Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal jau par OK

 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
sveikas meitenes,
vēlētos, lai atbild tās kuras patiešām zin atbildi, jo jautāju tikai tāpec,ka pati nezinu, un negribu, lai kāda atkal sāk te nolikt vai sūtīt palasīt citur kko, kā tas bieži ir citās diskusijās. vēlos dzirdētvairāk no pieredzes:)
tatad tā, esmu sākusi lietot OK Artemizia, vai ir kadas atsauksmes par sim tabletem, varbūt vēl kāda lieto, gribetos uzzināt kko vairāk par tām.
ir arī daži jautājumi, ko visā jautājumu burzmā piemirsās pajautāt ginekoloģei.

1) Kurā dienā varu droši nodarboties ar seksu bez izsargāšanās sākot lietot OK?
2)kā ir ar tām blaknēm, tās pec kāda laika pazūd, pierimst, vai tomer ja paradas jasāk domāt par citas OK lietošanu?
3)un alkohols, ja tolietoju, vai tas kādīgi ietekmē OK iedarbību?

paldies jau iepriekš:)
03.09.2012 09:31 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
1) ne ātrāk kā 8.
2)kā kuram.jāņem vērā, ka organismam vajag laiku, lai pierastu pie hormoniem.ja pašai liekas, ka pavisam nav labi, tad ej pie ārstes un prasi citas.
3)neietekmē.
03.09.2012 09:44 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
2) 3 mēneši ir periods, kurā organisms pielāgojas OK (tā teikt restartējas, lai turpmāk būtu tāds, kādu to veido OK), un tikai tad, kad tie pagājuši, var izdarīt secinājumus.
Protams, dramatiska svara pieauguma novērošanas gadījumā gan jārīkojas ātrāk.
03.09.2012 09:47 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Par konkrētajām tabletēm nezinu, es kādreiz lietoju Lindynette.
Atbilde uz jaut.:
1. Sākot ar pirmo lietošanas dienu.
2. Ja parādās kādas blaknes (ar šo es saprotu svara izmaiņas, libido zudums u.c. līdzīgas lietas), tad tabletes ir jāmaina vai jāpārtrauc lietot.
3. Alkoholu drīkst lietot, bet rēķinies ar to, ka nedrīkst apvemties 3 h pēc tabletes dzeršanas.
03.09.2012 09:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)