Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uztraukums - sarkani pleķi dekoltē.

 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Labs vakariņš. Es iespaidojos no alerģijas diskusijas un izdomāju uzrakstīt.
Ir tā, ka jau no dabas bieži vien sarkstu - tās ir jebkādas situācijas - pasaka labu vai sliktu, pat iedomājoties kautko, mēdzu nosarkt , bet ir tā, kā ir.
Arī, kad iedzeru alkoholu, vaigi paliek sārti un uz dekoltē izmetās sarkani pleķi.
Pēdējā laikā arī ,tādi sākuši parādīties uztraukumu brīžos. Izskatās traki un pretīm sēdošie cilvēki vienmēr šokējās un satraucās par to, vai man viss kārtībā
Itkā jau saprotu, ka tas mans organisms un , tā kā viņš reaģē uz situācijām, tā reaģē, bet varbūt, kādai ir ieteikumi kā ar to var cīnīties?
08.08.2012 23:06 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Kā es tevi saprotu ... man ir tā pati problēma, es cīnos, tā, ka jūtu, ka sāku uztraukties cenšos, uzreiz nomierināties un pielikt kko vesu uz dekolte zonas, tādējādi saraujas kapilāri un pleķi ir mazāk izteikti... vai arī panjemu kādu šalli līdzi ja zinu, ka būs stresiņš :)

Un no alko ple;kiem gan netikt vaļā ta vnk ir tava organisma atbildes reakcija, tas parāda kla aknas nav pieradušas pie alkohola, un nespēj tik ātri sākt vi;nu pārstrādāt, bet man parasti pēc kadam 20 min pariet alko pleķi :)
08.08.2012 23:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits