Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Miljons jautājumu par kosmētiku (iesakiet produktus)

 
Reitings 27
Reģ: 10.12.2010
Miljons nebūs, bet, ja jums arī ir jautājumi, tad pievienojiet tos šajā diskusijā :D

1. Man vajag perfektu tumši vai spilgti sarkanu nagu laku, ar perfektu es domāju ILGnoturīgu, kura nenolūp pēc 1 dienas un izskatās labi arī kaut vai pēc dārza ravēšanas. Sūtīt no neta nevēlos, tāpēc skatījos drogās un kolonnās, ir nagu lakas pa pieci ls un vairāk, kuras sola noturību, bet viņas tiešām tādas arī ir? Kādas atsauksmes par Artdeco, MaxFactor nagu lakām?

2. Kā dažas meitenes iegūst tik ideālus matu galus? Visi mati to garumā izskatās spīdīgi, mitrināti, nevis gali sausi un pretīgi. Vai ir kaut kādas eļļiņas matiem? Es nogriezu visu neveselos matu galus, un ar ko man tagad turpināt? Likt masku katru dienu? Doties 3x nedēļā pie friziera uz īpaši barojošām procedūrām matiem? :D Kādi konkrēti produktus palīdz?

3. Kā lai izceļ acis? Man nepiestāv, ja uzvelku tikai līniju gar augšējām skropstām, man vajag iekrāsot arī acu apakšējo daļu, tad es izskatos pēc cilvēka. Tikai vēl joprojām neesmu atradusi acu zīmuli, kurš visas dienas garumā (nu kaut vai 8 stundu garumā) neizsmērētos vai neizzustu. Vienmēr ir jāatjauno. Lietoju waterproof, bet tāpat.. nekā!

Ps. varbūt kāda var pievienot kādu citātu vai frāzi, kas iedvesmotu un palīdzētu saņemties diētai un disciplīnai? :D
22.08.2012 13:48 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
1. Par nagu lakām - man visnoturīgākās šķiet OPI. Nedrūp galiņi (tā man visbiežākā problēma) un ir skaists, intensīvs tonis.
2. Serums. Manējais ir Paul Mitchell Super Skinny serum.
22.08.2012 13:52 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
2. Tie serumi un visi tie lidzekli ir reals s*ds, JA ar organismam nav viss nepieciesamais, nagiem un matiem tiek pec parpalikuma principa uzturvielas, ja truks olbaltumvielas, skaisti mati nepid! Ed valriekstus, mandeles un rupejies par uzturu, tad ari mati bus skaisti!
22.08.2012 13:56 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Nagu laku noturībai lietoju bāzi no Orly un arī virskārtu 60 sec.dry no Orly :)

Matu galiem eļļiņas.

Ar zīmuļiem man arī ir problēmas :/
22.08.2012 13:59 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
3. Pa skropstu līniju var lietot arī acu ēnas, uzklātas ar smalku aplikatoru vai otiņu.
Kādreiz arī uzskatīju, ka mans make-up nav iedomājams bez ar zīmuli uzvilktas apakšējās skropstu līnijas.
Lietoju tumšas krāsas acu ēnas un arī tik no vidus līdz ārējam acs kaktiņam.

Gosh zīmuļi izceļas ar noturību.
22.08.2012 14:06 |
 
Reitings 112
Reģ: 02.04.2012
1. viskvalitīvākās nagu lakas viennozīmīgi ir OPI un ORLY no Oniks Beta.
2. labs matu eļļu, eliksīru un fluīdu apkopojums
http://www.e-beauty.lv/skaistums/raksti/13/esi-skaista/116/testejam-produktus-matu-ella-absoluts-skaistuma-eliksirs/2959/index.html

Skaistums izglābs pasauli;)
22.08.2012 15:23 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
1. Es arī balsoju par OPI un Orly, bet īstenībā tā noturība ir tāda individuāla lieta, tā nu tas ir diemžēl. Un jā, ilgākai noturībai es vienmēr lietoju Orly Bonderi un arī virskārtu.
2. Par matu galiņiem - matu eļļas vai serumi, sākot no Avon beidzot ar Kerastase.
3. Apakšā tu domā iekrāsot gļotādu? Tad jāmeklē tāds ar nosaukumu Khol. Bet vja vienkārši apakšā, tad man tagad turas pilnīgi viss, ja es zem tā zīmuļa uzsmērēju acu ēnu bāzi, tad vispār pat pēc treniņiem nekādu problēmu neizjūtu.

Iedvesmai citāts no manas treneres: "Meitenes, kratam celulītu aktīvāk, tauki nesāp!" :D
22.08.2012 15:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits