Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

labākās vetklīnikas/ ārsti Rīgā

 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Sveikas, meitenes!

Šovakar pamanīju, ka mincim kliba priekšējā ķepiņa - nevar ne atspiesties, ne pielikt pie zemes -,un guļot aizdomīgi dreb pakaļkājas. Kaķīti paņēmu no ielas, vēl neesmu paguvusi veikt veterinārās pārbaudes, bet, ja ķepām nekļūs labāk, gribu pēc iespējas ātrāk parādīt ārstam. Pieņemu, ka ķepu sasitis trakojot pa dzīvokli, jo ir ļoti dzīvīgs, bet pakaļkājiņu drebēšana gan izbiedēja.

Vēlējos lūgt tās foruma iemītnieces, kurām mājās ir minči, padalīties pozitīvā un, iespējams, arī sliktā pieredzē ar Rīgas vetārstiem un vetklīnikām. Man pašai ir bijusi ļoti slikta pieredze ar vetārstiem, tādēl tagad esmu divtik uzmanīga ar ārsta izvēli, gribas atrast profesionāli un tādu, kam rūp dzīvnieka veselība un dzīvnieka, ne tikai saimnieka maka tukšošana.
14.08.2012 01:32 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ir trīs ārstes, kurām uzticos (katram dzīvniekam sava, starp citu) - daktere Baiba Reinika Pārdaugavā, Iveta Kļava Mangaļos un daktere Ustinova Vecmīlgrāvī.
14.08.2012 01:40 |
 
Reitings 177
Reģ: 19.06.2010
Salomē - kura no ārstēm ir kaķim?
14.08.2012 01:44 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Minci vedu pie Kļavas. Cits kaķis ir vests pie Reinikas - arī labas atsauksmes. Nu, tā kopumā, ne labas atsauksmes man ir par Kavet un klīniku Laboratorijas ielā.
14.08.2012 01:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits