Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jusu iktdiena!? Kada ta ir?

 
Reitings 218
Reģ: 10.08.2012
Kada ir jusu darba diena?
Ar ko jus nodarbojaties?
Un vai tas ir tas,ko jus pasas velaties?

Es sobrid stradaju NL par auklit!
Sodien tiiru maju un domaju, mmm kaut atrak pabeigtu un tiktu ara baseina!
Bet ta mana ikdiena sakas 7:30 piecelos, izeju no izstabas, apsezos pie TV baudu apelsinu sulu! Pectam pavingroju,palasu zinas seit un kad mans auklejamais ir pamodies saku nodarboties ar vinu!
Spelejamies ara baseina, vai pa ieksu!
Vakara uz 18:00 pagatavoju vakarinas, ar gimeni kopa paedu un pectam, sezu izstaba, jo te nav ko citu dariit, es dziivoju laukos :(
Un brivdienas, braucu pie sava drauga, kurs dzivo 70km no maniim!
A bet no rita 6sestdienas braucu tirit maju, vienu (ka saka papildus piepelnities). Bet laikam driiz atteiksos no sis piepelnas, jo nespeju brivdienas nemaz atpusties, emsu tik nogurusi!

Sis pavisam nav mans sapnu darbs, es nespeju nosedet majas, lab tagad ir vasara, vel ara var k-ko padariit, bet es iedomajos,kad bus ziema :o es nojugsos!
Es veletos darbu kur no ritiem varetu skaisti sgerbties un but cilvekos! :)
Un but kopa ar savu suniiti, ko diemzel, man nacas atstat Latvija pie mammas :(
20.08.2012 13:45 |
 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Nevaru aprakstīt savu ikdienu!
Katru dienu/vakaru tā ir savādāka,mainās:D
20.08.2012 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Mana ikdiena-ceļos agri uz darbu, līdz 17iem parasti darbs, pēc tam kā kuru dienu-tiekos ar draugiem, eju mājās vienkārši atpūsties, eju uz teātri, kono vai vēl kur, sportoju.
Bet gribētu atrast sev stabilu nodarbošanos, kaut kādas nodarbības :)
20.08.2012 14:21 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
man arii ikdiena ir katru reizi savaadaaka. Bet celjos ap 5 00 no riita, skrienu, vingroju, tas peec garastaavoklja, gatavoju brokastis baudu tas kopiigi ar viiru, zinjas, grafiki fonaa :D Balkons man ir skaisti iekaartots balkons un shajaa karstumaa iipashi jaakopj ir gan riitos, gan vakaros, tad es arii uzmetu dienas plaanu. Pa briitinjas paskatos, kas sheit labs vai pinterest, esmu inlove pinterest saitaa. Iepirkshanaas, maaciishanaas, tagad apdomaaju pa vakariem divas reizes nedeeljaa ar viiru iet uz salsas kursiem, gatavoju eest, tiekos ar draudzeneem.. reizeem visu pat nevar paspeet izdariit kas praataa, patiik dekupeet un apstraadaat antiikas lietas oo un tad ir dienas, kad dodos kalnos , fotografeet, tas ir forshi, ar viiru pa vakariem arii dodamies garaas pastaigaas, patiik stagaat, patiik kopiigi pat gatavot, lasiit gramatas un skatiities kino.. tas viss viss veido to ikdienu. Veel 100 un viena lieta, bet to visu taa uz klishkj nevar atcereeties :)
20.08.2012 14:25 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
ikdiena paiet skrienot- rīts sākas 6-os- duša, kafija un uz darbu, darbadiena ir līdz 17-iem, tad +/- stundai lai būtu mājās un tad jau vienmēr kaut kas tiek izdomāts, protams vakariņas tiek gatavotas, pēc tam vai nu ar mašīnu vai riteni tiek braukts kaut kur...

reizēm ir tā, ka gribas vienkārši nobraukāt degvielu bez īpašām vajadzībās.. :D īsāk sakot pavizināties, tad tā arī notiek... :D vakars beidzies... :D
20.08.2012 14:26 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
gadās jau visādi,bet nu lielākoties
darba dienās :)
ceļos 7;30
sataisos un niķīga braucu uz darbu
ierodos darbā uz 9iem
rīta tēja, pamazām sāku savu dienu.

13os pusdienas

18os beidzu darbu.
tad seko kādas vakariņas,kino,pastaiga,veikali utml

vakarā mazgāju matus,salieku drēbes rītam,čatiņš ar manām meitenēm un tad jau 23-24 eju gulēt :)
20.08.2012 14:36 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mana ikdiena ir garlaicīga... lai gan esmu darbā un itkā cilvēkos... vienalga diezgan garlaicīgi un darbā visu dienu nosēžu cosmo utt.

Rīts sākas 6.00 pieceļos, nomazgājos', apģērbjos. Jāģērbjas officiāli, tāpēc norītiemk ir grūti, ko izdomāt, lai būtu lietišķi... tas besī, bet esmu strādājusi, kur jāvelk forma un tad jau labāk pamocīties no rīta, nekā formu vilkt...

7.30 vedu bērnu uz dārziņu

8.30 esmu darbā un sāku sēdēt pie nete.. pieņemu apmeklētējus kuri pa retam ienāk un sēžu pie kompīša, līdz pat 17.00

tad braucu mājās esmu nereāli pārgurusi no tās sēdēšanas... nopietni vairāk nekā kad bija darbs uz kājām un vienā skriešanā...

vasaras vakaros pēc darba braukājos ar riteni gar jūru, vai ar skritulenēm... ar bērnu ejam peldēties utt. vasarīgās aktivitātes.

Ziemā, kamēr nav sniegs un sals ir totāla garlaicība, kad piesalst tā kārtīgi ejam slidot...
20.08.2012 14:43 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Mana ikdiena ir ikdienišķa.
20.08.2012 14:44 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
rīti sākas vienādi, vakari beidzas dažādi :D

ceļos un veļos ap 8, ap pus9 uz darbu. no 9-17.30 darbs, tad mājas, draugi, iziešanas utt. nu pēc kārtas īsti nekad nav divas vienādas dienas :)
20.08.2012 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Varētu teikt, ka pagalam garlaicīga:( Ja tajā dienā ir darbs, ceļos pēc 6, sēžos vilcienā, 8.30. esmu darbā, tur ne vienmēr ir, ko darīt :D
Pēc 17.00 dodos ārā no darbā, tad ir neiztrūkstošs gājiens uz veikalu un vakariņu pirkšana. Ap 7 vakarā esmu mājās, gatavoju ēst. Ja ir spēks un vēlme, izbraucu ar riteni, ja nē, tad palasu grāmatu vai nosēžu internetā un tad jau ap 23 gulēt.
20.08.2012 15:03 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Manas dienas ir taadas,kaadas es pati vinjas izveidoju. Celjos ap 9:00,kad viiirs iet uz darbu, tad paeedu.tad vaartos pa gultu...salieku somu,braucu uz plud,ali,palasu graamat tur,pasauljojos,papeldos,ieeju kaadaa veicii, braucu maajaas,taisu vakarinjas,seerfoju netaa,skatos 17 seriaalus, sagaidu viiru,un tad mees ar draugiem pie dabas bbq vai kino,vai pie radiem ciemos. Vai vnk luuram tv. Vai peldeet braucam.... Diezgan vienmuljas taas dienas...pakopju savus tomaatus uz balkona... Tuuliit atkal saaksies franchu valodas kursi.... Ceru driizumaa darbinju atrast.
20.08.2012 15:06 |
 
Reitings 430
Reģ: 16.08.2012
Ceļos ap 7 katru rītu. 8:30 dodos uz darbu. Līdz 18:00 esmu darbā. Pēc tam dodos mājās - gatavoju ēst, kārtoju dzīvokli utt. Darba dienas nav sevišķi aizraujošas, jo nogurstam abi ar draugu darbos. Brīvdienās dodamies viskaut kur - uz akvaparku, kaut kur ārpus Rīgas, ciemos pie radiem, draugiem utt.
20.08.2012 15:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es dienu, lai arī pavadītu darbā un pēc tam mājās, neko aktīvu nedarot, nekad nenosauktu par garlaicīgu.
Lai arī ir situācijas, kad meklēju ko padarīt, jo īsti nav ko, tā nav īsti garlaicība, vismaz manā uztverē.
Viss ir galvā un skatījumā uz notiekošo.
20.08.2012 15:20 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Mana diena sākas 6.30, vispirms krāsojos, tad ēdu brokastis un skatos ziņas. Sēžos mašīnā un braucu uz darbu, visu ceļu pļāpāju ar vīrieti pa telefonu, tas mums tāds rīta rituāls iegājies. 8.20 esmu darbiņā, strādāju līdz 17.00. Pēc darba parasti ir treniņš vai arī kādas skaistumkopšanas procedūras (nagi, skropstas, solārijs). Pēc treniņa esmu mājās ap 20.00, tad cīnos ap ēst gatavošanu jeb vienkārši mācos taisīt ēst. Pašā vakarā vienkārši atpūšos, paskatos tv, pasēžu internetā, ikvakara telefona vai skype sarunas ar vīrieti, nu kaut kā tā diena paiet. Esmu laimīga, jo daru to, kas man patīk un uz darbu braucu ar prieku. Gaidu septembri, jo tad atsāksies augstskola, tas gan būs tikai 2x mēnesī, bet tik un tā kādas izmaiņas. Protams viss ir savādāk, kad draugs ir mājās, tad mēs izdomājam visādas spontānas lietas, nakts vidū aizbraucam uz Saulkrastiem gar jūru pastaigāt vai lietainā dienā mājās cepam piparkūkas, kopā ejam uz treniņiem, kino, kafejnīcām. Tad ir daaaaudz foršāk. (l)
20.08.2012 15:47 |
 
Reitings 134
Reģ: 13.08.2012
man diena sākas 6:40, pieceļos sataisos uz darbu, uztaisu ātrās brokastis draugam, pirms iešanas ārā no mājas pamodinu viņu, 7:25 kāpju mašīnā un braucu uz darbu, 7:50, esmu darbā un mana ikdiena var sākties...darbs interesants, strādāju par biroja administratori tikai vīriešu kolektīvā (vairāk nekā 30mit)...12:00 pusdienu pārtraukums, sēžos mašīnā un braucu pusdienot, pirms 1niem esmu atpakaļ darbā, 17:00 braucu mājās, 17:30, esmu mājās, pārģērbjos, un gatavoju vakariņas, kad vakariņas gatavas, paēdu un tad sāku veltīt laiku sev, pedikīrs, manikīrs, pasēdēšana pie pc, sakārtoju drēbes nākamajai dienai, nomazgājos un ap 23:00 eju gulēt...
20.08.2012 16:16 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
man ir tā, ka vakarā vispār neceļas roka lai piesēstos pie datora.. visu dienu darbā nosēžu blenžot monitorā, un vakarā atradīšu da jeb ko ko darīt, lai tik nesēštos aiz garlaicības pie datora. Pēdējā laikā topā ir garas pastaigas, pa centru, gar jūru utt... vismaz 5km nostaigāt:)
20.08.2012 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 2725
Reģ: 29.01.2009
Darbadienās:
ceļos 8:00 (ja no rīta eju dušā), vai 8:30, kad biju dušā iepriekšējā vakarā.
Brokastoju līdz pl.9
Cacojos līdz pl.9:20
Eju ārā no mājās 9:25 :D

Darbā esmu 15 min. pirms 10.

Vakarā esmu mājās 21:16 :D Un tad jau ieeju dušā, paskatos seriālus, pavakariņoju, dodos gulēt (ar vai bez vīrieša :D)

Brīvidenās pamostos, kad nu pamostos, un tad kā kuru reizi ko gribās. Dažreiz noguļu pa gultu ar laptopu klēpī visu dienu, dažreiz 8njos esmu augšā, esmu kopā ar draugu un viņa dēliem un tieku gulēt tikai ap 1niem naktī, vai arī kā šodien, piemēram, 10 pamodāmies ar draugu, devāmies šopingot pēc pārtikas, skrituļot uz Uzvaras parku un tagad gatavosim vēlās pusdienas...vakarā filma, čubināšanās, miegs. Rīt uz darbu (
20.08.2012 16:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mana dziive daudzaam liktos loti garlaiciiga,jo briivdienaas loti reti satiekos ar cilveekiem!Laikam darbaa esmu "izpumpeeta"!
Vienmeer celos loti agri-ap 5-6am!Esmu noteikti riita cilveeks!Riits saakas Cosmo!:)
Tagad jaastraadaa kaads laiks no riitiem-tas noziimee jaacelas 4am un darbaa jaabuut peec 5am!
Patiik pavadiit dienas nogali ar viiru!Patiik paarunaat muusu plaanus utt!
Esmu loti radoss cilveeks!Taapeec lielu dienas dalu loti daudz daru kaut ko ar rokaam-suju ,taisu kaut ko -jaunu somu utt,gleznoju!Patiik arii daarza darbi,bet ne 8st!:DVairaakas stundas no vietas varu gleznot un izsuut!
Garlaiciigi nekad nav bijis!Man ir loti gruuti saprast,ka taa var buut?
20.08.2012 18:51 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Ceļos, paskrienu krosiņu ar savu suni, uztaisu presītes, eju dušā, taisu brokastis, kopā ar suņuku pabrokastojam :) Taisos uz darbu, braucu uz darbu :D pastrādāju, braucu mājās :D uztaisu ēst, ar suņuku paēdam :) tad kāda draudzene atbrauc ciemos, vai braucu uz centru, vai aizeju uz kādu randiņu, daru to, kas vien ienāk prātā. Vakarā, protams, pastaiga gar jūru, ja sanāk laiks kko pamācos, palasu skolai. Eju gulēt. Protams, tam visam pa vidu visādi sīkumi, bet man patīk sava ikdiena :)
25.08.2012 10:13 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Ceļos ap 8iem, varu pagulēt pusstundiņu ilgā nekā vīrietis, kurš jau tad ir darbā :)
mazliet pēc 8iem jau eju ārā no mājām, brokastoju darbā jeb kaut ko uzkožu drīzāk,
9:00 esmu darbā un tad līz 17:00 strādāju
pēc 18tiem esmu mājās un tad ir vai nu atpūta, vai paēšana mājās vai ārpus tām, mājas darbi vai varbūt kaut kur vienkārši aizbraucam... ap 24iem atkal jau ir miegs un gulta... :)

Sākot ar 3.09.būs no 18tiem līdz 22iem mācības visas darba dienas.. :)
27.08.2012 16:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits