Matu krāsas noņēmšana

 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Ja man ir tumši-brūni mati (kurus krāsoju jau kādus gadus 7), un es gribu savu dzimto latviešu pelēko - ka to ir vislabāk un lētāk panākt?
varbūt kādai bija tāda problēma, un viņa var padalīties?
Aizgāju uz vienu salonu - tur man teica, ka ir jānoņēm matu krāsa, un pēc tam būs jātaisa tonēšana. Citur sāka, ka tikai var noņēmt matu krāsu, jau no pirmas reizes (kaut gan, lasot Netā diskusijas, es tam ne īpaši ticu). Draudzene, kura to visu tasīja pirms 4 gadiem (un tagad viss noteikti ir modernizēts) teica, ka ja tu neizņēmsi to krāsu pilnīgi vienā reizē - krāsa atgriežās.

Tāpēc es vēlētos paklausīties kādu, kura ne tik sen izgāja auri tai cīņai.
Paldies :)
11.08.2012 16:02 |
 
Reitings 272
Reģ: 29.01.2009
No tumshiem matiem ir gruuti iznjemt kraasu. to dara vismaz paaris reizes un tad nevar garanteet, vai buus labi iznjeemies vai nebuus...
15.08.2012 16:05 |
 
Reitings 991
Reģ: 11.05.2012
Es frizierei jautāju par krāsas izņemšanu no matiem. Viņa vispirms jautāja cik ilgi krāsoju, teicu, ka gadu. Viņa teica, ka tad varot ar krāsas noņēmēju, jo tas nebojās matus. Iespējams dabūt trīs toņus gaišākus matus un nebūs oranži. Kā vienīgo nosacījumu minēja, ka vajag ataudzēt pēc iespējas vairāk saknes, jo tas krāsas noņēmējs negrib izņemt to krāsu, kas ir svaigi krāsota pie saknēm. Tā nu tagad audzēju saknes un rudenī eju izņemt krāsu. :) Tad jau redzēs kā būs, esmu gatava uz visu. :D
15.08.2012 16:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits