Sliktākais gads manā mūžā :(

 
10 gadi
Reitings 850
Reģ: 17.12.2010
Kad tas pāries? Es esmu izmisumā.. Izšķīros no ilgām attiecībām jau gada sākumā. Sākumā metos dzīvē, baudīju, darīju visu, ko līdz tam nē.. Bet tad apnika visi tusiņi, viss.. Sāku ilgoties atkal pēc VIŅA, mūsu kopīgajām saturīgajām izklaidēm brīvdienās, kad nekad mājās nesēdējām. Vienmēr izdomājām kādas aktivitātes. ES GRIBU VIŅU. Un man nekas nesanāk ar citiem, FAK. IZMISUMS. Viņš arī ilgojas pēc manis, mēs satiekamies, bet tad atkal jāšķiras, jo esam viens otram nodarījuši pārāk daudz. Es šī gada laikā esmu tik nelaimīga, un netieku no tās bedres ārā. Iesakiet man kaut ko. Kā aizmirst viņu. Kā nepadoties kārdinājumam satikties ar viņu, jo pēc jaukā vakara/nakts kopīgi pavadītas, es atkal esmu sagrauta turpmākās dienas.. Tā nu es eju pa apli , laimīga neesmu, un totāli izmisusi, jo liekas, ka nekad vairs laimīga ne ar vienu nebūšu..
Kā, es gribētu pagriezt laiku atpakaļ, jo visus savus dzīves 26 gadus biju tik laimīga.. Nu kāpēc viss notika tā un izšķīrāmies.. Šis gads tiešām ir sliktākais manā dzīvē.. Vai tas kādreiz pāries? Vai beigsies tas sasodītais aplis? Nespēju es bez viņa un arī viss cits dzīvē ir apstājies . Šodien es darbā neko neesmu izdarījusi, tikai skatos pa logu, raudu..lietus arī visu pasliktina. Jo liekas, ka šis murgs nekad nebeigsies. Esmu tik nelaimīga :(

Uzmundriniet mani, pastāstiet savu pieredzi..kā tikāt ārā no bedres, depresijas..sāpēm.. Kā aizmirsāt ilgas attiecības un spējāt atkal dot iespēju jauniem cilvēkiem jūsu dzīvēs. Man nesanāk :(
09.08.2012 17:29 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Tad gan, nesaprotu kādus ieteikumus gaidi un ko Tu vispār sūdzies, ja jau Tevi tas tik ļoti apmierina, pārtraukt to negribi, tad turpini, nevis sūdzies. Citi dod padomus kā atkal normāli dzīvot, tu saki nē, bez tā es nevarēšu, man to vajag! Tad tak nesūdzies bitīt matos. Nu reiz arī es sadusmojos :D
09.08.2012 20:15 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Ko es darītu? Es es beigtu čīkstēt un domāt, ka nevaru, negribu un, ka viss ir slikti.
09.08.2012 20:17 |
 
Reitings 418
Reģ: 06.11.2010
Tā kā mēs šādi jau dzīvojam gandrīz gadu,tad sākumā bija šausmigi,negribēju pēc tikšanās reizēm nākt mājas,kad atnācu bieži vien raudāju,pārdzīvoju,nu trakumi bija ar mani.Pēc kāda laika jau sāku samierināties ar šādu situāciju,ka nebūsim kopā,un izbaudīju visus brīžus kopā,vairs tik ļoti nepārdzīvoju.Bet tagad atkal esmu mazliet iegājusi vecajās sliedēs,bet nu gan jau pāries.Bet mums tā uz maiņām,tad viens grib būt kopā-otrs negrib,tad atkal otrs grib būt kopā-pirmais nē.
09.08.2012 20:19 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Abistences periods ir 3 nedēļas. Izturi 3 nedēļas bez kontakta un tikšanās. Pēc tam paliks vieglāk, jo organisms atradināsies (jā, tas attiecas arī uz attiecībām). Un tomēr arī pēc tam jāturās.
Man pagāja vismaz pusgads, līdz palika vienalga, bet tas notika pakāpeniski.
09.08.2012 23:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits