Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krāsas

 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
Meitenes, vēlot to uzrakstīt un varbūt arī kādai ir tā bijis !?

Atbraucu uz Franciju ar savu matu krāsu no Latvijas. Krāsoju ar to vairākus mēnešus un viss bija kārtībā ar matiem. Beidzās matu krāsa un devos uz veikalu iegādāt jaunu blondo toni, nokrāsoju ar francijā pirkot krāsu trīs reizes... un mati man palika nekādi, šausmīgi sāka lūzt un krist ārā, izskatījās šausmīgi man tie mati, bez copītes nemaz arā no mājas negāju. Tagad nekrāsoju matus jau vairākus mēnešus un viss ir labi.. rezultāts, arī ko uzzināju no vietējiem iedzīvotājiem, kad matu krāsas, kas tiek pārodtas siltākās zemēs, kur cilvēkiem ir tumšā matu krāsa, blondie toņi ir nāvējoši ziemeļnieku matiem...
20.08.2012 17:12 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Es aizmirsu paņemt savu matu krāsu, ko vienmēr lietoju. Drīz vajadzēs krāsot matus un man vispār nav nejausmas, kura matu krāsas firma ir kaut cik laba no tādām, kas pieejamas līdzīgos veikalos kā Drogas.
LV krāsoju ar krāsu, ko pirku frizieru veikalā uz Artilērijas ielas.
Varbūt kāda var ieteikt kādu matu krāsas firmu?
Man gan par laimi nav jākrāso blondi, bet gan brūni mati.
20.08.2012 17:17 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ta varetu but! Es uz Kanadu ari savu krasu no majam nemu. Vnk saki, lai kads atsuta no majam tavejo krasu!
20.08.2012 17:17 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Es pagājušajā vasarā visus 3 mēnešus pa Franciju nodzīvojos, savos blondos matus katru mēnesi uzticēju franču frizierītei, nekādu ļaunumu man tā krāsa nenodarīja. Nezinu,varbūt viņa maniem "ziemeļnieku"matiem nejauca tik stipru konsistenci, bet es biju apmierināta, krāsoju tikai saknes, bet tās neatšķīrās no pārējiem matiem, arī nejutu, ka būtu sabojātas.
Tas varbūt katram individuāli - iespējams, tev sliktāks matu stāvoklis, vairāk bojāti viņi.
20.08.2012 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nez, es nopirku arii blondu parasto drogu tipa kraasu francijaa, kaut kaadu l'oreal vai garnier un neko, viss bumbaas, ne luuzt ne kas. ko tad tu tieshi pirki?
20.08.2012 18:07 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
arī pirku loreal, bet man mati pašai ir ļoti plāni un tā krāsa sāka noēst matus. Noteikti domāju , meitenēm kurām ir mats biezs, nekādas problēmas neizraisīs
20.08.2012 18:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits