Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paduses

 
Reitings 91
Reģ: 25.07.2012
Sveikas!

Pirms nedēļas sataustīju kreisajā padusē nevis bumbuli,bet tādu cietāku uzkalniņu,kurš tagad pavisam minimāli sāp,kad paspaida.Liekas,ka tas saistīts ar limfmezgliem.It kā vajadzētu iet pārbaudīties kas tas par uzkalniņu ir,bet lētākais atradu pa 10ls šādu ultrasonogrāfiju padusei veic,kkā padārgi,parasti jau ar norīkojumu 3ls maksā un še man vēl pasaka,ka varbūt mani pieņems un tas maksās 10ls. Varbūt ir kādas metodes,kā mājas apstākļos var to cieto uzkalniņu samazināt ? Iespējams tas ir no dezodurantiem,ka aizsprostoja un tagad ir tāds uzkalniņš,ja kādai ir bijis līdzīgi,varbūt varat ieteikt ar kādiem līdzekļiem tikāt no tā vaļā ? :)
03.08.2012 19:01 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tas varēja rasties no dezodorantiem- aizsprostojot sviedru izvadkanāliņu. Man divas reizes tā ir gadījies un abās vajadzēja griezties pie ķirurga. Varu ieteikt uzlikt šņabja kompreses un kādu laiku nesmērēt/nepūst padusē neko. Ja tomēr sāk augt uz āru un jūti diskomfortu paceļot roku, tad gan iesaku griezties pie mediķa. :)
03.08.2012 19:09 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man ta ir bijis, pat draugam ta ir bijis...
Nesatraucies, vnk kop un mazga paduses biezhi, nelieto dezishus kamer neparies!
Man jau liekas, ka paris nedelju laika japazud. Vasara tgd, saprotami tadi izsitumi!
03.08.2012 19:17 |
 
Reitings 91
Reģ: 25.07.2012
es jau labprāt nelietotu dezodurantu,kamēr nepāries tas uzkalniņš,bet problēma tāda,ka baigi smakoju tad pēc sviedriem,bet visu laiku mazgāt paduses nesanāk. sāku mazgāt ar sodu,jo tā noņemot nepatīkamo smaržu,bet tas man nav uz ilgu laiku. sanāk katru dienu mazgāt drēbes,jo viņas padušu zonā baigi piesūcas ar nepatīkamo sviedru smaku. Nezinu ko tad lietot,ja nevar tagad lietot dezodurantu,jo parasti tad mazāk svīdu un nemaz sviedru smaržu nejutu,tagad,kad sāku nelietot dezodurantu gan vairāk svīstu,gan smarža ir ļoti stipra,kas man liek justies neērti.
03.08.2012 19:22 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Ir variants iepūderēt padusi ar talku. ;) Tas labi uzsūc mitrumu īpaši ādas krokās. Vajadzētu līdzēt. Iepūt smaržas paduses rajonā un izvairies no situācijām, kas liek papildu iesvīst.

Īstenībā es nestādos priekšā kā šādos laikapstākļos iespējams atteikties no pretsviedru līdzekļiem :D
Veiksmi!
03.08.2012 19:26 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Visticamāk jau jā, ka ir izveidojies furunkuls vai karbunkuls no dezodorantiem. Ja nepāries, tad ķirurgi to griež.
Tikai negribot aizdomājos par onkoloģiskām kaitēm krūtī. Ja nepārietu, tad es skrietu pie ginekoloģes.
03.08.2012 22:54 |
 
Reitings 81
Reģ: 01.10.2010
Bieži šādas problēmas rodas, ja lieto dezodorantus, kuru sastāvā ir alumīnijs. Tas nosprosto poras, kas kavē ādas elpošanu. Iesaku palasīt dezodorantu sastāvu pirms iegādes. Pati nesen uzgāju šo - http://ejuz.lv/wr7eh. Brīvs no alumīnija, ha!
03.08.2012 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits