Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss apnicis.

 
Reitings 64
Reģ: 27.07.2012
Pašlaik vēl esmu skolniece, iešu 12. klasē. Dzīvoju tādā "sūnu ciemā", kur vienīgais izklaides veids priekš manis ir internets. Reāli visi, kurus es pazīstu ir baigie tusētāji un atklāti sakot nodzerās līdz pēdējam. Tagad visa vasara bezjēdzīgi vienkārši pavadīta. Darbu pa vasaru atrast nevarēju, jo nekur neņēma jauniešus. Skaisti! Draugi, kas izlikās par BFF izmantoja tikai mani. Grūti bija, saņēmos un atšuvu! Es nejau atnācu te sūdzēties: "wee man draugu nav, nekā nav, ko man darīt?" Ir man paziņas, varu iziet ārā. Ne par to runa. Man ir tāds ritms visu laiku- veikals, mājas un skola. Šodien piecēlos un patiesībā pat negribēju pamosties. Man vecāki sniedz visu, kas nepieciešams, es katru reizi pateicos par visu, kaut gan mana attieksme citreiz ir kā idiotei. Bet mamma dažreiz nokaitina, tomēr esam labas draudzenes. :) Tas tā... par skolu- negribu mācīties, bet pati apzinos, ka man nepieciešama izglītība. Vismaz vidējā. Mani viss pēdējā laikā tracina. Kaitina katru dienu redzēt vienas un tās pašas sejas- mammu, tēti. Jā, zinu izklausās stulbi, bet es tiešām, ja godīgi, nezinu pat kas ar mani notiek. Es iestāstīt sev mēģinu, ka viss būs labi, pabeigšu 12. aizbraukšu varbūt uz citu valsti vai pilsētu. Bet atkal negribu pamest ģimeni. Augstskolā negribu. Bļāviens, es pati vairs nezinu ko man gribās. Pastāstīsiet, vai Jums ir bijis tā vai līdzīgi, un kā tikāt tam pāri? :(
04.08.2012 17:23 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Pabeigsi skolu, aiziesi mācīties citur. Iegūsi jaunus draugus un paziņas. Radīsies jaunas intereses un dzīve turpināsies. Viss noteikti mainīsies. Uztver šo kā pārejas posmu. :-)
04.08.2012 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Es arī esmu no laukiem, dzīvojām mazā pagastā, vienīgie paziņas un draugi bija centrā, 6 km attālumā, tā ka katru dienu neaizskriesi uz to centru. Arī bija tā, ka viss bija apnicis tajā vecumā, tikai pa mājām pārsvarā dzīvojos. Tolaik daudz lasīju grāmatas, izglītojos, palīdzēju lauku darbos, kaut kā tā ikdiena vasarā pagāja.
Domāju, Tev noteikti vajag saņemties iegūt vidējo izglītību, pēc tam arī noteikti doties tālāk uz augstskolu. Ģimeni jau tādejādi nepametīsi, varēsi braukt nedēļas nogalē ciemos :) Es nenožēloju, ka aizgāju studēt, esmu ieguvusi augstāko izglītību, ir darbs. Nezinu, ko būtu darījusi, ja izdomātu nestudēt un palikt laukos. Tik tiešām, tagad aizbraucot tur redzu tikai nodzērušos jauniešus un bezdarbu.
04.08.2012 17:42 |
 
Reitings 803
Reģ: 11.06.2012
Visam šim forumam ir tieši tāpat kā tev,neviens nekur neesam tikuši pāri,tapēc arī esam šeit,jo mums ir tikai internets.
04.08.2012 17:44 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Cumshot, ko Tu izdomā..mazāk muldi!


nē, es noteikti Tev iesaku no visas sirds, šobrīd visu savu laiku veltīt izglītībai, iegūt maximāli! lai Tev būtu labi līmeņi eksāmenos!
pavisam noteikti iet tālāk mācīties! un tā būs Tava iespēja no visas šīs rutīnas izrauties, atrast jaunus draugus, paziņas, mīlestību! kā arī labu darbu, dažādas aktivitātes, savu zināšanu papildinošas izklaides, kā arī vnk patīkamu atpūtu!
un vēl, ja tagad tas gads Tev liekas daudz, tas būtībā tik ātri paskries! būs jādomā, par eksāmeniem, par tālāko izglītību!
vēl iesaku iet vakaros paskriet, izvēdināt galvu, nevis noslinkot sēžot netā! :)

Tev viss izdosies!! :))
04.08.2012 17:57 |
 
Reitings 64
Reģ: 27.07.2012
Paldiies mīļie cilvēciņi!
05.08.2012 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 15
Reģ: 25.07.2012
Man arī dzīvē uznāk brīžiem šādi posmi, ka visa ikdiena šķiet vienāda un garlaicīga, neko negribas. Bet tas pāriet. Ir jāatrod motivācija sevī un jānosprauž mērķi, lai būtu uz ko tiekties :) atrast pozitīvismu sevī, lai arī reizēm tas ir grūti, taču nav neiespējami. Par augstskolu iesaku tev saņemties un pēc vidusskolas beigšanas iestāties tajā, tici, pēc tam nenožēlosi. Būs tev apkārt cita vide, jauni cilvēki, iespējas - tev viss dzīvē tikai priekšā. Kā jau te minēja, ģimeni tu nepametīsi, bet gan nedēļas nogalēs varēsi viņus apciemot un būs pa visam citas sajūtas atgriezties mājās, tev pat mājas un ģimene sāks pietrūkt, kad studēsi citā pilsētā :) Vēlu veiksmi tev, tici sev, ka viss izdosies un mainīsies uz labu :)
05.08.2012 10:18 |
 
Reitings 289
Reģ: 26.01.2012
Es jūtos gluži tāpat kā tu. Tikai es jau studēju augstskolā, bet tas neko manā dzīvē nemaina. Visa dzīve ir apnikusi, vienmēr viens un tas pats. Dzīvoju tikai dzīvošanas pēc. Nav nekāda prieka no dzīves.
05.08.2012 10:44 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
Es jūtos gluži tāpat kā tu. Tikai es jau studēju augstskolā, bet tas neko manā dzīvē nemaina. Visa dzīve ir apnikusi, vienmēr viens un tas pats. Dzīvoju tikai dzīvošanas pēc. Nav nekāda prieka no dzīves.

da labi. kā var nebūt prieks un apnikt vīrs kas skatās kā kakā?
05.08.2012 11:14 |
 
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
Mani izbrīna, cik daudzas iesaka iestāties augstskolā... Es uzskatu, ka nav jēga tērēt savu naudu, nervus un laiku, ja Tu nezini, ar ko gribi nodarboties nākotnē! ;) (pati uzsākšu studijas šogad, bet man bija konkrēts mērķis uz kuru gāju). Protams, tas būs brīnišķīgi, ja Tu šogad sapratīsi savus nākotnes mērķus, bet nebēdā, ja tā arī nebūs. Vienmēr var paņemt brīvu gadu, atrast darbu citā pilsētā, vai, ja vecāki ir situēti, tad vienkārši apmeklēt visādus interešu kursus.

Par to, ka neko negribas - iespējams tas tādēļ, ka nav mērķa. Man arī tā bija, pie tam milzīgs lūzuma punkts... Bet, kad es apjautu, ar ko gribu nodarboties un kā to sasniegt, ikdiena palika saulaināka. :)

Novēlu, lai Tev viss izdodas!
05.08.2012 11:22 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Chupacups, es reaali arii nezinaju ko studet, aizgaju taadas sferaa, kas manuprat man patiktu, ta arii bija!
Tagad pateicoties pirmai izgliitiibai straadaaju sameraa labaa darbaa, un studeeju to ko shobrid veelos!.. :)
Bet, ja man nebutu nekadas izglitiibas, tad arii nestraadatu tur, kur shobrid!.. Un domaaju, butu daudz nelaimiigaaka..
Guljot majas un domajot, nekas NEMAINISIES!! Tapec vajag rîkoties!..
05.08.2012 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Tu esi tipisks mans gadījums! :D
Augstskolā mani māte piespieda iet, vienalga uzliku mīksto un pametu to sūda būšanu.
Atradu sev čali, sākām dzīvoties te pie viena, te pie otra, atradu darbu, nomainīju čali, atradu citu, nomainīju darbu... tagad dzīvoju Rīgā kopā ar lielisku vīrieti, vietā, kur viss ir tuvu, arī mans darbs.
Iesaku tev pamest to sūnu ciemu, jo tādā nav izaugsmes. Brauc kaut vai uz galvaspilsētu vai citu valsti. Galvenais neiesūno!
05.08.2012 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 4132
Reģ: 02.01.2011
Kitty- nu iesākumā ieteiktu izmantot to, kas tev ir: internetā taču ir praktiski viss.. lasi, skaties, mācies!

Par izglītību- uz dullo gan šaut nevajag, būs vējā izmesta nauda un laiks(zinu dzīvus piemērus, kuru augstākā iebāžama tur, kur saule neiespīd)!

Par ikdienu, rutīnu- pamaini vidi un dienas ritmu! izdari kko sev neraksturīgu!
05.08.2012 11:45 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
Jā ir :D nu neko plānoju braukt prom uz kādu laiciņu, gan jau būs labi :)
05.08.2012 11:52 |
 
Reitings 64
Reģ: 27.07.2012
Par augstskolu- ir vēlme, bet ziniet, ir tā ka mani pārņem šaubas un esmu neizvēlīga, tad prātā: "a ja nu es netikšu mācībām līdzi!" "varbūt man apniks un ko tad? kā lai vecākiem pasaka? kur, ko, kā?" un tad nonācu tagad pie secinājuma, ka iespējams ir vienkārši jāmēģina pirmāk pabeigt 12. klases un tad ļoti iespējams, ka jāizmēģina Tehnikums... Lai zinu, vai man patīk, vai nē. Un tad mērķēt uz ko augstāku.
05.08.2012 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
No pieredzes zinu, ka arī pašmācībai jābūt lielai motivācijai :) (lai gan tas ir ieteikums arī no manis, bet to nedaudz vēlāk).
Sākumā Tu varētu atrast, kādas izglītojošas iespējas jauniešiem ir Tavā (vai jebkurā tuvākajā) sūnu ciemā, piemēram, iesaistīšanās jebkāda veida brīvprātīgajā darbā, visādi mākslas - valodu pulciņi, dejas utt, datorkursi. Jo kopā ir aizraujošāk!!! Kad iesāc "darīt", tad arī rodas vēlme "rīkoties", attīstīties, un pāriet visādi melnie posmi dzīvē. Nu nevar būt, ka visi jaunieši nodzeras, ir arī tādi, kuri redz mērķi dzīvē un darbojas, un, ja Tu ar tādiem sapazīsies, pati arī "uzvilksies" no viņu pozitīvā viļņa.

Jā, man arī bija raksturīgs šāds posms, tas bija pat nepiedienīgi ilgi ievilcies. Un ko es izdarīju?! Savus "varbūt kaut kas jāmaina" (kas patiesībā nozīmē, ka neko negribu un arī nemainīšu) iesviedu miskastē un pārcēlos uz dzīvi ārzemēs. Naivajai meitenei, kas pat galvaspilsētā nespēja iejusties, nu svešā vidē nācās cīnīties vienai par savu eksistenci. Un zini ko?! Tas ir TIK forši!!! Šobrīd man ir atvaļinājums, bet esmu jau beigusi valodu kursus, tūlīt atsākšu dalību vienā nevalstiskajā organizācijā, pieteikšos arī vienai īstermiņa praksei, iešu uz intensīvo deju nedēļu un tad braukšu uz valodu skolu. Jo dzīve ir skaista, un tā ir jādzīvo uz 100%! Tikai ir jāiesāk!
05.08.2012 12:42 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Brauc tik uz uk,tur bus vairak latviesu ka tava ciema :)
05.08.2012 12:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits