Izsargāšanās

 
Reitings 585
Reģ: 16.01.2011
Kādus izsargāšanās līdzekļus jūs lietojat? Mēs ar draugu izmantojam prezervatīvus, gribētu pamēģināt kaut ko citu, bet tā īsti par neko citu nezinu...
Vienīgi esmu lasījusi par kontracepcijas tabletēm, bet esmu dzirdējusi, ka tās ir ļoti kaitīgas un tabletes dzert es negribētu...
14.08.2012 17:37 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
Es arī lietoju Nuvaring aptuveni 1,5 gadus, it kā nekādu problēmu nav, bet, protams, apzinos, ka nekas labs tas nav. Tas ir visērtākais izsargāšanās veids, manuprāt. Prezerv. ļoti nepatīk, nav tas.
15.08.2012 11:17 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Lietoju OK, bet pēdējā gada laikā esmu sākusi pārāk bieži aizmirst. Ti- mēnesī apmēram 4 tabletes paliek neizdzertas, vismaz 15 ir nelaikā utt. Pārāk stresaina ikdiena. :( Tā kā pašai tas ļoti nepatīk, tad pieļauju iespēju pāriet uz Nuvaring, bet tad ar - nedrīkst aizmirst izņemt un ielikt.. :D :D
15.08.2012 11:33 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Es lietoju NuvaRing teju ja gadu. Sākumā pagāja laiciņš kamēr pieradu, bet tgd viss ok. Bet es esmu tik izklaidīga, ka pat reizēm aizmirstu laicīgi izņemt/ielikt. Ja lietotu tabletes, sen jau būtu stāvoklī ar savu izklaidību :D
15.08.2012 11:54 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
cloo un citas, kuras ik pa laikam aizmirst izdzert tabletes - vai jūs neesat iedomājušas, piemēram, noteiktā laikā katru dienu uzstādīt mobilajā telefonā modinātāju? Tā kā man pašai savējais lielākoties ir pietiekoši tuvu, lai dzirdētu signālu, es tā darītu. Nu, bet saprotu, ka ne visiem tā...
15.08.2012 12:16 |
 
Reitings 78
Reģ: 13.08.2012
Meitenes,to riņķīti jūs pašas varat just,ka ir iekšā ?Un draugs nav sūdzējies,ka jūt ?
15.08.2012 16:30 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Nikola, es sāku just tikai tad, kad sāk nedaudz līdēt uz āru. Bet nekad tas nav izslīdējis.
Draugs arī nesūdzās,ka viņam traucētu.. tikai retu reizi saka, ka ir sajutis.
15.08.2012 16:37 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
tb slīdēt
15.08.2012 16:37 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Esmu kopa ar draugu 4gadi un arī es pie tām kas tabletes nedzer.
16.08.2012 08:05 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
ja es teikshu,ka vajag skaitiit dienas,tad tachu arii buus kaada,kas pateiks,ka tas galiigi garaam.

Ne visiem ir vēlme iekrist, kā tev tas veiksmīgi izdevās, jo citiem dzīvē ir arī plāni un mērķi, kas neaprobežojas ar bērnu auklēšanu.

bet no otras puses,tad kapec vispar mileties ar virieti,no kura neveletos berninju?!

Un šis vispār. Nevēlies pārlasīt senākas diskusijas par saviem gultas priekiem? Ar visiem, kuriem gulēji, bērniņus vēlējies? Katram taču ir sava dzīve, tāpēc, manuprāt, ir ļoti nekaunīgi moralizēt, sevišķi, ja tās, kuras to dara, pašas nav nekādas Jaunavas Marijas.
16.08.2012 09:03 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ja interesē vīrieša viedoklis par pārtraukto ..

Ar vienu ex, kuru kopā bijām 2.5 gadus, nelietojām nekādus izsargāšanās līdzekļus, tikai pārtraukto. Bijām jauni un kniebāmies kā trusīši :) Tagad ar citu vīrieti viņai ir divi skaisti dēli, bet tas taa .. (manējie točna nav :D)

Tātad plusi:
1) Sajūtas, protams (abiem)
2) Netiek čakarēta sievietes veselība (ļoti svarīgi)
3) Finanses ietaupās (mazsvarīgi)

Mīnusi:
1) Vīrietim jāspēj sevi kontrolēt un tajā ietilpst:
a) Nedrīkst pārāk ilgi mīcīties, jo pretējā gadījumā izdalās šķidrums, kura sastāvā ir neliels daudzums spermatozoīdu
b) Pirms sexa jāaiziet nomazgāt draudziņš un arī atviegloties pa mazam, īpaši svarīgi gadījumos, ja sex ir atkārtots, jo vados var palikt mazie žipčiki no iepriekšējās reizes, kas organismā spēj izdzīvot ārpus ierastās vides līdz 12h.
c) laikā izvilkt, protams
2) Vīrieša orgasms ir nožēlojamas pāris sekundes, un tas velkot ārā tiek norauts, jo jādomā par izvilkšanu. Es to pielīdzinu Maškai. Salīdzinājumā sievietes orgasms var vilkties vairākas minūtes .. vienīgā kompensācija ir tas, ka vīrietim orgasmu ir krietni vairāk ..
3) Tiek norauta emocionālā saite pārim, jo jāskrien uz dušu nomazgāt apšmekotās ķermeņa daļas .. tāds feils .. es dodu priekšroku pēc beigšanas apskaut savu mīļoto, noskūpstīt un pabūt viņā vēl kādas sekundes 30 - 1 min. Tas ir tāds foršs emocionāls moments ..

Bet es nekādā gadījumā neiedrošinu sievietes ļaut beigt sevī iekšā bez kaut kāda veida izsargāšanās metodes tikai, lai izpatiktu vīrietim. Tas ir abiem jāizrunā. Un par pārtraukto vēl - labs raidījums bija Discovery par to, kā tas viss notiek un kāds ceļš jāveic spermotozoīdam līdz olšūnai, teikšu tā, ka spermotozoīds, kas tiek līdz olšūnai ir kā Keanu Reeves no filmas Neiespējamā misija! Respektīvi - viens no daudziem miljardiem.
16.08.2012 16:30 |
 
Reitings 585
Reģ: 16.01.2011
Hm...nu par tabletēm tomēr vienalga neesmu pārdomājusi, negribas...
Varētu vienīgi ginekoloģei uzprasīt...
Varētu pamēģināt to Nuvaring, jo cik lasīju dažām MR nav sāpīgas, jo pirmajā dienā es parasti mirstu nost...tikai bail, ka varētu būt neērti...
16.08.2012 20:32 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Man tabletes patīk, jo sakārtoja ciklu, kas iepriekš bija nu ļoooti neregulārs, ir iespēja izlaist mēnešreizes, kad ceļoju, samazinājās sāpes menstruāciju pirmajās dienās, iepriekš biju galīgi nelietojama, uzlabojās sejas āda un tad vēl tas, ka prezervatīvi nav jālieto seksa laikā, kas ir baigi forši. Pirmo reizi tabletes sāku dzert 16 gados, tad pieņēmos svarā pa kādiem 5kg mēneša laikā, bet arī tikai tāpēc, ka svars bija ļoti zem normas, tad kādu gadu nelietoju tabletes un atsākot svarā nepieņēmos. Nekā negatīva ok neradzu. Un kas zin kā būs pēc gadiem 20 vai 30, bet gribu savu dzīvi atvieglot šobrīd, nevis domāt par to kā būs, ja būs.. Bet domāju mainīt uz riņķīti, lai mazāk atcerēšanās nepieciešama. ;D
16.08.2012 21:16 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.08.2012
Ar prezervativu sanāk reti un nepatīk.. pārtrauktais vislaik.
Zinu, ka vajadzētu lietot tabletes., bet apzinos, ka nebūšu tik čakla, lai vnm atcerētos tās iedzert, jo dzīves ritms ir ļoti aktīvs..
Tagad lasot par Nuvaring, šķiet, ka iešu pie ginekoloģes, lai iesaka man šo izsargāšanās līdzekli...
17.08.2012 01:22 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
apbrīnoju tās dāmas, kas izlasot tablešu lietošanas instrukciju, tajā skaitā iespējamo blakusparādību klāstu un biežumu, spēj ar mierīgu sirdi tos mēslus lietot. Hormonālo sistēmu sačakarēt nav tas pats, kas kāju salauzt vai saauksēties. Dabūsiet visādas kaites, pēc tam gadiem ārstēsities.
26.08.2012 22:05 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
OK
Varbūt pamēģini Nuvaring, ja tabletes negribi dzert? Kaut gan efekts nebūs labāks.
Implantus un injekcijas es neatbalstu, tās skaitās kaitīgākas metodes par OK. Sākumā es arī raustījos no to lietošanas, līdz saņēmos un nenožēloju. Plašāk par to rakstīju diskusijā: http://cosmo.lv/forums/topic/122652-jusu-ok-iesacitu-citai/?sort=ASC&pnr=4
Vēl dzirdēju, ka esot izgudrota spirāle, ko varot lietot arī nedzemdējušas sievietes, ražotas Spānijā, ja nemaldos. Bet tie visi ir hormonālie preparāti.
26.08.2012 22:32 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
gribēju teikt, ka injekcijas un implanti drīzāk esot ar neparedzamākām un nepatīkamākām blakusparādībām nekā tev piemēroti piemeklēta OK
26.08.2012 22:34 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Jessica, man katru vakaru modinātājs telefonā zvana kā atgādinājums, citādi jau arī man laikam būtu tā, ka tik nākamās dienas vakarā atceros :-D
26.08.2012 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits