Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu krāsa

 
Reitings 80
Reģ: 20.08.2010
Sveikas! Nezinu ko darīt ar saviem matiem. Nesaprotu ,kas man piestāv ,jo daudzi saka -labāk gaiši, citi -tumši.
Man ir zilas acis, ādas krāsa- vasarā mazliet iedegusi, bet pārsvarā bāla ar sārtiem vaigiem. Dabīgi -Latvijas pelēkā, mazliet gaišāka.
Esmu izmēģinājusi gandrīz visas matu krāsas. Melna, ruda, tumši blonda,riekstu krāsa, kastaņa krāsa, sarkana, šķipsnās(blonda). Vienīgi nav bijusi pavisam blonda, nekad neesmu to mēģinājusi, jo ir bijis bail sabojāt matus no dikti lielas balināšanas. Var vēl minēt ,ka mati ir dabīgi gari līdz nabai un taisni, parasti arī šādi nēsāju.
Kādu salikumu jūs varētu ieteikt pie pabālas, gaišas ādas un zilām acīm?
Bija doma izveidot ko šādu---->
21.08.2012 01:39 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
vari nokrāsot gaiši brūnus ar blondām šķipsnām, bet nevis izteiktām, bet sapludinātām...
21.08.2012 01:44 |
 
Reitings 80
Reģ: 20.08.2010
MEITENĒĒS, iesakiet, iesakiet :)
21.08.2012 02:10 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
latvju pelēkajiem jau parasti labāk gaišie izskatās ar tajām šķipsnām un pēc tam pāriet uz gaišākiem.

21.08.2012 02:39 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Uij, pasai ari ir gaisa ada tikai zaljas acis un pec sevis zinu, ka man nepiestav tumsi bruni.
Njem tadus viegli blondus, kas velk uz gaisi bruniem, to, ko ielika zili rudzi, un viegli izbalini skipsnas, bet ta lai neizlektu acis tas skipsnas un bus labi. Neiesaku nekadus parspileti tumsos tonjus un nedod dievs vel platinblondus, jo tas krasas tikai izcels tavu balumu!
21.08.2012 07:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits