par DZINTARS sejas krēmiem

 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Sveikas!

Šodien, garām ejot, ieklīdu DZINTARS veikaliņā. Viņiem parādījušās jaunas un liekas arī labas kolekcijas. Patika. Tik tā pārdevēja pagadījās nekāda, un nevarēja man ieteikt neko atbilstošu, tapēc uz "fiksu roku" pajautāšu šeit, lai varētu "explorot" tālāk. Kā ir? Kā patīk? :)
13.08.2012 13:05 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.01.2009
Es ar jau labu laiku lietoju tikai Dzintara sejas krēmus - Organic Style dienas krēmu un nakts serumu taukainai ādai. Nekas nav ideāls, arī šis krēms varēja matēt ilgāk, bet krēma aizstāvībai man jasaka, ka āda man ir mega taukaina). Katrā gadījumā ne pret ko citu netaisos mainīt, un esmu izmēģinājusi ļooti daudz krēmu.
14.08.2012 21:57 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
paldies, vēlreiz, meitenes!

Pēc "sarunas" ar jums, nopirku SEA sērijas dienas krēmu, 2 dienas jau lietoju- par effektu neko vēl nepateikšu, bet iesūcas ideāli, un nav tās lipīgķēpīgās sajūtas. :)
15.08.2012 14:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits