu darbdienu sanāk gandrīz nesatikties kā tikai uz kādu stundiņu, jo darba laika atšķirās, tad mēs šo laiku veltam tikai viens otram un viņš liekas svarīgākais cilvēks uz pasaules. es nevarētu teikt, ka es pēc sava mīlotā vīrieša neilgojos katru dienu, bet, ja es viņu satieku kādu reizi tikai pirms gulētiešanas, tad rodas tas gaidīšanas prieks, lielāks mīļums un šķiet, ka tiek baudīta katra minūte, kad esam nomodā.
Agrāk man likās, ka varu tikai ar šo cilvēku ik minūti pavadīt kopā, bet tagad es pati ko varu darīt arī savā nodabā, kad viņa nav. un tas nemaz nav slikti, es atrodu laiku sev, gaidu mājās draugu un nečīkstu, ka viņam vēlu beidzas darbs cittreiz (kas šeit ir biežs problēmjautājums).
Kā jūs pavadat laiku, kad esat vienas mājās? Es paskatos tv, ja jāpastrādā, tad esmu pie pc, taisu ēst, noepilēju kājas, palasu, pavingroju. vīrieša klātbūtnē es nevingroju :D bet vai kāda to dara? līdz ar to man tas nesanāk regulāri, lai gan vēlētos.
04.09.2012 10:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
^^-nu jā tādas lietas mēs nerādam randiņperiodā, kko noslēpjam, bet tas viss ko uzskaitīji ir ikdiena un ir normāli. tad varbūt citi arī saprot, ka otrs nav tas, ko īsti gribējis jeb nemīlēja pa īstam. mēs pasmejamoes viens par otru, ja uzmetas kāda pumpa vai burkšķ vēders. tas jau nau nekas šausmīgs
05.09.2012 09:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
annA- jā es arī vnm ieslēdzu tv, kad kko daru, kad esmu viena :D rodas tāda omulības sajūta :)
05.09.2012 09:00 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
Man atkal ir tā, ka mēs strādājam kopā, uz darbu/no darba braucam kopā, un viens otram blakus esam gandrīz 24h diennaktī (tiesa darbā neesam burtiski blakus, jo katrs daram savus darbus, bet tāpat viens otru redzam, zinam, kur ir otrs, ko dara...
No vienas puses labi, bet no otras... Jā, drusku trūkst laika sev... :( Tādēļ es dažreiz atļaujos brīvdienas pavadīt mājās viena nevis doties ar viņu uz laukiem... Un šādā situācijā es vairāk novērtēju tikšanās ar savām draudzenēm - es tās izbaudu :)
04.09.2012 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Es bieži esmu viena mājās, jo dārgas strādā daudz ilgāk nekā es. Un es gan esmu no tām, kura par to dusmojas un cepās :D

Bet nu kad esmu viena, tad lasu grāmatu, sēžu netā, iztīru māju, taisu ēst, epilēju kājas... visbiežāk, ja kko daros pa dzīvokli uzlieku fonā kādu seriālu, lai ir kompānijas sajūta :D

Bet principā man netraucē , ja draugs ir mājās. es taču varu aiziet uz virtuvi vai citu istabu, ja sāk likties, ka baigā burzma dzīvoklī :D
04.09.2012 23:20 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Savu 28 gadu pieredzē nereizi ar saviem draugiem neesam runājuši par to, ko sievas/sievietes dara vai nedara ar sevi vai savu izskatu, higiēniskiem ieradumiem vai ko tamlīdzīgu .. vismaz ne pieaugušā vecumā .. teenageru apcelšana un aprunāšana neskaitās .. tās nav pieaugušu vīriešu runas. Fizioloģiski sievietes un vīrieša ķermeņi nemaz tik daudz neatšķiras .. tāpat abiem burkšķ vēderi un metās pumpas, sasvīst paduses un no rītiem rūķīši sastrādājuši mutē .. un, ja pieauguši vīrieši ko tādu apspriež savā kompānijā, tad, manuprāt, kaut kas nav ar čaļa pelēko vielu kārtībā .. vai arī manāma nosliece uz kļūšanu par pediņu ..
04.09.2012 16:56 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Es nevarētu nemaz zobu kopā tīrīšanas rituālu piekopt. Man visu celtu uz augšu.Esmu jūtīga jau no tā, ka kāds nospļaujas vai kad ārsts pārbauda kaklu. Mamma arī agrāk nevarēja rūpēties par mums bērniem, kad bija slikti, palika tēvs. Tākā ne visiem tas šķiet super, kad blakus kāds spļauj. Un vēl interesanti, ka vīrieši par visādiem sieviešu ieradumiem runā savā starpā. Atnāk mājās manējais un stāsta, ko dara viņa drauga sieva. Man tādās reizēs ir 3 domas galvā 1) vai es nedaru tāpat; :D 2) 'traki, ka ko tādu vīrieši pārrunā un šausminās kopīgi; 3) ieraugot to sievieti atceros stāstīto, pārņem dīvaina sajūta.
04.09.2012 16:40 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nezinu no kurienes, bet mana ex bija izrāvusi tādu sportisku apģērbu, kas bija ļoti patīkams ādai un nespieda .. vai vienkārši viņa tajā jutās ērti un tāpēc tā teica .. bet nu izskatījās dikti sexīgi .. bet visā visumā - galvenais, lai ērti :) Un ātri var novilkt .. :D
04.09.2012 16:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
marguerite- e sjau to aŗi nebiju domājusi sliktā ziņā, cerams, ka nepārprati, bet interesanti tā darīt katru vakaru :) varētu būt tā, ka pēc tam grūti pierast, ja jādara tas vienai :)
04.09.2012 16:31 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
Sany
tas nebija izdomāts. vienkārši iegājās pats no sevis.
viņš ātri tīra zobus un izdara visu ko pie izlietnes vajag, kamēr es vēl stāvu blakus un beržu savējos. esmu pacietīga...
un pēc tam jau jāiet kopīgi gulēt.

bet tas viss BIJA un pēc tam bija grūti pierast, ka jāiet zobi mazgāt vienai :)
04.09.2012 16:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu jā tas uztur jautrība, bet šāds rituāls interesants, jā, bet es ko tādu nepiekoptu kā rituālu :) nu nē, nospīlētā sporta tērpā es nestaigātu, jo tas viss līstu iekšā kur vien var ielīst, grauztu, un vnk būs neērts
04.09.2012 16:16 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Esmu par to, lai sieviete jūtas ērti mājās ar mani. Un nospīlēts sporta tērps, kas izceļ sievietes figūru, ir vienkārši super! Man patīk :D Pats pa māju staigāju aptinis mīkstu sedziņu ap vidukli un kaut kādā random ērtā krekliņā vai plānā džemperītī .. galvenais, lai ērti un, darot mājas darbus, nav bail sašmucēties ..
Nav pretenziju, ja sieviete veic dažādus skaistumkopšanas pasākumus manā klātbūtnē. Pats vingroju mājās, lai sexīgu presīti uzturētu :D Nepatīk gan, ka mani vēro kāds ..
Tīrot zobus kopā pat ir interesanti pagrūstīties pie izlietnes ..
04.09.2012 15:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
marguerite- kā jūs izdomājāt tādu rituālu ? :D mēs droši vien sāktu grūstīties pie izlietnes :D
04.09.2012 13:42 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
+ vēl ar to, ka ciiem vīriešiem neliekas sievietes pievilcīgas mājas sporta tērpā, bet man vīrietis liek pārģērbties mājas drēbēs

manējais arī man to ir pateicis..manis pēc kaut vai maisā, bet pa māju staigā tā,lai tev pašai ir ērti. ka vinš mani mīlēs pat netīrās drēbēs un trennuškās,ja vien man tas liek justies labi...
04.09.2012 13:42 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
bija vakara rituāls - KOPĪGI iet mazāgt zobus.
04.09.2012 13:38 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man ir ļoti interesanti + vēl ar to, ka ciiem vīriešiem neliekas sievietes pievilcīgas mājas sporta tērpā, bet man vīrietis liek pārģērbties mājas drēbēs. tas varbūt nav sporta tērps bet nav arī drēbes ar kurām eju kaut vai uz veikalu, viņam nepatīk augstpapēžu kurpes un nepatīk ķermeņa krēmi. nu vsp jā interesanti. viņam patīk, kad es guļu blakus un skatos tv kopā ar viņu, nevis piemēram es pie galda lakoju nagus. un tad nu man grūti izspriest, ko viņam patīk redzēt ko es daru un ko nē. man šķiet, ka esmu sākusi saprast jau vismaz kko
04.09.2012 13:36 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Heh, nu tā jau vispār ir cita tēma par zobu tīrīšanām un vispār kādas būtībā ir prasības vīriešiem pret sievietēm un otrādāk. Un, ja tas nav izrunāts, tad sievietes domā, ka re kā var nekautrēties no vīrieša visu atļauties, bet pēc laika nesaprot kāpēc vīrietis viņu vairs negrib, kāpēc nesaka komplimentus, kāpēc neliekas pievilcīga viņa acīs. Protams, NE VIENMĒR tā ar visām notiek un notiks. Redz, ir arī ziņkārīgie, kam sieviešu pasaule patīk, visu grib redzēt, piedalīties, pamēģināt. Kaut vai solārijus, vaksācijas, vīriešiem daudziem arī tā nav sveša lieta. Cilvēki ir dažādi un nav ko šausmināties neparvieniem. Man gan pašai arī būtu šķērmi skatoties kā otrs tīra zobus. Bet mēs viens otru vnk netraucējam, nav aizliegts ieiet vannasistabā, kad tur ir otrs, bet kāpēc gan to darīt, ja nav steigas un vajadzības? Vienkārši kopā dzīvojot ir jānoskaidro, kas kuram būtu jāievēro, kas kuram nepatīk, kas patīk, jo visi esam dažādi :).
04.09.2012 13:27 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
ui, šis jautājums man ir ļoti svarīgs, ne tādēļ, ka man jāčikst , ka jāgaida mājās draugs,bet gan tādēļ, ka man besi, ja man visu laiku 24/7 kāds ir blakus! man vajag laiku sev vienai, sakārtot domas, sakārtot sevi,vnk būs vienai un darīt savas lietas... Tāpēc dažreiz kad sanāk pat tā, ka mēs visu laiku esam kopā es varu aiziet viena pati istabā sedet lasit grāmatas,skatīties tv, darīt savas lietas, iet ārā paskriet utt.. Bet man patīk tas, ka viņs ir man blakus, es viņam nekad nevarētu teikt - zini ko Tu man traucē es gribu pabut viena, izej ārā... mums kkā automātiski saliekas viss pa plauktiņiem - kkur vinam jaizbrauca, tad man. :)
04.09.2012 13:20 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
Mees dziivojam kopaa un ilgojamies viens peec otra katru milu dienu un pat minuuti :)
Maajaas vienmeer vinu sagaidu ar miilestiibu..tad metamies viens otra apskaavienos un pamiilojamies...tad paeedam un kopiigi kko padaram. kad vins pa dienu ir darba es pa maaju kko padaru uztaisu est..apzvanu visus skyp ,,sezu netaa,,skatos filmas,,ar kaki dziivojos :D gulu :D puceejos... izdomaaju kaa paarsteigt viiru utt :)
drauga klaatbuutnee daru visu ko tad kad vina nav...mums lieliskas atticiibas :)
++ mees kopaa vingrojam kad sagribas bet nu tas tikai prieka peec..jo vajadziiba nav :D
04.09.2012 13:12 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es arī nesaprotu, ka var netīrit zobus otra klātbūtnē. es piemēram zobus tīru virtuvē, jo mums vannasistab;a nav izlietnes, un gribot negribot sanāk iet garām citrreiz. vienīgais, ko nedarītu vēl vīrieša klātbūtnē- dabisko vajadzību nokārtošana vai piem. tampona nomainīšana, jo tas jau nu tiešām nevienam nav jāredz :D ā jā no sejas maskām viņš baidās. jo es biju uzlikusi to, kad viņš nebija mājās un kad pārradās es biju ar masku. nu neko , saukāja mani par spoku :D
04.09.2012 13:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vienalga, kurā dzīvokļa galā es epilētu kājas, viņš atnāks un paskatīsies :D un tā kā piem katru otro nedēļju mēs esam pa vakariem kopā, tad es to nevaru nedarīt vispār :D man tāpat kā kapracei, ir ka kko paķircina, pasaka, bet es par to neapvainojos, pasmejamies abi un es daros tālāk. manuprāt, tad kad viens paliek īgns tādās lietās, kas iepriekš sagādāja jautrību, tas var ienest attiecībās apvainošanos no otras puses.
es grāmatu arī lasu, kad viņš ir mājās bet tas sanāk retāk. tv skatamies kopā, bet, kad esmu viena, tad skatos ko gribu, jo šis tas mums atšķirās ko gribam skatīties un ko nē, bet es par to nekaroju, jo zinu, ka savu kāroto varēšu noskatīties viena un man neviens netraucēs.
04.09.2012 13:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits