Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Acu pilieni

 
Reitings 164
Reģ: 18.03.2009
Sāku strādāt birojā, sanāk praktiski visa diena pie datora. Jūtu, ka pēc darbadienas beigām acis ir sarkanas, grauž. Nav patīkama sajūta. Ko jūs ieteiktu man darīt? Un padomi par atpūtināšanu, vingrinājumiem šajā gadījumā īsti nederēs. Darba apjoms, kas jāpadara, ir milzīgs. No datora atiet nekādīgi nevaru. Iespēju robežās cenšos atpūtināt acis, bet vajag ko citu. Kādus pilienus jūs lietojat? Ko iesākt ar apsārtušajām acīm? Ir aptiekā tāds Visine, bet cik atceros no ķīmijas stundām, tad skolotāja teica, ka tas gan ir briesmīgs un to labāk nelietot :D Ir kāda alternatīva? Lēcas, brilles nelietoju. Redze man laba, gribētos to tādu arī saglabāt. Tiešām ceru uz jūsu palīdzību, man tas ir ļoti aktuāli :)
10.08.2012 20:52 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.03.2009
paceļu!
10.08.2012 20:52 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Man gan nav ieteikums, bet jautājums Tev:
Vai esi veikusi redzes pārbaudi uzsākot darbu? respektīvi medicīniskajā grāmatiņā vai kur ir iezīmēts, ka Tev redze ir laba? Pastāv kāds %, ka Tev tā redze daudz strādājot pie datora var pasliktināties un, ja tā notiek, tad darba vietai jāsedz 50%(laikam bija) no briļļu vērtības(tur bija kaut kāds limits arī). Manuprāt, tas ir ļoti svarīgi.
Vislabāk jau doties pie acu ārsta un uzklausīt viņa ieteikumus, ko labāk pilināt ;)
10.08.2012 20:57 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.03.2009
Hmm, man tur nemaz neprasīja medicīnisko grāmatiņu.. Bet tas, ko Tu, Lakšmi, pateici, ir ļoti interesanti. Noteikti painteresēšos par to. Redzi sabeigt galīgi nevēlos. :(
Tomēr mans jautājums par pilieniem joprojām aktuāls :)
10.08.2012 21:04 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Bija tādas pašas problēmas. ĢĀ nosūtīja pie acu ārsta. Izrakstīja kaut kādus specifiskus acu pilienus. Tik neatceros kādus. Lietoju divas nedēļas un viss pārgāja.

Bet dažu gadu laikā man redze pasliktinājās un tagad augstskolā problēmas ar skatīšanos uz ekrāna auditorijas priekšā. Atkal vizīte pie ārsta un deru , ka + brilles būs.

Neielaid. Ej pie ārsta :)
10.08.2012 21:06 |
 
Reitings 82
Reģ: 07.05.2012
Oculoheel_
tie ir homeopātiskie acu pilieni!
Protams, ka mēs katra zinām, ka labākais ieteikums būtu tik ļoti nestrādāt un nedarīt sev pāri, kā šajā gadījumā, piemēram. Bet dzīvē viss ir savādāk, ir jādara un viss!
Es šos lietoju gadījumā, kad darbs bija jāapvieno ar skolu_
tiklīdz pārnācu no darba/darbs ar datoru/, tā vajadzēja veikt dažādus skolas darbus/atkal jau darbs datorā!
Vēl sestdienās skola!
Aj, traki bija, neko daudz atpūsties jau nesanāca_
bet diploms kabatā!
Jādomā, ka vnm tas darba lauks tik saspringts Tev nebūs!!
Lai izdodas!
10.08.2012 21:13 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Mākslīgās asaras, pretty much tas pats fizioloģiskais šķidrums vien ir. Acis pie pc nogurst, jo viņas mazāk mirkšķina, ja skatās vienā punktā, un viņas kļūst sausas, līdz ar to sagurst.
10.08.2012 21:16 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.03.2010
hylio care ļoti labi pilieni pēc personīgās pieredzes :)
10.08.2012 21:20 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es paprasīju aptiekā, man iedeva kaut kādus dabīgos, kas nesašaurina asinsvadus kā Vision.
10.08.2012 21:47 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Protams gribas teikt, ka jāārstē ir cēlonis nevis sekas, bet zinot darba situāciju LV - iespējams, ka samazināt slodzi acīm ar darbu nav iespējams. Zinu, ka man pašai pirmajam datoram ekrānam bija tāds virsū uzliekams pa 15Ls nopirkts papildus tumšs stikla ekrāns kuru mana jaukā ģimenes daktere ieteica (ļoti jauka, Laura Elksne. Ja ir vajadzība iesaku pie viņas pierakstīties. Rušonu 15 "Dziedniecība"), un man kopš tā laika acis vairāk nekad nesāpēja pēc datora. Bet to gan nevar teikt par darba datoru, kuram tāda nebija un pēc 20min jau asaroja un grauza acis. Nezinu vai tādi aizsargekrāni vēl pārdodas, bet man palīdzēja.
10.08.2012 22:56 |
 
Reitings 61
Reģ: 16.07.2012
iespējams noder...

iespēju robežās strādājot pie datora vajag atpūtinat acis....jaatceras arī tas mirkškināt...nopietni....iespējams papildus datoram biroja ir arī kondensēts gaiss
dators + kondicionieris un aizmiršana mirkškināt acis padara sausas

Iespējams Tev ir verts palietot acu pilienus (sauktas mākslegās asaras) kas acis papildus mitrinās un atvieglos tām ikdienu ;)

Dažādi acu pilieni: http://www.mymed.lv/kontaktlecas/acu-pilieni-1

bet, ja nepāriet...noteikti dodies pie acu arsta ;) redze pārak dārga ekstra, lai par to pienacīgi neparūpētos ;)
15.08.2012 13:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits