Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

anticelulita masazha

 
Reitings 32
Reģ: 15.05.2012
sveikas, velos dzirdet jusu domas par pretcelulita masazhu , vai kada ir taisijusi , intrese tieshi meistaru darbs , nevis pashu pules majas apstaklos .:)
kados salonos esat bijusas , vai uzticetu sho smago darbinju veikt sertificetai masierei , kuras piedava savus pakalpojumus ss.lv utml saitees. piedava maseet ari majas apstaklos ...sanak letak nekaa salona . ko juus domajat , kada pieredze un atsauksmes.....

atvainojos par garumzimem . :)
21.08.2012 17:45 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
vai tad tās iekārtas limfas drenāžai nes uz mājām pie klienta? lasīju, ka ar speciālu iekārtu masāža atbilst 12 h roku masāžai.
21.08.2012 17:48 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Esmu taisījusi un taisu visu ko i aparātu i manuālo. Uzlabojumi ir pavisam reāli, bet nu tik un tā, mana pārliecība nemainās - cīņa ar celulītu ir bizness un kā gan es negribētu, bet savu hormonālo sistēmu es mainīt nevaru, tāpat kā ievērojami ietekmēt šķidruma aizturi organismā.
21.08.2012 17:49 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
man par laimi ir maz estreogēna un vairāk cīņa ar citām problēmām, nevis celulīta. bet vienalga pati dušā vienmēr izmasēju kājas un dibenu ar mašāžas rīku, dažreiz arī veselīgāk ēdu :D un vingroju.
21.08.2012 17:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits