Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iespēja mazdrusciņ piepelnīties.

 
Reitings 2
Reģ: 14.08.2012
Čau, meitenes!

Piedāvāju iespēju nopelnīt ~4-7Ls dienā.
Darbs ar internetu, vajadzīgas vismaz minimālas angļu valodas zināšanas.
Nekādas investīcijas nav nepieciešamas. Bagāta nekļūsi, bet arī nabagāka ne :)
Intereses gadījumā atsaukties uz [email protected]
14.08.2012 23:44 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.08.2012
nu vispār jau varu iemest arī tepat aprakstu, ja slinkums rakstīt uz e-pastu un tomēr ieinteresē :)



Pirms gadiem 3 biju reģistrējusies saitā, kuras būtība bija- saņem peļņu par klikšķināšanu uz reklāmām.
Peļņa- 4 centi dienā. Smieklīgi? Man arī tā likās, tādēļ metu šim pasākumam mieru.
Šovasar gadījās atkal ielūkoties tajā pašā saitā (un vēl dažos), kur uzradusies jauna pelnīšanas iespēja- ‘’Tasks’’. Šo piedāvājumu nodrošina nu jau pasaulē atzīta kompānija Crowdflower- dažādas datu apstrādes kompānijas, kurām rezultātu iegūšanai vajadzīgs dzīvais darbaspēks, nodod darba piedāvājumus Crowdflower, un tas tālāk- saitam, kurā var pelnīt.
Ar tāskiem (latviskošu tos šādi) var nopelnīt 3-12 centus par katru izdarīto darbiņu (no sākuma aizņems vairāk laika, bet kad piešaujas, tad minūtes 3-4). Galvenais- kārtīgi izlasīt tāsku pildīšanas noteikumus un nehaltūrēt, jo kompānija dažkārt iedod darbiņu uz kuru tai atbilde jau zināma, lai pārbaudītu vai Tu nešmaucies ;)
Tāski parasti parādās nedēļas pirmajās dienas (to ir tūkstošiem), tad pa nedēļu palēnām izsīkst, jo tauta tos ir atzinusi par labu peļņas avotu, un nākamajā nedēļā atkal atjaunojas.
Tātad- kas Tev jādara? Ja Tev vēl nav paypal konts, izveido to www.paypal.com, lai varētu pārskiatīt savu peļņu,un reģistrējies šajā linkā- http://www.clixsense.com/?2688760

Nekur nekas nav jāmaksā, viss ir atkarīgs tikai no Tava darboties un pelnītprieka :)
Šis sludinājums protams nav labdarība, bet dots pret dotu- es piedāvāju iespēju, un man par to nāk procenti no Tavas peļņas ( ! kas nekādā gadījumā nepadara Tavu peļņu mazāku, vienīgi manu- lielāku ;) )
Arī Tu pēc reģistrēšanās vari piesaistīt draugus, radus, paziņas, un gūt procentus no viņu padarītā.

Saitā joprojām šad tad pavīd reklāmas uz kurām klikšķināt un ar kurām var iegūt vēl pāris centus savā labā, bet gribu izcelt ka pozitīvākais peļņas avots būs tāski.
Ja rodas kādi jautājumi , droši raksti, palīdzēšu kā vien varēšu!

Ar cieņu un cerību uz turpmāku sadarbību,
es :)
15.08.2012 00:11 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
labi, ar manu loģisko domāšanu es pat nemācētu reģistrēties...
15.08.2012 00:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits