Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Romantika

 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Sveikas :)

Kas jums saistās ar romantiku?

Vakar salasījos komentārus no diskusijas '' Kā vīrieši jūs lutina?'' un sabēdājos, jo manējais mani nelutina un romantiksas lietas viņam vispār ir svešas.
Šodien no rīta ar viņu par to runāju un viņš teica, ka zinot, ka man tas pietrūkst, bet viņš nav tāds cilvēks un viņš nemāk to darīt.

Tad nu jautājums rodas, kā lai palutinu pati sevi, lai aizstātu šo romantikas trūkumu attiecībās? :)
29.08.2012 08:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manējais vīrietis mani varbūt nelutina tik bieži ar mantiskām lietām, bet daudzas te sūdzās, ka ir uzmanības trūkums u.tml. lietas, bet man tieši ir šī uzmanība, mīļums. mans vīrietis ir no tā stāsta, ka viņš pateiks, lai es ziemā uzvelku cepuri, nevis, ka mani mati sniegpārslās izskatās ļoti skaisti. man ziedus dāvina uz svētkie, bet ne katru mēnesi. galu galā ir svarīgi just, ka tevi mīl. manuprāt, šī pārspīlētā apdāvināšana man liecinātu par to, ka vīrietim ir kāda cita un ka viņš grib atpirkties no tevis ar mantām. kamēr tu priecē savas acis, viņš priecē savas, bet tikai citā virzienā.
es arī vakar sabēdājos, bet es zinu, ka mani mīl, un man nav tam vajadzīgi miljons pierādījumi. attieksme un rīcība par to liecina, nevis salkanas dāvanas katru dienu.
ja esmu noguris darbā, tad mans mīļotais vīrietis, man palīdz pagatavot ēst. un arī citrreiz tāpat vien tas notiek. viņam nav problēmu sakārtot istabu, un man nekad nav jāstaigā viņam pakaļ. mēs katrs kko attiecibās dodam. ne kvantitāte ir svarīga, bet kvalitāte.
29.08.2012 08:35 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
jā, mēs bieži gaidām dāvanas un saldus vārdus, tas ir sieviešu dabā, bet neievērojam to, ka cilvēks varbūt rūpējas, lai uzvelkam cepuri, cimdus, esam paēdušas utt...
29.08.2012 08:43 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Es šoreiz nebiju domājusi par mantiksām lietām. Man pietiktu ar to, ja man pagatavotu brokastis, uzaicinātu iziet pastaigā divatā un palutinātu mani šādā veidā.
Man nevajag ne mašīnu, ne naudu, ne tādas lietas.
Bet vienkāršu jūtu izrādīšanu romantiskā veidā. Un es uzskatu, ka to var izdarīt arī bez naudas. ;)
29.08.2012 08:48 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Es esmu samierinājusies ar to, ka nekas no tā man nebūs, tāpēc jautāju kā, lai palutinu pati sevi, lai aizstāstu šo ''izsalkumu'' pēc romantikas? :)
29.08.2012 08:49 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
aizej uz kādu masāžu, vai pedikīru , kur tev pamasēs pēdas:) kādu aroma masāžu
29.08.2012 08:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
padomā par ko viņs dara tevis dēļ.
man arī brokastis gultā neviens nepienes un nemasē pēdas. bet, ja es paprasu, lai man izmasē muguru, jo man viņa sāp, tad tas tika izdarīts, lai gan viņš to nemācēja, es pamācīju.
kā tas izpaužas, ka nejūti nekādu romantiku? mēs satiekoties samīļojamies, iedodam viens otram buču, arī tad, ja es kko daru, tad viņš pienāk klāt, apmīļo mani un kko pasaka. nevar būt, ka tavs vīrietis pilnīgi neko neizrāda tev? pastaigā divatā mēs tikai vienreiz esam izgājuši, bet mēs esam divatā arī kkur aizbraukuši bez neviena cita. tas nenotiek bieži, jo tas ir laika un naudas jautājums arī. katru dienu staigāties un vazāties es arī negribētu, jo tā jau esmu nogurusi pēc darba, un vēl jātaisa ēst, šis tas vēl jāizdara..
29.08.2012 08:55 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Sany, satiekoties jau iedodam viens otram buču, arī pirms gulētiešanas samīļojamies un ejam čučēt, bet tā, ja esam abi mājās, tad dienas laikā parasti tikai es pieeju klāt samīļoju vai iedodu buču, viņš to dara ļoti reti.
Viņš izdara parasti to, ko viņam palūdzu.
Es pati viņam katru vakaru pamasēju muguru, apčubinu un tā.
Tāda stulba sajūta, jo liekas, ka es neko īsti nesaņemu pretī.
Pašā sākumā viņš bija ļoti gādīgs un mīļš. Es zinu, ka viņš to var, bet, acīmredzot, viņam gribējās pašam to darīt, kad bija rozā briļļu periods.
Savādāk jau viss ir ok, esam laimīgi, bet ne tik ļoti kā agrāk.
Mīlam viens otru, bet man sāk šķist, ka tā dzirkstelīte kaut kur zūd.
29.08.2012 09:05 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man rūpēšanās par to, vai es esmu paēdusi, vai man ir silti un vai ir ko vilkt aukstajos gadalaikos mugurā galīgi nesaistās ar vārdu "romantika", bet gan vienkārši ar normālu lietu attiecībās starp diviem cilvēkiem. Jā, tas ir mīļi, bet no romantikas, manuprāt, tur nekā nav, jo minētās lietas jau bija arī tad, kad ar mammu dzīvoju kopā. Tad mums ar mammu romantika bija? :D
Romantika, manuprāt, ir kaut kas īpašs starp vīrieti un sievieti - samīļošana gultā pirms gulētiešanas, sapņainas pastaigas, kopā cepta kūka uz dzimšanas dienu utt.
Protams, ir jau klasiskās romantiskās lietas, piemēram, rožlapiņu vanna + šampis, raudamā mīlas filma, ziedu klēpis, kūpošs kakao un pankūkas gultā svētdienas rītā utt. Klasiskās romantiskās lietas manās attiecībās nav, bet nemaz nepietrūkst.
29.08.2012 09:07 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Jessica, Tava izprante par romantiku ļoti atbilst manējai.
Šampis, svecis, ziedi un viss tas arī ir skaisti, bet liekas nodr*zti.
Arī, manis minētā, muguras masāža vakaros man šķiet romantiska, ja vien tas nav tik bieži kā man :D

vai es esmu paēdusi, vai man ir silti un vai ir ko vilkt aukstajos gadalaikos mugurā

šīs lietas mūsu attiecībās ir pašsaprotamas.
29.08.2012 09:18 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
sapņainas pastaigas, kopā cepta kūka uz dzimšanas dienu utt.
Es gribu kaut ko šī, tas man pietrūkst.

Ai, labāk jāsāk domāt par sevis lutināšanu nekā jāiedziļinās vēl dziļāk romantikas jautājumos, tā tik palielināšu savas sirds sāpes :D
29.08.2012 09:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu nezinu, cik romantiskam jābūt vīrietim, lai viņš ar mani gultos rožlapiņu vannā un skatītos raudamās filmas. vīriesi jau nav filmu varoņi. mans vīrietis ar mani neskatītos raudamās filmas no brīva prāta. un arī tik lieliski viņš negatavo, lai taisītu pankūkas.
nevajag salīdzināt attiecības ar vīrieti, kā ar māti. ne visi ir tik nenormāli romantiski.
ED- njā, slikti, ka viņš pie tevis vairāk tā nepienāk klāt..varbūt izrunājies ar viņu vēlreiz, bet savādāk. nevis par to, ka tu vēlies romantiku, bet par to, kas pie velna notiek ar jūsu attiecībām? vai viņš nejūt, ka tās kļūst savādākas?vēsākas? vai viņam vsp patīk, kad tu viņu apmīļo un ko viņš tajā brīdī jūt, un kāpēc nevēlas atbildēt ar to pašu?
29.08.2012 09:21 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
Manējam ar neinteresē romantika, viņš ir parasts, bet attiecību sākumā uzrīkoja romantisku vakaru restorānā.
29.08.2012 09:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ED- nē sevis lutināšana nav tas pats, kas tevi lutinātu. mēģini atrisināt situāciju, bet neliec likt but vīrietim pārāk romantiskam nekā viņš gribētu
29.08.2012 09:23 |
 
Reitings 2487
Reģ: 24.04.2012
kad man gribas romantiku un manējais to ir aizmirsis, tad es pati saku - šodien romantiski pasēdēsim..protamsja ir naudiņa..
piemēram, mums sen nav bijis nekas tādsjo nav laika. un tad nu es viņu uzaicināju pēc algas, aiziet uz kafeinīcu,kur sākumā gājām uz pirmajiem randiņiem...:)
29.08.2012 09:24 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Sany, bet te jau neviena neteica, ka viņas attiecībās ir rožlapiņu vanna un pinkšķamās filmas ar vīrieti ;)
29.08.2012 09:25 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Sany, nesen mēs pārdzīvojām tādu nelielu krīzi attiecībās, jo prasības vienam pret otru bija augstas un emocijas bija tik sakāpinātas, ka bija vienkārši sprādziens. Es nežēlojot, viņa jūtas tajā brīdī pateicu visu, kas man bija sakrājies (par to, kas grauj mūsu attiecības un ko vajag uzlabot), tad viņš palika domīgs un teica, ka ņems vērā visu teikto un viss bija labi līdz atkal sākās tās darba dienas. Viņš ļoti ieraujas darbā un atdod sevi visu darbam. Atnāk mājās pārguris un neko viņam negribas, tikai ielīst gultā un gulēt.
Es viņu ļoti labi saprotu, bet citus vakarus, es palieku viena ar savām domām, pat nepaspējot pateikt, ko gribēju.
Viņš ir mīļš, kad viņam ir noskaņojums un kad viņam ir laiks domāt par kaut ko citu ne darbu un tajos brīžos es esmu ļoti laimīga un viņš priecājas, ka es smaidu.
Bet tas ir reti, tāpēc man trūkst visas tās romantiskās lietas, bet es tā sēdēju un domāju, ka laikam jau no viņa to nevaru prasīt. Viņam ir smags darbs un tam viņš atdod sevi visu.
Vakarā mēģināšu ar viņu izrunāties vēlreiz.
Man pašai jaunnedēļ sāksies studijas, darbs un es saprotu, ka man nebūs neviena brīva diena, jāsāk jau nobriest tam, ka pati būšu nelietojama, tāpēc jāsāk jau domāt par to, lai neaizmirstu par otru cilvēku.
29.08.2012 09:32 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
ED kā tad viņš pret tevi vispār izturās,ja pat tādas elementāras lietas kā pastaigas divatā vai brokastu gatavošanu nepieprot??? :O
29.08.2012 11:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Jessica- es nopratu, ka daudzas to grib sagaidīt no saviem vīriešiem.

ED- redzi, tev šķiet, ka viss ir kārtībā, bet viņam pēc šīm pārrunām iespējams, ka nekas nav kārtībā vai līdz galam nav kārtībā. ja cilvēks ļoti smagi strādā, tad es piekrītu, ka grūti vēl ir iet kādā pastaigā vai kādam romantiskajam vakaram. kad mans vīrietis ir pārguris, tad mēs arī sabučojamies, paēdam, pārrunājam dienas notikumus, un faktiski 3 h laikā kopš viņa ierašanās ejam gulēt. nu ja man galīgi nenāk miegs, tad paskatos tv.
vakar es pati gribēju pamīļoties vairāk vakarā, bet, kā ierāpās gultā, paziņoja ka ies gulēt. nu neko priecīga pārāk nebiju, bet neko darīt novēlējam viens otram labunakti un apskāvušies aizmigām (tas gan notiek reti). ir kad tā notiek bieži, jo cilvēks ir noguris pēc darba, bet brīvdienās mēs atgūstam nokavēto un veltam laiku viens otram, lai arī kā tas neizpaustos.
29.08.2012 11:35 |
 
Reitings 201
Reģ: 07.06.2012
Look@me, brokastis viņš prot gatavot :D Viņš vienkārši nav no tiem, kas pieceļās agrāk uztaisa brokastis un pienes gultā vai kaut kā tā :)

Nav jau tā, ka viņš nemāk ēst gatavot, viņš prot pagatavot lietas, ko pat es neprotu :)
Nju viņš ir jauks un mīļš, bet neaizraujās ar skūpstiem, pastaigām utt.

Sany, viņš laika uzķēra pēc šī rīta sarunas, ka kaut kas nav tā kā vajag. Attieksme pamainījusies kopš rīta :)
29.08.2012 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Citreiz mēdzam vakariņot sveču gaismā, bet vispār man ir ļoti neromantisks vīrietis
29.08.2012 11:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits