Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko izvēlētos jūs?

 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
--- vīrieti un dzīvi laukos,pārticību finansiālā ziņā,bērnu audzināšanu,sievišķīgos lauku darbus,nodošanos saviem hobijiem,mājsaimnieces dzīvi, bet daļēji aizmirst par "glaunām drēbēm,kurpēm un to izmantošanu",ja neskaita reizes,kad aizbrauc uz tuvāko pilsētu

--- vīrieti un dzīvi pilsētā,strādāt,pierast pie tā,ka nauda jātērē šur un tur un vajadzību daudz līdz ar to nekāds spožais finansiālais stāvoklis,nevar atļauties sēdēt mājās ar bērnu,steigpilni rīti,vakari ar nogurumu


??
16.08.2012 16:08 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es laukos sajuktu prātā. Kā vientuļniecei-melanholiķei man nevajag kontaktēties ar cilvēkiem, taču man patīk, ja tie ir apkārt. Mājās varu četrās sienās paslēpties, ja nevēlos nevienu redzēt, bet izejot ārā gribu redzēt burzmu. To es saņemu pilsētā. Pie tam, man pat Rīga šķiet daudz par mazu, gribētos dzīvot milzīgā pilsētā, tādā kā Ņujorka, kur pat naktīs uz ielām netrūkst cilvēku. Un ko nozīmē tā piebilde par finansiālo stāvokli? Vai tad visu dzīvi vienā darbā ar vienādu algu sēdēsi? Situāciju taču var uzlabot, nav tā, ka kaut kas ir nolemts uz mūžiem. Pie tam, katram pašam sevi labāk jāpazīst. Mani hobiji nekādos laukos nav realizējami.
17.08.2012 00:31 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
1. variants, ja vien tie nav ļoooooti dziļi lauki :)
17.08.2012 00:05 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Dzīve pilsētā, bet neviens no Taviem piedāvātajiem variantiem.
17.08.2012 00:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
noteikti laukus. jo lielaaka pilseeta, jo lielaaku nepatiku man rada. ljoti slikti panesu troksnjus un pilseetaa man vienmeer ir sajuuta, ka nav ko elpot.
16.08.2012 23:57 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Man nav nekādu simpātiju pret pilsētas kņadu. Ko man īsti sniedz pilsēta? Piesārņotu gaisu, satiksmes sastrēgumus, steigu, iepirkšanās, izklaides un darba iespējas, tik daudz laika tiek zaudēts, lai vienkārši nokļūtu no viena punkta līdz otram, sevišķi sabiedriskajā. Pilsētā man ir sajūta, ka man bezjēgā tiek atņemts laiks. Nesaprotu meitenes, kuras katru dienu (bieži ar vienām un tām pašām) draudzenēm staigā pa kafejnīcām un veikaliem... Es to laiku labāk izmantotu sevis pilnveidošanai, "ģimenes pavardam", savas zemes kopšanai (te es nedomāju milzīgus kartupeļu laukus). Vispār šķiet svarīgi atrast savu vietu, zemi, kurai pieķerties. Es NESPĒJU iedomāties, ka varētu nodzīvot dzīvi kādā Rīgas dzīvokli...
Nevaru atrast neko tādu, kā man pietrūktu, ikdienā dzīvojot mazpilsētā, piepilsētā vai pat laukos.

Varbūt tā pilsētas kņada rada tādu dzīvīguma sajūtu, ka viss notiek! Bet es daudz dzīvīgāk jūtos svaigā gaisā, plašumos, pie dabas. Pilsēta mani nomāc, un arī Vecrīgas nakts dzīve neliekas nemaz tik forša.
16.08.2012 23:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas ,ka ir taads posms cilveeka dziivee,ka negribas vairs to piepiipeeto gaisu,skalo muuziku utt...!Puteklus pilseetas ielaas!Man taa iisti to nav gribeejies nekad!Man laikam vienmer ir patikusi lauki!Vienmeer ir patikusi lopu smarza-tikko izslaukts piens:) uttEsmu straadajusi ar goviim vasaras briivlaikos!:)Mums te daudzi cilveeki tur zirgus-loti daargs prieks,bet tas laikam ir atkal kaut kas taads iipas-sirdij!:)
Man vienmeer ir patikusisi skaisti kruumi apkaart ,auglu koki ,dobes ,kuraas aug kaut kas ,ko var izmantot vakariinaam utt!Tos laukus noteikti var uztaisiit kaa DIO ieliktajaas bildees (manaa diskusija)!
Laikam taa ir-mees jau pasas veidojam to dziivi ,sapni ,apkaart sev!Katram ,protams, sava sapratne ,kaa veelas dziivot veseliigi ,harmonijaa ar visu!:)
16.08.2012 20:35 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu freya. Svaīgākais, lai vīrietis ir riktīgais.
Bet ja jāizvēlas, tad neviens variants īsti. Pilsētu man vajag, nevaru bez tās. Bet bērnus Rīgā negribētu audzināt. Gribu, lai bērniem ir pagalms, kur izskrieties un vieta, kur iemācīties braukt ar riteni un nav gluži jābrauc uz Mežaparku, lai to darītu :D Respektīvi pieRīga man būtu ideāla ar noteikumu, ka ir savs auto.
Un ja lauki, tad dobes negribētu. Kādu puķīti un pa vidu dillīti varētu, bet ne kartupeļu laukus un tomātu siltumnīcas :D
16.08.2012 20:24 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
Lauki galīgi nav mans... Bet otrais variants man šķiet nepareizs, kāpēc gan pilsētā būtu slikts finansiālais stāvoklis uzreiz un viss tik ļoti drūmi? Vispār es negribētu dzīvot pašā centrā, bet nostāk, mājās, kur varu iziet atpūsties ārā. Bet nu lauku darbi mani neuzrunā :D
16.08.2012 20:23 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, Emanuellei taisnība, ka mūsdienās tādi Jaunsudrabiņa lauki reti kur vairs sastopami. Tādi lauki drīzāk ir pārvērtušies zemnieku saimniecībās, kur saimnieko ne viens cilvēks vien.
Es noteikti gribu dzīvot ārpus pilsētas, jo mani neuzrunā ne klubi, ne dirnēšanas kafejnīcās, esmu izteikta klusummīle, neciešu masu pasākumus un kņadu. Uz kino aizeju reizi pusgadā. Satikties ar draugiem reizi mēnesī vai divos man jau ir gana daudz (nu labi, varbūt gribētos drusku biežāk), un tik bieži uz pilsētu jau nu varētu atbraukt.
Vispār svarīgi, ko vīrietis dara - vai strādā turpat "laukos", vai ir kādos izbraukumos.
Bet bērnus noteikti gribētu audzināt ārpus pilsētas mūriem.
16.08.2012 20:13 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Izvēlētos nevis pilsētu vai laukus, bet izvēlētos to vīrieti, kas tuvāks sirdij! Ar mīļoto cilvēku var dzīvot kaut baržā kanālmalā!
16.08.2012 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
viennozīmīgi laukus, bet lai pilsēta tuvu un ir sava mašīna un tiesības, bet bez lieliem dārziem - nu tā kā man tagad ir :D
16.08.2012 19:37 |
 
Reitings 168
Reģ: 08.03.2009
man ļoti patīk lauki,klusums,daba. kad man būs pašai laukos māja,tad man būs daudz kaķu :)
16.08.2012 19:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vel domaaju-man nekas nebuutu pretii arii tureet tos lopinus,bet tad es noteikti nemtu paliigus-tas buutu tiesi no Jaunsudrabina!:D
Vienkaarsi ir cilveeki ,kuri nevar savu dziivi iedomaaties bez burzmas apkaart...!Viniem vajag to dziiviibu ,to knadu...!Es vienmeer esmu loti labi jutusies klusumaa!:)Varbuut taapeec,ka darbs ar cilveekiem-visu laiku nemitiiga runaasana utt!
16.08.2012 19:26 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Tā kā esmu uzaugusi laukos, pilsētas dzīvi ikdienā izturēt nevaru. Esmu augusi klusumā un plašumā, pilsētā tā nav. Bet nu mana lauku dzīve nemaz neasociējas ar lopiem un ravēšanu vien, tā gan es negribu dzīvot! Mana "lauku" idille- skaista māja, dažas puķudobes, savs neliels dārziņš, skaists mauriņš, plašums, pļavas, meži apkārt, tuvākie kaimiņi puskilometra attālumā. Tā lūk.
16.08.2012 19:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Harmony-es arii visu laiku briinos,ka meiteneem lauki ir kaut kas taads,kaa "vientula sala"!:)Es redzeeju nesen savus "laukus"!Mana radiniece izskatiijaas moderna ,veseliiga sieviete,kurai vareeja dot daudz mazak gadu ,kaa ir!Loti kopta un simpaatiska savaa skaistajaa savruupmaajaa!
Es domaaju ,ka muusu dienaas tie lauki vairs nav taadi ,ka aprakstiija Jaunsudrabins!:D
16.08.2012 19:19 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Pilsēta.
Nejūtu sevī aicinājumu dienas pavadīt raujoties dārza un kūts(ja tāda ir) darbos. Man nav nekas pret to visu, kad aizbraucu savus vecvecākus apciemot un vajag viņiem palīdzēt, taču padarīt to visu par savu ikdienu man nav nekādas vēlēšanās.
Turklāt, ar laiku mani tas sāktu nomākt - ne vairs spontāni varētu draudzenes satikt, ne aiziet uz kino vai kafejnīcu, kad ienāk prātā. To vien tikai redzētu, kā māju, dārzu un varbūt brīvdienās tuvāko pilsētu.
16.08.2012 19:18 |
 
Reitings 168
Reģ: 08.03.2009
es noteikti izvēlētos laukus :)
16.08.2012 19:13 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Mani pilsēta nekad nav saistījusi, visa tā steiga, stress, tas tiešām nav man. Bet tādi izteikti lauku darbi katru dienu arī nav man. Vēlāk savu dzīvi redzu tikai ārpus pilsētas.
16.08.2012 18:30 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.05.2010
Tur, kur manai ģimenei būtu vieglāk realizēties, vīram konforts un mazāk stresa, bērniem labāki apstākļi izaugt veseliem un labi audzinātiem.
Nav jau svarīgi, kur dzīvot....galvenais, lai ir blakus tie, kurus mīli...un dalītes ar viņiem savā laimē, viss pāreijais nāk komplektā ar iekšējo harmoniju:)

Lauki jau nav bedre, arī tur ir iespējams attistīt hobijus, var uzsākt ko jaunu, atrast jaunus draugus un rīkot saviesīgus vakarus, pie sevis mājās, lai būtu iemesls uzvilkt tās jaunās kurpes un kleitu:))
16.08.2012 18:29 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
pilsētā, bet ne tāds modelis, kā Tu aprakstīji.
16.08.2012 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits