Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

domas par neiespējamo

 
Reitings 8
Reģ: 11.08.2012
sveikas, meitenes! esmu cilvēks, kurš gandrīz nekad nerunā par savām problēmām, vienmēr paturu sevī visu iekšā, pēdējā laikā šī situācija man tik ļoti sāp, ka šķiet, ka izēd mani no iekšpuses, draudzenēm nestāstu kā es par šo visu jūtos, jo domāju, ka viņas nesapratīs mani, tāpēc domāju, ka šeit par to parunāt būs vieglāk..
situācija ir tāda, ka pagājušajā vasarā sanāca iepazīties ar vienu puisi internetā, stulbā un bērnišķīgā veidā jeb draudzenei bija facebokā viens fake profils, es tur ik pa laikam iegāju, lai apskatītos vienu meiteni, bet tad uz to profilu uzrakstīja puisis R. kaut kādā veidā sanāca, ka es ar viņu sāku runāt.. skypā, runājām 8h no vietas, gāju gulēt ap septiņiem no rīta, jo visu nakti bijām norunājuši. redzēju viņu arī web kamerā, godīgi sakot, esmu cilvēks, kuram ir liela sirdsapziņa, ja kādam sameloju, agri vai vēlu pastāstu patiesību, jo vienkārši nevaru izturēt to sajūtu. tā mēs runājām kādu nedēļu vai bišķiņ vairāk, es jutos vienkārši šausmīgi, bet tajā pašā laikā ļoti patika ar viņu runāties, jo sarunas bija tik interesantas un vienmēr uzlaboja garstāvokli. domāju, ka citādā gadījumā man nekad nepatiktu tāds puisis kā viņš ir - ļoti pašpārliecināts, pat nedaudz iedomīgs.. pēc viņa stāstiem arī liels babņiks, nu puisis ar ļooooti lielu pieredzi, ļoti perverss. tomēr viņš arī bija tik apburošs, ļoti izskatīgs.. sportists. tajā laikā kad mēs sarunājāmies, viņš nebija LV, bet dzīvoja ārzemēs, jo nodarbojas tur ar sportu. nu jā, mēs kādas divas nedēļas vai vairāk runājām, bet katru dienu kādas 10h, beigās es pastāstīju patiesību, ka tas profils īstenībā nav īsts un tā. beigās izraidījās, ka viņš arī bija melojis par vienu lietu, izrādās, ka viņam ir meitene, kuru gan viņš reti satiek, jo tā ir modele, bet tik un tā. lai nu kā, pēc tam arī nedaudz runājos ar viņu, bet lieta tāda, ka viņam ir 21.. man 15 gadi, 6 gadu starpība tomēr ir daudz, līdzsevišķi šajā brīdī. turklāt, viņš ir tāds puisis, kurš, manuprāt, tiešām varētu dabūt jebkuru meiteni. lai nu kā, viņš man bija ļoti iepaticies.. biju viņu arī redzējusi dzīvē. tad nu mēs kaut kad septembrī vēl kaut ko bišķiņ parunājām, viņš man teica, ka tad, kad man būs 18, tad mums varētu kaut kas sanākt, nu tas jau vairāk kā jokojoties, bet nu tik un tā. pēc kāda mēneša redzēju, ka viņam parādījusies jauna draudzene. par viņu kaut kādā veidā biju aizmirsusi (protams, ik pa laikam piedomāju), bet tagad vasarā viņš atkal atbrauca uz Latviju, pat redzēju viņu un visas manas sajūtas un domas atgriezās.. es saprotu, ka starp mums nekas nevarētu būt, jo tas ir diezgan loģiski, kāpēc gan, lai 21 gadīgs puisis vēlētos kaut ko ar mani, 15gadīgu meiteni? es to visu ļoti labu saprotu, saprotu, ka nekad nekas tāds nenotiks, bet tas jau nemaina to, ka man sāp un es domāju par viņu. arī satiekot puišus manā vecumā, pašai negribot viņus salīdzinu ar viņu, un visi liekas kaut kādā ziņā tik neinteresanti un garlaicīgi... es vēlos tikai to puisi aizmirst, jo zinu, ka visa šī domāšana, sāpēšana un viss ir tik bezjēdzīgi. domāju, ka drošvien tā ir karma, kas man šobrīd atmaksā par to, ka savā ziņā viņu čakarēju toreiz... kā lai viņu aizmirst?
11.08.2012 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits