Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

parak dzili sirdii

 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
sveikas meitenes,

nezinu, ka isti izskaidrot bet kka meginasu:)
ar savu puisi esmu kopaa jau vairaak ka 8 menesus, pirms sim attiecibam sev vienmer teicu, ka nepielaidisu sev cilveku paraak tuvu klat jeb parak dzili sirdi, lai ja nakotne, kas atgadaas nav jacies loti. nju tagad tiesi tas ir noticis, esmu ar puisi, milu vinu loti, bet esmu kluvusi vnk tik juutiiga, kaa man saap katrs sikums bemaz vai, ja puisis ilgak mani pakaitina, tad esmu aapvainojusies, un ari ja izdara kko neta, esmu nevis dusmiiga bet juutos saapinata, un tas man visvairaak kaitina, es nevaru vinam neko sakt parmest, vai aizradit, jo sakot runat par to atri vien esmu lidz asaram, un tad eju citur, jo nevelos, lai vins redz, ka raudu, vai jutos vaaja.
nezinju pat kapec isti rakstu so diskusiju, bet velejos izkratit savu sapi kadam, un varbut, kada/s varetu ieteikt ari kko ko varetu varbut darit lietas laba. jo saja zinja saprotu, ka vaina ir tikai mani, es pat saku justies aizvainota, ja man vnk nepasaka , ka aizies pie drauga uz blakus istabu, vai ja aizkavesies kd esmu viena( tas konkreti, kad kojaas esam), bet ari citas reizes visu uztveru parak saasinaati, un vnk vairs nespeeju saprast kas ar mani notiek un kapec ta ir!!

/ella/
07.08.2012 23:13 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Kāds bija jautājums ? :D
07.08.2012 23:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Apsēstībai ar mīlestību nav it nekāda sakara. ta nu diemžēl tas ir. Ar laiku sapratīsi.
07.08.2012 23:21 |
 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
to ka miilu vinu zinu tiesaam, bet velos saprats kape tagaad tik asi saku reaget uz visu, vnk loti atri varu apvainoties, man ntrauce nekas ko vins dara, vins var iet vai darit ko grib, vnk velos, lai man pasaka ja aizkavesies, vai ja aizbrauc uz ilgaku laicinu. reiz bija gadijums, kad vins iedzeera, un palika pie draugiem, man neko nepateica(nav jau iebildumi, ja paliek, bet gribas zinaat ka ir drosiibaa), nebiju nakti gulejusi jo uztraucos, kur palicis, rezultata biju nevis dusmiiga, bet aizvainota!

/ella/
07.08.2012 23:26 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
yo


/Monro/
07.08.2012 23:34 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Mīlestība /vai nu kāds tās paveids/ ikvienu cilvēku padara vāju, pat visstiprāko.
07.08.2012 23:38 |
 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Es nezinu, man kaut kā neliekas pareizi, ka jau pēc 8 mēnešiem nāk tekti- es viņu mīlu, nevaru bez viņa.. Man liekas, ka tā notiek tikai filmās. Varbūt par daudz TV skatos, kas to lai zina, bet es personīgi neesmu redzējusi laimīgi dzīvojam kopā tos pārus, kuri "mīl bez gala" viens otru jau pēc pirmā mēneša. Es nezinu kāpēc tā sanāk, bet nu..
07.08.2012 23:49 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
ha! man ar tā bijis! bet tas tikai smagas iemīlēšanās iespaidā. iemīlēšanās - ne mīlestības.
07.08.2012 23:54 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
To sauc par mīlestību, neko nepadarīsi.


/Karamelle/
08.08.2012 00:03 |
 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
nu es ta pa istam neesam nekad viens otram teikusi ka milam, ir vins sad tad izmetis, kadas frazes, kas liek padomat, bet es nekad neizsaku savas jutas, un ari to ka milu nekad neesmu teikusi,kgan iekseeji to apzinos. nav gluzi ta ka es nevaretu visu laiku bez vina, jo tagad vasara kad esam skirti,vairs nav ta ka nespeju nedomat par ko citu, nav ka katru minuti gribas rakstit, un vai uzzinat ko dara, esmu ta teikt pienemusi, ka vasara mums ta situacija tada ir un ta jaizcies., sakuma gan bija grutak, jo bija pierasts ka katru dienu esam kopa, bet tagad redzamies tik ik pa divam nedelam. bet to ka pati esmu kluvusi tik juutiiga saku manit tik pirms kadiem 5 menesiem.

8 menesi esam attiecibas, pirmstam labu laiku bijam pazistami un pec tam kadu laiku tikamies.

/ella/
08.08.2012 00:09 |
 
Reitings 15
Reģ: 06.08.2012
Tīri interesei- tu gadījumā neesi no viņa finansiāli atkarīga?
Vai varbūt viņš tevi regulāri baro ar zināšanām (nu katrs normāls vīrietis to, protams, dara), jo ir vecāks, pieredzējušāks vaaai uzlabo tavu sociālo statusu?
Īsāk- esat vienlīdzīgi?
08.08.2012 00:14 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Stulbi gan.

Labi, vismaz, ka pati apjedz to, ka tas nav isti normali. Katrreiz kad uznaks pinskis par sikumiem, izanalize sava galva to situaciju, pajauta sev, vai tiesam tev ir iemesls apvainoties?

Es pati sev gan agrak tadas situacijas "braucu virsu", pie sevis domaju "nu, davai, paraudi vel, sac vel kviekt ka sika losenite" utt, un tas automatiski lika sanemties. bet citreiz atkal, kad centos iestastit sev, ka viss ok un nevajag raudat, izspruka tads pinkskis, pa pus dienu:D
08.08.2012 00:23 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Tev nav grūti, ka viņš vēl nav pateicis, ka mīl Tevi?
08.08.2012 00:23 |
 
Reitings 15
Reģ: 06.08.2012
Jā, vispār man arī agrāk bija piņņāšanas problēma. Un tā bērna loģika- jo mazāk man pievērš uzmanību, jo skaļāk kviekšu.
Ak, mīļās, jūtīgās meitenes.
08.08.2012 00:31 |
 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
ne nju itka vins ta ir pateicis, citreiz milinoties, vai tagad kad sen netiekamiess, sk izstastit savas izjutas, un tad taka izmet,jo parasi ari nestasta, ko tiesi jut.

Māsa-ne, eesmu, it nemaz, vins pat saka, ka man vajadzetu laut vinam ari kko apmaksat man un tada gara, bet uzskatu, ka virietim nav jauztur sava sieviete. vienigais ko atlaujos, ka veikala pirkumus apmaksa vins. sis pat sudzas ka esmu reizem parak taupiiga!

Amelle-un ka tas mainijas? nju ja, labi, ka vismaz apjedzu pati, bet kka gribetos tik no sitas vajibas vala, pati ari sev vienmer saku ka vajag sanemties, neradat, savadak aacis sarkanas uztukusas, pati tada nekada, bet kad zinu, ka busu viena, un nebus ta ka var peksni ienakt,tad gadas ari izraudaties.


/ella/
08.08.2012 00:38 |
 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
Māsa-ar uzmanibas trukumu nesudzos no vina puses:)
08.08.2012 00:39 |
 
Reitings 15
Reģ: 06.08.2012
nu ar to es domāju tādus trakos raudāšanas maratonus, kādi man bijuši : )
Pirmo reizi, kad raudāju vīrieša priekšā, protams, uzreiz- uķi puķi. Mēģina nomierināt.
Bet, kad tas kļūst regulāri. un par sīkumiem, tieši šīs lielās mīlestības dēļ, tad vairs arī viņam manis žēl nepaliek. Jo vīriešiem jau bieži vien šitā raudāšana ir neizprotama.
Un tā nu, pēc manas loģikas, bija jāraud skaļāk. Nu tā- ceru, ka saprati/
08.08.2012 00:43 |
 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
njam, manejais nekad nav redzejis mani raudam, esmu vinu, bet ne sis mani. kka nepatik man paradit, ka esmu kluvusi vaaja, kadreiz vareju daudz izdarit vai pateikt, bet tagad aiziet jau raudiens naak. vnk sakot areji esmu stipra, bet ieksaa vnk vaargule palikus!

/ella/
08.08.2012 00:49 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Es kluvu arvien aiznemtaka, un lidz ar to palika mazak laika apvainoties. Reizem ari aizdomajos par dazadam situacijam, ka es reagetu un ko daritu, ja vins man kko pateiktu, kko izdaritu utt. Lidz ar to, es taka biju sagatavojusies dazadam situacijam un vairs nepardzivoju.
08.08.2012 03:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
protams, ka tas nav labi, ka draugs nepasaka ka tusesies ar draugiem vai ka aizkavesies..par cik es ar savu draugu dzivoju kopā, tad es vinju tiesham apraktu ja vinsh aizietu tuseties kaut vai turpat pie kaiminja un man neko nepateiktu. tas ir stulbi un nerekinashanas ar otru cilveku.
man ari dazhreiz ir ta bijis, ka ja draugs kko pajoko vairak, tad sagribas raudat, bet tas ir reti..
8 meneshi tas ta ka ir normali ja atzistas milestiba. es tik ilgi isteniba nevaretu izturet, ja man neko tadu nepateiktu vairak neka pusgada laikaa..mans puisis man atzinas milestiba jau pec paris meneshiem, es vinjam vel pec menesha..tas ka mes atri viens otram atzinamies milestiba tas nenozime ka mes nemilam viens otru :) kopa mes jau esam 10.menesi un viss ir tikpat ljoti skaisti un jauki ka pasha sakuma :)
raudat viriesha prieksha patiesham nevajag..ja nu vienigais tiesham ir kkas nopietns noticis un tiesham tam ir pamats..savadak vinsh pieradis, un apnik tadas ciksteshanas un raudashanas, bet, kad tu raudasi tiesham nopietnu iemeslu delj, tas vinjam neskitis vairak nekas svarigs un nopietns..
paskaidro draugam ka tu juties kad vinsh nepasaka ka kavesies ilgak utt, un ka gribi lai vbinsh rekinas ar tevi jo ari tev ir savs laiks un ja zinatu ka vinsh bus tikos un tikos, ka varetu padomat ko citu padarit
08.08.2012 08:40 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Ne velti mēdz teikt, ka mīlestība ir slimība. Lūk viens no pierādījumiem. Tikai tā otru var ātri pazaudēt un aizbaidīt.
08.08.2012 09:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits