Nepatīkama situācija

 
Reitings 3
Reģ: 10.09.2011
Sveikas meitenes!
:)
Es satiku puisi, kuri pazīstu jau mēnesi un mēs katru otro dienu esam kopā.
Liekas, ka es viņam tiešām patīku un man arī patīk viņš.
Viņš ir vismaz 6 gadus vecāks par mani. Viņš ir darbs.
Šodien runājām pa telefonu un uzzināju ka viņam ir pasākums darbā.
Pēc tam viņš iešot uz vecrīgu tusēt tālāk, ja viņa kolēģi ies.
Man tas ļoti nepatīk, jo viņš man pat nepiedāvāja iet līdzi vai palikt ar mani, bet zina, ka es gribēju ar viņu piektdien pavadīt kopā laiku..
Varbūt apvainosies ir muļķīgi un nevajadzīgi!

Ko jūs par to domājat?
Kā jūs rīkotos šādā situācijā?

Liels Paldies jums! :))
23.08.2012 17:26 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nogaidi. laiks radis ka jums tas attiecibas izveidosies un vai vispar izveidosies. saprastu, ja apvainotos, ka virs nenem nekur lidz, bet te menesi tik pazistami!
23.08.2012 19:30 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Cik noprotu, jūs vēl tā pa nopietno neesat kopā!?
Ja neesat, tad manuprāt liela iespējamība, ka arī nebūsiet, ja tagad jau sāksi par tādām lietām apvainoties.
23.08.2012 19:36 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
es Tavā vietā izmantotu Rimi akciju un nopirktu klades ar multfilmu varoņiem ar 40% atlaidi - skola tuvojas smagiem auļiem!!!

labākais uzbrauciens šodien :D:D:D
23.08.2012 19:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tas ir tikai viens mēnesis!! un viņš grib vnk aiziet ar darba kolēģiem patusēt!! jūs neesat 1 gadu kopā, kad viņam būtu tevi jāņem līdzi, i to viņš kādreiz var viens izklaidēties..
ko tu viņam vēl taisies noliegt? tu viņu vnk tā aizbaidīsi..ko viņš teiktu darba kolēģiem, sveiki šī ir mana mīļotā sieviete, un mēs satiekamies 1 mēnesi? :D aizej pati kkur ar draudzenēm un atslābsti. kā man riebjas meitenes, kas var šitā čīkstēt, un vsp neļauj otram pat elpot bez atļaujas, un tad cilvēkam pēc tam vēl būtu jājūtas vainīgam
24.08.2012 08:24 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Mēnesi satiekaties un jau šādas domas prātā .. kas būs pēc pus gada aš bail iedomāties .. par šīm tēmām strīdoties - jo stiprāk mēģināsi sašņorēt vīrieti, jo ātrāk viņš no Tevis muks. Vīrietim ir jāgrib būt ar Tevi un šī vēlme pavadīt laiku kopā rodas brīžos, kad neesat kopā, respektīvi, jāļauj pēc sevis sailgoties, kaut pašas ļoti vēlaties pavadīt laiku divatā .. sākumā, protams, forši, ka otrs par Tevi domā, tomēr ļoti ātri tas paliek apnicīgi un pēc momenta jau kaitinoši. Labāk, lai viņš pēc Tevis ilgojas un gaida, kad dosi ziņu (ideālā variantā - pats dod ziņu), nevis paceļot telefonu nodomā "Atkal kārtējā sms/zvans no viņas .." Vispār tas attiecas uz abiem dzimumiem, jo arī sievietes, ja nemaldos, necieš uzbāzīgus tipiņus un dod priekšroku kādu laiku veltīt tikai sev/savām draudzenēm un draugiem. Tas ir ļoti, ļoti pozitīvi attiecībām.
24.08.2012 15:37 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
jus satiekaties menesi un tu jau puksti,ka vinjs tevi nenjem lidzi uz darba tusinju?

es citreiz vnk shokejos par sievietem,tiesham...

ja es butu virietis,skrietu no tevis prom ko kajas nes.
24.08.2012 15:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits