Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zema pašvērtējums !

 
Reitings 193
Reģ: 19.10.2009
Sveikas :)
Ņemot vērā to, ka darbā tikušas aizvadītas garas un nomācošas stundas samērā lielā bezdarbībā, daudz ko šodien pārdomāju ! Tad man saniezējās tāds jautājums - vai es tiešām esmu vienīgā , kursi ir tik ļoti zems pašvērtējums, lai gan, pamata tam it kā pat nav ? ! Tā ir kaut kāda ievilkusies puberitāte vai vienkārši uzmanības trūkums? Cenšos sevi mīlēt, taču vispār tas neizdodas, jo esmu baigā perfekcioniste un man visam vienmēr jābūt maksimāli ideālam, un, ja reiz pati nevaru būt ideāla un sķiet, ka citi tādi ir , uzreiz atgriežas slimās domas ! Tas varētu būt dēļ bezdarbības vai arī kāda cita ietekmējoša faktora? Kā lai to novērš? ( piebildīšu, ka padoms : vienkārši mīli sevi : būs galīgi lieks ! )
23.08.2012 22:44 |
 
Reitings 193
Reģ: 19.10.2009
Pacelšu
23.08.2012 22:46 |
 
Reitings 116
Reģ: 29.01.2009
Man arī tā ir,īpaši nekas nepalīdz.It sevišķi tagad.
23.08.2012 22:51 |
 
Reitings 193
Reģ: 19.10.2009
Tev ir pamats zemam pvērtējumam?
23.08.2012 22:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
saac mekleet citos nepilniibas un paveero, kaa tieshi taas nepilniibas padara cilveeku iipashu un piedod odzinju. tas tev paliidzees pienjemt saveejaas un taas iemiileet. galvenais ir saprast, ka neviens nav ideaals vai tuvu ideaalam, tikai dazi ir iemaaciijushies defektus paarveerst efektaa.
23.08.2012 22:55 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Diez vai te kāda varēs pateikt, kāpēc tev ir zems pašvērtējums.
Ja augsta pašapziņa nav jau "asinīs", tās iegūšana ir smags darbs, jo ļoti jāmāk sev pārkāpt pāri.
Nevaru pateikt neko tādu vispārīgu, tāpēc ieteikšu pavisam vienkārši - pēc iespējas biežāk izkāp no savas komforta zonas. Būs jaunas emocijas, jauni atklājumi un nostiprināsies ticība saviem spēkiem.
23.08.2012 22:56 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tad man saniezējās tāds jautājums - vai es tiešām esmu vienīgā , kursi ir tik ļoti zems pašvērtējums, lai gan, pamata tam it kā pat nav ? !

Noteikti neesi vienīgā.
23.08.2012 22:56 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Jā, arī man dažreiz prātā ienāk domas par to, kāpēc cietim iet tik labi, bet ne man. Kāpēc citiem privātajā dzīvē viss ir perfekti, ir labs darbs un draugi (tas pašalik sāpīgs jautājums), bet ne man.
Man vispār pašvērtējums noslīdēja daudz daudz uz leju pēc tā, kad zaudēju savu bērnības draudzeni. Viņai tagad ir puisis un citi, šķietami labāki draugi un tad es sāku meklēt vainas sevī. Dažas atradu, tiešām, bet ar prātu apzinos, ka ne viss no tā, ko es domāju, ir patiess, bet tomēr dažreiz tās dziļākās sajūtas un aizvainojums ņem virsroku pār prātu. Tur neko nevar padarīt. Vispār kaut kāda baigā problēma ar uzticēšanos cilvēkiem. Ja man jautātu, cik man ir draugu, es teiktu, ka neviena. Un tad, kad man nav tā, kas ir visām normālām sievietēm- draudzenes, sievietes, ar kurām kopā uzsist kaļu un aiziet iepirkties, padzert tēju vai kafiju, , viena otrai matus nokrāsot, es tiešām sajūtos zema. Jo man nav tādu draudzeņu, un, pagaidām izskatās, ka nebūs arī, jo vairs nemāku uzticēties cilvēkiem, tapat manī visu laiku ir aizdomas un piesardzība. Tas arī iedragā manu pašvērtējumu, jo sevis pašas dēļ nevaru dabūt to, ko vēlos un kas ir citām. Varbūt ir nepareizi tiekties pēc tā, kas ir citiem, bet es mēģinu, jo nejūtos labi savā situācijā..
Jā ir grūti, bet nu pamazām jau kārpos ārā no tās bedres, dažu brīdi pat šķiet, ka esmu jau atpakaļ uz sava viļņa, bet dažbrīd atkal sanāk noslīdēt zemu, zemu.. Un vēl skumjāk ir tas, ka mana pašvērtējuma izmaiņas mazliet grauj manas attiecības. eh
23.08.2012 23:45 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Jā, arī esmu paškritiska perfekcioniste, mani laimes brīži par sevi ir īsi, gandrīz nepamanāmi uzplaiksnījumi, kad šķietu sev laba. Pēc tam štukoju, ka vajag vēl labāk. Nekad ne ar ko nav miera. Visu laiku kurbulēju, ka vajag tā un šitā, beigās nesanāk vispār nekas un tad jāraud spilvenā. :D
23.08.2012 23:48 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Jā, aizmirsu vēl pieminēt to, ka laikam mans horoskops ir tas, kad dīda mani uz pašu augšu. Vienmēr vēlme būs labākai par visiem visās jomās. Un kad neiznāk, tad jau lielā bēda un kādu laiciņu, līdz atkal ķeros būs mis izcilība. :D
23.08.2012 23:51 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Neesi, neesi viena. Es gan neesmu perfekcioniste, bet man vnk vienīgā dma prātā ir bijusi, ka visi citi ir visā labāki par mani un man šajā dzīvē nekas neizdodas. Un patiesīā, dažbrīd ir tā, ka, apt ja man patīk kā izskatos, jūtos gandarīta par kko, ko esmu paveikusi, man šķiet, ka citiem tas tāpat nepatīk. Nespēju no šīm domām tikt vaļā. Nezinu, kas tas ir - ADD vai kas cits. Baigi traucē pilnvērtīgi dzīvot, bet zāles tam vēl neesmu atradusi :)
24.08.2012 00:00 |
 
Reitings 82
Reģ: 07.05.2012
Laikam svarīgi, lai tevi mīl un novērtē cilvēki, kas tev apkārt.
Kā arī attiecības ģimenē nosaka, cik vērtīgs un svarīgs esi kā cilvēks.
Jo tā ir kā drošības saliņa, kur vnm atgriezties, lai saņemtu atbalstu pat dienās, kad viss iet greizi un apzināties, ka viss neriņķo ap darbu, attiecībām un visu kas satrauc.
Tad ir labi, ka tevi saprot tādu kāds tu esi.
Ar visiem plusiem un mīnusiem.
24.08.2012 00:34 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
1kart ja pati sevi nemiileesi,kaa gan tu vari gribeet,lai citi tevi miil

2kart ja velies tik valja no bezdarbibas dari kaut ko,ej pastaiga pec darba,apmekle nodarbibas,nodarbojies ar pashizaugsmi,piesakies par brivpratigo,nodarbini sevi,nebus garlaiciba un neliksies ka dzive ir nikuliga ka rezultata nedomasi,ka ir zems pasvertejums.

ja visu laiku akcentesi pie sevis kaut ko,kas tev sevii nepatiik arii parejie saks to pamanit.
24.08.2012 01:31 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
mīlēt sevi ir pats galvenais, kas ir jādara savā dzīvē. Mīlot sevi, neapzināti tu parādi citem, kad esi savādāka. Nevajag būt perfektai - šis jēdziens ir truls, kas vienam būs perfekts, otram nebūs...

Pat nīkulīgu dzīvi var vērst par labu sev.. ja sēdi mājās, vari augtin augt pēc izugsmes. Mācīties - tik daudz lietu internetā var atrast. Kāds Tev ir hobijs ? Rodi jaunu ?! Kā arī brīvprātīgais darbs ir ļoti laba izaugsme sev.
24.08.2012 02:56 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
Man ari ta dazreiz uznak. Un lai cik stulbi tas nebutu man zemapzina sez tas, ka esmu resna. Kaut ari ta nav un apkart ir apaligi cilveki, vibi jutas labi, es ne. Pat isti nezinu kapec ta ir... Un ja majas sezot var izdomat visu iespejamo. Tiesam vakag iziet kaut vai pastaiga, nevari izdomat merki ej kaut vai uz kadu talaku veikalu :)
24.08.2012 03:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!