Un tagad padomājat, vai tomēr jums ir tik slikti vīrieši? :D

 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Būtu vēl smieklīgāk, ja tas nebūtu tik skumji, bet šorīt uzdūros kādam rakstam internetā.

http://www.mammamuntetiem.lv/forum/901/stastu-konkurs-par-tetviem-grutniecibas-laika/page/1/\

Mums visām kaut kas pietrūks attiecībās, bet nu šeit man tā šķiet pietrūkst viss, kas vien var pietrūkt..
16.08.2012 10:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu katrs pasists, bet tikai uz savu puisi. meitene kā jau vidējais standarts- 3 bērni, aiziet nevaru, mīlu, naudas nav, citai arī neatdošu. nu tas, ka var palīdzēt dārza darbos, ja dzīvo pie vecākiem, tas jā, bet ne jau kad esi stāvoklī jau kurā mēnesī, bet tā veļas mazgāšana ar rokām ir vsp kkas unikāls :D esmu mazgājusi ar rokām veļu, kad nebija citu iespēju, bet ne jau to padarīt kā dzīvesveidu .. izlaists sliņķis tas vīrietis, tēva roku viņam šķiet daudz vairāk vajadzēja. vai arī vēl pastāv iespēja, ka īsti normāls viņš nav..iespējams, ka kāda psiholoģiska kaite viņam ir..
Less-nestrādājošās sievietēs nav jāklausās vispār?
16.08.2012 14:18 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Nabaga vīrietis :) Bet tiešām sievietes grūtniecības laikā var palikt nežēlīgas histēriķes un gib lai visu vīrietis
16.08.2012 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 6217
Reģ: 01.04.2009
Domāju, pilnīgi reāls stāsts. Ir tādi vīrieši, kas tā dzīvo un paši uzskata, ka viss taču ir kārtībā. Parasti no saviem vecākiem redzējuši šādu attiecību modeli un savādāk nemaz neprot dzīvot.
16.08.2012 14:32 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu sieviete jau ar nav bez vainas, histērijas nevienam nepatīk
16.08.2012 14:34 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Pats izklausās pēc kartupeļa, un ome ar laikam šim laba. :D
Meitenes mazliet žēl, mazliet pašas izvēle un galu galā sapratu ka pirms tai ar viņai nekas labāk nebija.
Pilnīgs murgs tas stāsts, cerams, ka izdomājums.
16.08.2012 14:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kur tur vīrietis? Bērns. Un tā atvainojos zoss no tāda dzemdē 3 bērnus. Sviests.
16.08.2012 14:41 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Es nesaprotu, diskusijas autore ielika šo rakstu ar domu, ka tā sieviete pie visa vainīga?
Es personīgi tur nekādas histērijas rakstā neredzēju. Histērijas man pašai nepatīk, īpaši visādas muļķīgas iegribas, taču arī tās es tur neredzēju - man šķiet pašsaprotami, ka esot stāvoklī gribās lai vīrietis piedalās tajā visā procesā vairāk, kā arī piemēram lūgums aizvest uz mācībām - a ja nu viņai tiešām slikti paliek? Tad kāda jēga vispār no attiecībām, ja daži cilvēki negrib rūpēties par otru vajadzības gadījumā?
Man šķiet, ka visa raksta pērle ir šis teksts "Es pēc darb brīvajās dienās mīlēju ņemties ar mašīnām,mans hobijs,viņa gribēja iznīdētr manu hobiju censdamās aizvilkt mani uz kino,kafūzi vai nedod Dievs uz kādu klubu.Protams,negāju,pietiek ka vakaros kopā teļļuku skatījāmies un ēdām.". Paēst un paskatīties TV ir tiešām sasodīti interesanta izklaide. Ja tas vecis pat tik daudz nesaprot, tad varu iedomāties kā bija visās pārējās situācijās. :)
16.08.2012 14:42 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Rudenī liku viņai pārvākties pie manis



Un vēlāk ko vēl ņaud. Ar čuguna pannu tādam.
16.08.2012 14:42 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ā, nē, diskusijas autore laikam tomēr nelika ar šādu domu, pārlasījos virsrakstā, pardon. :)
16.08.2012 14:43 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Dzīvojot pie manis viņa turpināja mācīties mājās viss bija kārtīgs un labi gatavoja,vienīgais, ka šai kaprīzes bija kas kaitināja.Es pēc darb brīvajās dienās mīlēju ņemties ar mašīnām,mans hobijs,viņa gribēja iznīdētr manu hobiju censdamās aizvilkt mani uz kino,kafūzi vai nedod Dievs uz kādu klubu.Protams,negāju,pietiek ka vakaros kopā teļļuku skatījāmies un ēdām.Pēc neilga laika viņa palika stāvoklī.Kad man to pateica,protams,ok,labi, kad piedzims tad priecāšos, a šai atkal niķis, nez ko gaidījusi, puķes, piemēram.Gaidījusi no manis nez kādu saj;ūsmu.J ajau jāsajūsminās, ka sievietei notiek dabiski procesi,tad jau jāpriecājās ka es izpildu šos procesus.



Nu ir pilnīgs dalbajobs. Es ar savu rakisturu vai nu aborts, ja par vēlu ietu prom . Kaut ka viena izcinitos.
16.08.2012 14:44 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ai, bet tomēr nevaru nepiebilst, ka lielākoties tie tizlie vīrieši tādi ir no pašu attiecību sākuma. Es nezinu kādas rozā brilles dažas velk un vēlāk veido diskusijas tepat cosmo.lv "viņš dzer, negrib strādāt, nerūpējas par bērnu, bla bla bla", vai vēl trakāk "viņš iesita man", ja parasti normālam cilvēkam no malas viss uzreiz ir skaidrs. Manas draudzenes radiniece, būdama inteliģenta sieviete ar veiksmīgu karjeru starp tikpat inteliģentiem pielūdzējiem, galu galā sapinās ar pilnīgu idiņu, kuram ir 9. klašu izglītība un vienīgās izklaides dzīvē - tusiņi, tagad čīkst, ka viņš tāds un šitāds pēc bērna piedzimšanas. Nu come on, ja runā, ka sievietes piebur, tad šajā gadījumā šķiet, ka tie vīrieši piebur normālas sievietes, kuras pēc pāris gadiem pēkšņi redz, ka nav gluži tā, kā gribētos lai ir.

Vārdu sakot, pilnībā piekrītu šim Kumeliņa teiktajam
Tā ir, ka jau sākumā nevērtē vīrieša īpašības un izturēšanos ikdienā, bet paļaujās uz skaistās mīlestības ilūziju un vēl dzemdē bērnus. Traki, ka cilvēki nedomā ar ko saejās. Tāpat arī meičas, kas sūdžas par puišiem/ vīriem iedzērājiem un baigajiem tusētājiem... Pašas tusiņos sapazinušās, taču būtu bijis jāredz, kas tas par putnu. Dzīvs piemērs, ka vīrieši nemainās!
16.08.2012 14:49 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Par mūžseno textu, ka vīrieši nemainās, esmu gatavs argumentēt mūžību! Esmu pieredzējis vairākkārt savā dzīvē, ka mani paziņas, draugi, ģimenes locekļi un arī es, kas ir vīrieša kārtas, mainās sievietes dēļ. Vienkārši ne visas sievietes ir "liktenīgās" un ne visu dēļ tā notiek .. bet notiek! Katram vīrietim vismaz 1-2 reizes viņa mūžā.
Par tēmu "Jā, tāds es esmu" var diskutēt arī mūžibu .. bet kāpēc Tu tāds esi? - Jo cilvēki, kas bija Tev apkārt, izveidoja Tevi ietekmējot pozitīvā vai negatīvā veidā. Cilvēks - sociāla būtne - iespundē viņu 4 sienās no dzimšanas un viņš pat runāt neiemācīsies, ja nekontaktēsies ar sev līdzīgiem .. SOciālā vide ir tā, kas mūs izveido, citādi esam vienkārši dzīvnieki ..
16.08.2012 16:05 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Ok, cilvēks ir kāds ir, šajā gadījumā šis vīrietis.
Bet pastāstiet, kā gudra sieviete var uzķerties uz tādu? Neticu, ka sākumā viņa untumi nebija redzami kaut caur rozā brillēm.
16.08.2012 16:13 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Esmu pieredzējis vairākkārt savā dzīvē, ka mani paziņas, draugi, ģimenes locekļi un arī es, kas ir vīrieša kārtas, mainās sievietes dēļ. Vienkārši ne visas sievietes ir "liktenīgās" un ne visu dēļ tā notiek .. bet notiek! Katram vīrietim vismaz 1-2 reizes viņa mūžā.


Jā, piekrītu.
Ir jābūt īstajiem cilvēkiem viens otram, lai mainītos.
Manis pašas attiecības ir īsts piemērs tam!
16.08.2012 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Protams, nevaram zināt, kāda tā sieviete, bet vecis par sevi atstāja kretīnisku iespaidu. Tādam ar slapju lupatu pa seju sadot un atstāt garāžā ne tikai brīvdienās.
16.08.2012 16:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Fashiona- varbūt viņai bija kompleksi un citu vnk nevarēja dabūt.varbūt viņai apnika ar draudzeni dzīvot kopā un cerēja, ka šis vīrietis kādreiz dzīvē mainīsies. dažreiz gadās tā, ka tad, kad cilvēki sāk dzīvot kopā tad parādās pavisam cita seja. bet nu jā es neticu, ka pilnīgi neko šī sieviete neredzēja, kāds ir viņas topošais vīrs.
Piekrītu apgalvojumam, ka cilvēks izaug tāds, kāda sociālā vide ir apkārt, lai gan ne vienmēr..
16.08.2012 16:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits