Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sliktākais gads manā mūžā :(

 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Kad tas pāries? Es esmu izmisumā.. Izšķīros no ilgām attiecībām jau gada sākumā. Sākumā metos dzīvē, baudīju, darīju visu, ko līdz tam nē.. Bet tad apnika visi tusiņi, viss.. Sāku ilgoties atkal pēc VIŅA, mūsu kopīgajām saturīgajām izklaidēm brīvdienās, kad nekad mājās nesēdējām. Vienmēr izdomājām kādas aktivitātes. ES GRIBU VIŅU. Un man nekas nesanāk ar citiem, FAK. IZMISUMS. Viņš arī ilgojas pēc manis, mēs satiekamies, bet tad atkal jāšķiras, jo esam viens otram nodarījuši pārāk daudz. Es šī gada laikā esmu tik nelaimīga, un netieku no tās bedres ārā. Iesakiet man kaut ko. Kā aizmirst viņu. Kā nepadoties kārdinājumam satikties ar viņu, jo pēc jaukā vakara/nakts kopīgi pavadītas, es atkal esmu sagrauta turpmākās dienas.. Tā nu es eju pa apli , laimīga neesmu, un totāli izmisusi, jo liekas, ka nekad vairs laimīga ne ar vienu nebūšu..
Kā, es gribētu pagriezt laiku atpakaļ, jo visus savus dzīves 26 gadus biju tik laimīga.. Nu kāpēc viss notika tā un izšķīrāmies.. Šis gads tiešām ir sliktākais manā dzīvē.. Vai tas kādreiz pāries? Vai beigsies tas sasodītais aplis? Nespēju es bez viņa un arī viss cits dzīvē ir apstājies . Šodien es darbā neko neesmu izdarījusi, tikai skatos pa logu, raudu..lietus arī visu pasliktina. Jo liekas, ka šis murgs nekad nebeigsies. Esmu tik nelaimīga :(

Uzmundriniet mani, pastāstiet savu pieredzi..kā tikāt ārā no bedres, depresijas..sāpēm.. Kā aizmirsāt ilgas attiecības un spējāt atkal dot iespēju jauniem cilvēkiem jūsu dzīvēs. Man nesanāk :(
09.08.2012 17:29 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Laiks, tikai laiks, nekas cits nelīdzēs :( Un nevajag tikties, ja nekas Jums nesanāk jau tik ilgu laiku un pārāk sāp, nevajag tā mocīt vienam otru :(
09.08.2012 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Jā, laiks, bet cik ilgs? Sākumā arī sevi ar to mierināju, bet, tagad redzu, ka paliek arvien smagāk ar katru dienu, ne vieglāk :(

Nu nespēju es viņu nesatikt, nespēju.. Visu laiku ir tā, ka sev iestāstu, ka nesatikšos, kādas max 2 nedēļas izturu un atkal aiziet aplis..atkal satiekamies, atkal jūtos pēc tam sagrauta utt :(
Kad nesatieku viņu, vispār eksistēju, nevis dzīvoju... :(
09.08.2012 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Kāpēc izšķīrāties? Varbūt, ja abiem ir tik grūti un visu laiku atkal gribat satikties, tad vabūt nevajadzēja šķirties?
09.08.2012 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Ziniet kāds man ir izmisums? Tāds, ka es šodien visu dienu sēžu draugos un skatos, vai viņš nav online, visu laiku klikšķinot refresh. Nu vai nav slimi? :(
09.08.2012 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Mežāze, nē, kopā nesanāks vairs būt. Pārāk daudz iemesli. Un laikam jau es viņu gribu vairāk, kā viņš mani, kaut arī, kad esam kopā, viss ir ideāli no abām pusēm un saka, ka ilgojas..
Zinu, ka viņš nekad man dažas lietas nepiedos, varētu teikt, ka sadarīju šo to aiz muguras, un es viņam šo to nekad nepiedotu :( Ar prātu jau visu saprotam, bet ar sirdi es nespēju saprast
09.08.2012 17:50 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Visu var saprast, katram ir sāpīga šķiršanās bijusi, nodevība kāda, katram..un viss paliek aiz muguras. Ir jābūt stipram, jo pati saproti, tas ir slimi, kā jau izteicies un nav arī jeģas tikties un lauzt sevi! Tā enkad nekas nebeigsies!!! Pati savas laimes kalēja esi.
09.08.2012 17:52 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Arī man šis ir sliktākais gads, bet par laimi pēc bijušā neilgojos. Ko darīt? Izmet no visiem sociālajiem tīkliem, skype utt. Tad nebūs jārefresho. Grūti, bet tas ir tāpat kā alkoholiķim atmest dzeršanu - nedrīksti iedzert pat 1 glāzīti!
09.08.2012 17:53 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Vai tas kādreiz pāries? Jā, pāries! Bet beidz satikties ar viņu! Kurš no jums ierosina satikties?
09.08.2012 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Uz maiņām, tad es ierosinu, tad viņš.. Pēc tikšanās nosolos sev, ka nesatikšos vairs, bet tad paiet nedēļa, divas, mēs nesazinamies, bet tad atkal kāds padod ziņu, jo nevar izturēt.. Un tad es sev saku, ka it kā jau neko nezaudēju, jo katru dienu esmu nelaimiga un esmu pelnījusi vismaz laimi uz to vienu vakaru/nakti. Jo tajos mirkļos esmu laimīgākais cilvēks pasaulē, kad esam kopā..
09.08.2012 17:58 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Maybe, ilgi bijāt kopā? Tev nav vientuļi? Vai arī uzsāki jau jaunas attiecības?
Galvenais, ka man ir citi pielūdzēji, bet es visus atšuju un man pretīgi viņiem pieskarties. Man pat vienreiz bija randiņš sarunāts, bet piezvanīja bijušais un es atcēlu randiņu un aizkskrēju pie bijušā :(
09.08.2012 17:59 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Negribas daudz par to stāstīt, bet es biju kā atkarīga un man citi vīrieši uzdzina nelabumu. Tāpēc bija jāveic detoksikācija - vienkārši netiekoties un neuzturot kontaktu (tas gan grūtāk, bet ar to jāsāk). Prom no acīm - laukā no sirds! Un tikai pēc tam pamazām, pamazām sāk interesēt citi vīrieši. Jā, vientuļi, bet tā nu tas ir, gluži kā alkoholiķim pohas - jāpārcieš!
09.08.2012 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
maybe, pēc cik ilga laika pārgāja tas viss, kopš nesatikāties? Nu, ja, laikam jau man nepāriet, jo visu šo mēnešu laikā max 2 nedēļas neesmu viņu satikusi.. ja nesatiktu mēnesi, divus utt, varbūt paliktu vieglāk.. Ehh :(
09.08.2012 18:45 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Vai nu kopaa vai shkjirti, shaados gadiijumos citu variantu nav. Pareizi maybe saliidzinaaja ar alkoholismu...

Vajag izmest aaraa visu, kas atgaadina un/vai saistaas, noteikti vajag izdzeest no visiem sociaalajiem tiikliem un nekaadaa gadiijumaa nedriikst tikties, pat tad, ja dikti, dikti gribaas.
09.08.2012 18:49 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Man gan vēl tā nav gadījies un es nezinu, kā pārdzīvotu vispār šķiršanos pēc ilgām attiecībām. Ir divi varianti: sēdētu mājās un raudātu vai arī tūlīt pat un uz vietas sāktu jaunu dzīvi.
09.08.2012 18:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Pirmkaart, pati vainiiga, tu tachu pati sev to nodariiji, nevajadzeeja dariit neko taadu, lai attieciibas sabojaatu. Kaa aizmirst? Ir viens ljoti labs veids, ideaali paliidz! Nomaini tel numuru, izdzees vinja numuru, izdzees no visiem portaaliem vinju, vai izdzeesies pati, nemeklee pat laiintereses peec paskatiitos, izdari taa lai vinjsh nereegojas aciis. Un piezvani vinjam shodien, pasaki, ka esi labi padomaajusi un izleemusi, ka nekad vairs neveelies vinju ne redzeet, ne dzirdeet, pasaki, ka tev ir cits, un noveeli vinjam jauku dziivi :)
09.08.2012 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Mis Take, esmu par vāju, lai ko tik kardinālu izdarītu.. Un kā man to telefonu izdzēst no galvas, ja es viņu zinu? :D Labi..jebkurā gadījumā neesmu tam gatava un bušu sagrauta, ja ko tādu izdarīšu..
09.08.2012 19:51 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Starp citu pirms 2 nedelam mes sastridejamies un vinjs teica, ka nevelas ne redzet , ne dzirdet mani vairs, bet pagaaja vien nedela, kaa atkal sis man rakstiija :D
09.08.2012 19:53 |
 
Reitings 97
Reģ: 29.01.2009
Tev jāizlemj pašai kāds būs tavs rīcības plāns. Katrā ziņa, ja pārdzīvosi smago aizmiršanas periodu vai nu kļūs vieglāk vai domāsi par viņu arī ilgi pēc tam.
Lai vai kā - lai arī kads būtu aizvainojums vai pāri nodarījums otram, kopā noteikti to būs aizmirst vieglāk, it īpaši, ja kopā jums ir labi - un pat tie strīdi neko nenozīmē. Ja tu jūties bez viņa tik slikti, tad kapēc būt vienai? Un kapēc vispār bija jāsāpina tik dārgs cilvēks?
Ja esi tomēr nolēmusi netikties, tad pārstāj. Vai arī tev ir vēl kāds racionals izskaidrojums (bez tā, ka esi sailgojusies) tam, kas tās jums par satikšanos?
09.08.2012 20:06 |
 
Reitings 418
Reģ: 06.11.2010
Cik identiski manai situācijai :D
un jā,netikties ir ļoti grūti :( neiespējami,lai vai katru reizi sev nosolos-tā bija pēdējā,vairāk nē!Tāpāt aizskrienu pie viņa,kad viņš pasauc vai arī pati uzrakstu.
09.08.2012 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 834
Reģ: 17.12.2010
Viņš mani neņemtu atpakaļ, to es zinu, viņš jau tā visu laiku bāž acīs visu man. un es nespēju aizmirst to, ko viņš nodarīja man. BET ES NEGRIBU VIŅU AIZMIRST. Ko jūs pašas izvēlētos - katru dienu asarās un nelaimīgai būt, vai trīs dienas nelaimīgai būt, bet ceturtajā lidot no laimes?
Es nespēju bez viņa :(

Lalo - un nejūties pēc tikšanās reizēm sagrauta, kad jāšķiras atkal?
09.08.2012 20:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits