Skaistās lietas...

 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
...sveces vannasistabā, grieztie ziedi vāzē, sajūtu maisiņi.
Cik liela nozīmē maziem, patīkamiem sīkumiem jūsu dzīvē?
20.08.2012 17:29 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Patīk svaigi ziedi istabā, bet tas ir iespējams tikai Latvijas mājās, jo ir liels dārzs.
Ārzemju mājās man ir daudz lielo, resno sveču, foršo notikumu fotogrāfijas, lielā sienas uzlīme, kas atdzīvina baltās sienas, vairāki podiņi orhideju, visi glītos podiņos :)
Vēl patīk glīti galdauti, gultasveļa, sedziņas, groziņi...nu man patīk, lai ir skaisti un omulīgi :))
20.08.2012 22:05 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
O jā, dārgumu lādītes man ir ļoti daudz, dažādu veidu un katrai savs pielietojums :) Tās es varētu pirkt un pirkt, un vienmēr atrastos, ko tur ielikt iekšā. Vēl patīk Svarovski stila statujiņas, visādi mīlīgi eņģelīši, ir vēl porcelāna lellīte ar skaistu "tortes" stila kleitu un lietussargu...
Neesmu īpaši visādu "sūdiņu" mīle (t.i. ne jebko pērku un glabāju), bet tas, kas man patīk, to es labprāt arī glabāju plauktiņos :) Tamborētas sedziņas un tādas audumu salvetītes man gan nepatīk, uzreiz kaut kā asociējas ar dāčām.
20.08.2012 22:10 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Esmu minimālisma piekritēja interjerā. Gribētu dēļu grīdas, gaišas sienas un fotogrāfijas ar sev tuviem cilvēkiem krāsainos rāmīšos. Un lielus logus. Tie būtu lielākie sīkumi, lai es justos labi.
20.08.2012 22:31 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Ļoti liela nozīme šīm lietām ir manā guļamistabā.
*Griezti ziedi vāzē ik pa laikam svaigi. Kā nonīkst, tā jauni :)
*Vēsos vai drūmos vakaros sveces. Citreiz sveces romantikai.
*Spilveni gultā.
*Gaismas ķermeņi. Ne tikai lielā lampa grieztu vidū. Bet arī stāvlampa, un mazā lampiņa. Iededzot katru atsevišķi istaba izskatās savādāka :)
*Nepatīk, ka istabā ir TV, grūti aizmigt.
20.08.2012 22:54 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
liela nozīme. tas palīdz justies omulīgi... :) Lai gan man vislabāk patīk kafijas smarža :)
20.08.2012 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man ir svarīgi sīkumiņi ar nozīmi. Es man šķiet sajuktu prātā, ja man vajadzētu dzīvot sterilā minimālismā bez visiem maniem mīļajiem sīkumiem. Es gan nelieku skapī kaut kādus maisus ar smaržu un neturu puķes vāzēs. Taču, man ļoti patīk ierāmēt fotogrāfijas ar man nozīmīgiem, skaistiem mirkļiem un nolikt redzamās vietās. Tāpat uz plauktiņa stāv šādi tādi suvenīri, kuriem ir atmiņas. Ziemā dedzinu tās sveces - ploškas vakaros. Gribētu garās sveces, bet negribu tajās krāsās, ko veikalos piedāvā. Ne dēļ romantikas dedzinu, bet tad, kad esmu viena un gribu padomāt. Tas dod vajadzīgo noskaņu.
Tas gan laikam neskaitās pie šāda veida sīkumiem, bet noteikti klusināta mūzika. Gribētos vēl orhideju podiņā, bet zinot mani - pēc kāda mēneša noteikti tā puķe nonīktu dēļ nelaistīšanas.
20.08.2012 23:06 |
 
Reitings 14
Reģ: 20.08.2012
pilnīgi nepamanu, sveces tikai kā alternatīvs gaismas avots elektroapgādes traucējumu brīžos, ziedi labāk izskatās dobē, kur tie aug,
nozīme ir vārdam vietā vai nevietā, skatienam, intonācijai, citiem vārdiem jebkurai attieksmes niansei
20.08.2012 23:22 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Pirmkart, man jau ir svarigs gaumigs interjers, lai telpas ir pietiekami gaisas, ir aizkari. Nevaru dzivot tumsas, drumas, aukstas telpas..
Ipasa vieta man ir gulta un ap to, kartiga vela, sveces, velams aromatiskas. Lampina patik, ja ir interesanta, nevis prasta, kadas ellinas vel blakus, smuka konfeksu karba ka jau saldummilei :D
No celojumiem man patik vest gan magnetinus, jo tapat tik biezi nebraukaju apkart, un parejas jau ir praktiskas lietas sevis lutinasanai.
Ta ka pec mana horoskopa stihija ir udens, vannasistaba svarigi, lai nebutu parkrameta. Bet ka man patik ja or tad iedegtas sveces, smarziga sals.
Nepatik ja istabas parkrametas ar suveniriem, kas mani neuzruna. Tadu man ir loti maz. Patik viss minimalisma stila, viss sakartots, kada jauka fotografija ar miloto, gramatu plaukts ar tiesam saistosu lasamvielu, un praktiskas lietas, kas izskatas gaumigi - galvenais vienkarsas! Un ja, pukes! Podinos, jo man skiet ar tam grieztajam lielaka kepa - jasakarto, jamazga vaze, japamaina udens.. a tas kas podinjos, divreiz nedela aplaista un ja kas, sakop!
20.08.2012 23:24 |
 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009
jā, ir liela nozīme,
*obligāti vajag pledu uz dīvāna un kādu dekoratīvo spilvenu,lai var apsēsties un tv paskatīties
*sveces, oj, tās man patīk
*svarīgi arī uz viesistabas galdiņa,lai stāvētu liela liela krūze ar rīta kafiju vai vakarā tēju un krūzes paliktnis,vienkāršs bez nekādiem tekstiem.
*vēl arī stāv rāmīši ar bildēm
*guļamistabā pie gultas arī kādu sveci,kuru iedegt neilgu brītiņu pirms miega,tas kaut kā nomierina, bet vairāk attiecas uz rudens/ziemas mēnešiem
*tagad manu istabu vēl papildinās māsas meitiņas zīmēts zīmējums uz audekla

Patīk Dominikas teiktais par to rudeni.. pilnīgi iedomājos sevi-tieši tādu-rudenī, ar lielu šalli un uggiem., un kādu karstu dzērienu...
20.08.2012 23:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mani loti pozitiivi iespaido kafijas smarza-iipasi tikko uzvaariita!Loti patiik rozu smarza netaalu no manis...ja straadaaju rokdarbu...taadas varbuut pat mezoniigas rozes-nav kaa veikala-visas vienaadas...!Patiik likt vaazee-tas, man arii liekas , zinaamaa meeraa kaut kas, kas saistaas ar dizainu-pieskanot zalumus klaat un likt taa "maakslinieciski nekaartiigi"!Virtuvee noteikti vajag lielu trauku ar daarzeniem un augliem !Taadu lielu kraasainiibu...Tomaati ,gurki,kaads pipars utt!
21.08.2012 00:00 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Citu dzīvokļos parasti man patīk, kā izskatās visādi dekori, bilžu rāmīši, kartiņas, sveces utt., taču savā man labāk patīk minimālisms, kārtīgas, patukšas istabas iespaids. Man ir diezgan maz mēbeļu un tikai uz viena plaukta stāv svečturis, kurā man patīk iededzināt smaržīgās sveces (arī vīraki ļoti patīk), un vēl stāv pāris šāda veida sīkumi. Uz galda man vajag kārtību bez "skaistām lietām", uz sienām nekā nav (vienu brīdi biju domājusi uztaisīt dekoru, ko te viena meitene bija kādreiz ielikusi - taureņus, kas lido no apļa prom kā no Gossip Girl Serēnas istabas, taču sapratu, ka ilglaicīgi tā noteikti negribēšu, tātad līmēt nevar) utt.
21.08.2012 00:03 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Patīk minimālisms un tīrība.
Ļoti traucē un mazina harmonijas sajūtu griezti ziedi vāzē, kas šeit daudzām ļoti patīk, jo parādās "nīkšanas" klātbūtne - manā telpā lēnām mirst ziedi... Sevišķi, ja tie turpat dārzā griezti - taču vārēja tur ārā, dārzā arī rotāties un skaisti izskatīties, kāpēc jāgriež un jānes nonīkt istabā, ja varu iziet laukā un papriecāties? Nekad nesapratīšu.
21.08.2012 00:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Siren-man rozes aug taadaa vietaa,ko redzu loti reti!Viirs iestaadija loti taalu no loga-jaa logs tiesaam liels!Man to smarzu un to rozi patiik izbaudiit!Mums kaadreiz ir taa,ka loti karsts un zieds izplaukst un noviist loti aatri!Ja ienesu telpaa- taa zieda ilgums ir daudz daudz garaaks!
Vispaar interesants izteiciens-"niiksanas klaatbuutne"!Nedzirdeets!
21.08.2012 01:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ienaakot manaa maajaa, cilveekiem noteikti rodaas sajuuta, ka te neviens nedziivo . maajaas nav pilniigi nekaa lieka - pilniigaakais minimalisms un visas mantas vienmeer ir sakaartotas pa skapjiem, pieliekamajiem un atvilkneem, lai puteklji nekraajaas. tikai paaris gleznas un viss. nekaadu vaazju, svecju, galdautu utt.
21.08.2012 01:38 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man ļoti nepatīk suvenīru tipa loriņi. Negribu samelot, bet man liekas, ka man dzīvoklī nekas tāds nestāv. Daži, kas ir, ir iebāzti skapī, prom no acīm :D Arī visādi magnētiņi, smaržu maisiņi utt. nav priekš manis. Neinteresē.
Bet ļoti patīk smaržīgās sveces. Arī vīraki mums ir vairāki veidi. Ziemas garajos vakaros tas ir super, mmmm :)
21.08.2012 08:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits