Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viesītes pilsētas svētki

 
Reitings 473
Reģ: 16.07.2012
Es tikai gribēju padalīties ar savu sajūsmu par lielisko pasākumu! :) Vai nu man bija kaut kāds īpašs, sen neuznācis ballītes garastāvoklis vai kā, bet Viesītes pilsētas svētki vienkārši rauj jumtu, tik jauki izballējos! Super Super Super. Mums te viss par maksu vienmēr, par velti tikai figu parāda, bet tur.. Bija jauki. :)
Vēl kāda bija tur? Ko vispār sadarījāt brīvdienās? Kā garastāvoklis šajā svētdienas rītā? :)
Jauki jauku jums šo dienu, kas solās būt diezgan saulaina, esat saulainas arī jūs, mīļās dāmas! :*
05.08.2012 10:22 |
 
Reitings 141
Reģ: 04.08.2011
Man arī tā gribējās izklaidēties šonedēļ.Šajā nogalē pilsētas svētki ir arī Ventspilī,tā gribējās tur būt,bet tieši piektdien,sestdien,svētdien iekrita darbs. Tad nu neko,priecājos par citiem,kuri lieliski izklaidējušies un pavadījuši brīvdienas. :D
05.08.2012 10:32 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man arii visa nedeeljas nogale jaastraadaa. Bet sodien darbs tikai vakaraa. Sodien agri pieceelos un jau noskreeju 10 km. Godam esmu nopelniijusi jaukas sveetdienas brokastis!! :) Lai visaam jauka un silti saulaina sveetdiena!! :)
05.08.2012 11:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits