Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izpalīdziet lūdzu ar VĪNU lietām

 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Sveikas,

iepriekš vienā no ideālo randiņu raidījumiem, puisis taisīja vīna kokteili (kaut kāds baltvīns+russian shweps), teica, ka esot dikti populārs šovasar :D

baigā vīnu mīlule neesmu, līdz ar to tādu kokteili nezinu, bet par cik brīvdienās plānā meiteņu pasēdēšana, tad kaut kas tāds būtu tieši laikā, apnikuši jau vienveidīgie šampji utt.

Tātad pēc mana garā monologa:D varbūt kāda zina KĀDU VĪNU PIRKT?Shwepu nopirkt mācēšu:D

nu dien, vīnu esmu dzērusi tik pāris reizes, ciemos, tā kā etiķetes baigi nepētu, zinu vienu konkrētu, kas man garšo, bet tas sarkanais un dikti salds, līdz ar to šim kokteilim nederēs.

Nu varbūt kāda zin!?
Kā nekā esot šīs vasaras populārākais kokteilis:D

Varbūt Jums ir kādi citi gardi varianti, meiteņu pasēdēšanai, der viss izņemot alu (arī ar garšām)
30.08.2012 22:12 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Kokteiļus nedzeru parasti, bet man jau dikti patīk klasiskā moka ar pienu.
Esmu dzirdējusi, ka dzer arī moku ar šampi.
30.08.2012 22:14 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
viinu kopaa ar shwepu?

es taadam meitenju vakaram ieteiktu Portugaales rozaa viinu Mateus (esmu pat bijusi vinu viinu dariitavaa, buviiga vieta), lielisks vasaras viins, nevajag ne ar ko jaukt, viens pats labs.

Tachu tuuliit atnaaks Kubiete un bljaus, ka nekas labaaks par gruziinju viiniem nav.
30.08.2012 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Jā, vīnu ar Shwepu, skaidri atceros!
Bet nu kādu lai baltvīnu ņem, baigo eksperimentu ar taisīt negribas un Google ar šoreiz nelīdz, neviens tādu kokteili nezin

Doma bija par boli, bet tā jau pa šerpu (nu par stipru) tādai parastai pasēdēšanai, jo naw plānā pēc tam doties ballēties! Sākam jau ap diviem, tā kā tāda pasēdēšana :D
varbūt kādu vāju boli, khmm...
30.08.2012 22:26 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ja tu taisies vīnam gāzt limonādi klāt, tad pilnīgi vienalga, ko pirkt. Labu vīnu tā var tikai sabojāt, bet sūdīgākam atšķirību nepateiksi.
30.08.2012 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits