Lutināšana 2 - Kā Jūs vīrieti lutinat?

 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Šodien ar puisi aizsākam tematu, ka agrāk sievietes vīrieši nedaudz vairāk lutināja sievietes. Un viņš izmeta frazi, ka varbūt tagad ir laiks sievietēm nedaudz arī palutināt savu vīrieti.

Tātad meitenes, kā Jūs lutināt savus vīriešus?
31.08.2012 14:32 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
nav vīrietis, nav lutināšana :D
03.09.2012 13:32 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
runājot par tām kam viss mājās jādara, bet vīrietis neko, manliekas tas tāpēc, ka jūs pašas vnk parādat - es varu, es daru! :) man piemēram nenormāli besī kko darīt tapēc ka jādara. un tad puisis pats visu izdara :D piemēram abiem gribas ēst - ja man tajā brīdī būs kkāds besis no bešiem un man tik tiešām iet tgd kko taisīt negribēsies no visas sirds, es vnk neiešu un netaisīšu, es varu iztikt arī bez tā ēdiena :D bet redz puisis gribes, pats ies un sataisis un protams mums abiem :D
03.09.2012 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
bet redz puisis gribes, pats ies un sataisis un protams mums abiem

Ar piebildi : ja vien to PROT :D Un ko darīt, ja neprot un negrib prast? Pēkšņi izlikties, ka es arī vairs neprotu un braukt katru dienu ēst ārpus mājas? Kaut kā dārgi sanāk:D
03.09.2012 13:43 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
kāpēc izlikties? Vienkārši parunāt un pastāstīt, kā Tu jūties.

Man dažreiz liekas - bāc, es taču tik daudz daru..bet tad es aizdomājos par lietām, ko viņš manā labā dara, kas vienk ikdienā ir pierastas un vairs neliekas nekāda extra, novērtēju to un gribas dot arī pretī. :)
03.09.2012 14:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Mežāze- nu bet tad varēji pateikt, kā tu viņu lutini. arī viņš kādreiz pēc darba var iebraukt veikalā. ja nu vienīgi nav tā, ka viņš beidz darbu tik vēlu, ka tu vairāk nevari uztaisīt neko. nē nu pēc darba mans vīrietis arī neko nedara, ja vēlu to beidz. sāc radināt ar tādiem darbiņiem, ko piemēram tev kā sievietei ir grūtāk izdarīt, piemēra, sagriezt kko lielu vai attaisīt burciņu. kamēr man netiek tas izdarīts, ko lūdzu un kas man nav pa spēkam (lai gan es to varu izdarīt), es vnk to nedaru. bet parasti jau tas tiek ātri paveikts. protams ir man arī par sīkiem nieciņiem atteikts, pie sevis padusmojos, bet tā neko. pēc tam nomierinos, jo nav jau tā ka man vsp neko nepalīdzētu.
kā neprot neko? protams es nelikšu vīrietim pankūkas cept, bet izvārīt vai nomizot kartupeļus māk. nu ja nemāk, tad iemāci. es savam draugam arī dažas lietas esmu iemācījusi, un vēl tgd brīnos, kā viņam nekad neko tādu neviens nav lūdzis. a tu pati strādā? varbūt kādu speciāli kkur aizkavējies un pasaki, ka darba daudz un ka esi pārgurusi un piezvanīt, lai uz ātro ko uztaisa.un pati neko netaisītu, kaut vai aiziet gulēt
03.09.2012 14:45 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vnm est gatavoju. vins to nedara nekad. izvedu ara suni vina vieta.
03.09.2012 15:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Marta- arī vēlu tumsā, it sevišķi ziemas vakaros, kad ir tumšs un bailīgi? es tad vismaz sauktu līdzi savu draugu, bet nu es domāju, ka viņš nemaz mani vienu nelaistu
03.09.2012 15:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits